Song About Paramore

../images/Emo203.gif Song About Paramore ../images/Emo203.gif

הוראות הפעלה [
]: אני מציגה שיר ואתם עונים על השאלות הנוקבות שלי. מוחעחע D: והפעם
(אחרי ראש בראש בין LTG ופרנקלין XD)
Franklin
מה אתם הכי אוהבים בשיר?
מה מהליריקה הכי נוגע בכם?
מה המשמעות של השיר עבורכם?
מה דעתכם על הקול של היילי בשיר?
מה דעתכם על שאר חברי הלהקה בשיר?
למי הייתם מקדישים את השיר?
אם היה לשיר קליפ, איך הייתם רוצים שהוא יראה?
תנו ציון לשיר מ-1 עד 10:
מה הייתם משנים בשיר?
איזה שיר הייתם רוצים שיהיה בשבוע הבא (מהאלבום AWKIF)?

HagarStar

New member
המ../images/Emo109.gif../images/Emo101.gif

מה אתם הכי אוהבים בשיר? את כולו מה מהליריקה הכי נוגע בכם? לאדעת מה המשמעות של השיר עבורכם? .. מה דעתכם על הקול של היילי בשיר? מושי כמו תמיד דהה מה דעתכם על שאר חברי הלהקה בשיר? אוקיי למי הייתם מקדישים את השיר? ל..הילי?! D: אם היה לשיר קליפ, איך הייתם רוצים שהוא יראה? לא רוצה קליפ תנו ציון לשיר מ-1 עד 10: 10 מה הייתם משנים בשיר? נאדה איזה שיר הייתם רוצים שיהיה בשבוע הבא (מהאלבום AWKIF)? מיי הארט, לאדעת אם היה כבר

shiraz cohen

New member
אני! ../images/Emo3.gif

מה אתם הכי אוהבים בשיר? הכולהכולהכול.
מה מהליריקה הכי נוגע בכם? And I miss who we were in the town that we could call our own Going back to get away after everything has changed וגם:Could you help me push aside all that I have left behind? מה המשמעות של השיר עבורכם?
מזתומרת? מה דעתכם על הקול של היילי בשיר? מדהיםמדהים.
מה דעתכם על שאר חברי הלהקה בשיר? מדהימים גם הם.
למי הייתם מקדישים את השיר? שיר עצוב [בערך],לא הייתי מקדישה אותו לאף אחד.
אם היה לשיר קליפ, איך הייתם רוצים שהוא יראה? הממ... אני אוהבת קליפים בהופעות. אבל בטח מישו שגר במקום אחר הרבה זמן או שעובר ממקום למקום ומתגעגע הביתה ובסוף הקליפ הוא חוזר או משו כזה.
תנו ציון לשיר מ-1 עד 10: 11.
מה הייתם משנים בשיר? שום דבר! איזה שיר הייתם רוצים שיהיה בשבוע הבא (מהאלבום AWKIF)? מיי הארט.

May Music

New member
אנשים עצלנים כי הם לא זוכרים ליריקס ולא תמיד

את השיר אז לא עונים.P:

xXx Lilo xXx

New member
אל תהרגו אותי... אבל../images/Emo29.gif

אנלא ממש אוהבת תשיר הזה... אז אני נמנעת מלענות =\

עונה../images/Emo28.gif

מה אתם הכי אוהבים בשיר? הקולות רקע מה מהליריקה הכי נוגע בכם? So we stand here now and no one knows us at all מה המשמעות של השיר עבורכם? ? מה דעתכם על הקול של היילי בשיר? יפה, כמו תמיד ^^ מה דעתכם על שאר חברי הלהקה בשיר? יופי של קולות רקע
למי הייתם מקדישים את השיר? לא יודעת. אם היה לשיר קליפ, איך הייתם רוצים שהוא יראה? למה קליפ?
תנו ציון לשיר מ-1 עד 10: 7 מה הייתם משנים בשיר? הלחן קצת מעצבן איזה שיר הייתם רוצים שיהיה בשבוע הבא (מהאלבום AWKIF)? אמרג'נסי [היה אותו כבר?
אני סנילית...]

May Music

New member
אוהוP:

מה אתם הכי אוהבים בשיר? לא יודע. הכל? מה מהליריקה הכי נוגע בכם? Could you remind me of a time when we were so alive (Everything has changed) Do you remember that? Do you remember that? מה המשמעות של השיר עבורכם? הממ כשאיפה שגרים כבר לא נקרא בית ולא מרגישים שייכים ונזכרים בזה שפעם כן. מה דעתכם על הקול של היילי בשיר? מדהים מה דעתכם על שאר חברי הלהקה בשיר? סדרP: למי הייתם מקדישים את השיר? למישי. אם היה לשיר קליפ, איך הייתם רוצים שהוא יראה? יפה כזה. תנו ציון לשיר מ-1 עד 10: 9 מה הייתם משנים בשיר? אולי קצת מוזיקה... איזה שיר הייתם רוצים שיהיה בשבוע הבא (מהאלבום AWKIF)? אול וי נוו? לא יודע. אבל סתכלי על ההמלצה למטהD: וכדאי להוסיף לינק לליריקס ולשיר [בשמיעה אונליין, מlast.fm או כל מקום שיש בו פארמור אונליין.] ד"א אם את ממש לא רוצה את הפינה אין לי בעיה לקחת.

May Music

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo188.gifלינקים לליריקס ושמיעת השיר../images/Emo70.gif../images/Emo188.gif*|

בשמיעה אונליין לוחצים דאבל קליק על השיר ושומעים. באלבום הקודם זה דוגמיות אבל בריוט זה שירים מלאים. [זכויות יוצרים ושטויות כאלה...] לפחות זה מזכיר איך השיר נשמע D: אז תענו עכשיו, שמנים.

למעלה