יום חמישי הגיע

dafgol

New member
../images/Emo204.gif יום חמישי הגיע ../images/Emo204.gif

אז איך עבר השבוע? איך האמהות שביניינו שורדות את החופש ? ספרו שתפו והדגימו
איך היה לכם השבוע
בריאות
ובשורות טובות

dafgol

New member
השבוע שלי....

מעורב ים תיכוני....
שלשום בישרו לי שאשה שאני מאוד אוהבת וליוותה אותי הרבה שנים (חברה של ההורים) נמצאת במצב מאוד קשה ובעצם זה רק עניין של מעט מאוד זמן, היא נותחה השבוע אבל הרופאים הבינו שאין כבר איך ומה להציל והיא בעצם גוססת כבר , המחלה הארורה הזו
השבוע הזה היה מתיש, הבנים מסנג'רים אותי משהו משהו
ואני חושבת שבקרוב אתחיל לעשות טבלה עד סוף החופש
השבוע יצאנו למסעדה עם החבר'ה מהעבודה של גולן (בלי ילדים) , והיה כיף להתאוורר קצת ולשבור שיגרה
השבוע חברה שלי ילדה בת, ושתי חברות נוספות בהריון
השבוע גיסתי לעתיד היתה בבי"ח ומאוד דאגנו, תודה לאל שהיא במגמת התאוששות
אתמול בערב קיבלתי מייל מדודה שלי מלונדון, שאומנם הם לא יצליחו להגיע לחתונה באוקטובר, אבל בן ובת דודה שלי יתנו גיחה אלינו לארץ לכמה ימים לפני שחוזרים ללימודים באוניברסיטה, אני כל כך מתגעגעת אליהם, את בן הדודה שלי (יניב) לא ראיתי כבר כמעט 6 שנים, ואת בת הדודה שלי (דנה) לא ראיתי שנתיים..... מחכה שהשבוע הזה יסתיים, ואולי מחר בכל זאת נצא כולם לחגוג את יום הנישואין ה 39 של ההורים
מחר עוד צריכים להגיע לדר' רונן להמשיך בטיפול של ברי ולקבל הפנייה ליעוץ נוסף אם לנתח אותו או לא. אני מתחילה לתכנן את לוח השנה שאני מכינה כ
לחג , כל שנה אני מכינה עם תמונות של הבנים
היה שבוע ארוך מלא וגדוש....ואוטוטוטוטו נגמר לו
מקווה ששלומכם בסדר ושניפגש הערב במסיבת הגיוס של אורית
יאללה ביי דפי

לולי72

New member
השבוע שלי היה ככה:

אני בחופש, האמת שהמון זמן לא הייתי בחופש כזה ארוךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך, וקצת מצאתי את עצמי תוהה וטועה בבית, אבל נחמד בכל זאת כי אני חוזרת לשנת משפט לא קלה בכלל, השופט שלי הוא יו"ר הרכב של פשעים חמורים שכולל את תיק זדורוב ועוד תיקים כגון אונס במשפחה, אלימות, ו.......אתם מבינים את ההמשך. ביום ראשון נסענו אחר הצהריים לקריות ומשם ביום שני בבוקר לקחנו רכבת ללונה פארק, נפגשתי עם חברה שלי וראיתי את התאומים המתוקים שלה, למחרת עשינו שייט בפארק הירקון וחזרנו הבייתה ואתמול אחר הצהריים "חגגנו" לסבתא שלי יום הולדת עצוב - 85 (האזכרה לדודה שלי תהיה רק ביום שני וגם יום ההולדת של אבא שלי - 60 וגם של סבתא שלי נפלו בתוך החודש הזה כך שזה עצוב עוד יותר), אחותי הכינה עוגת גבינה ונתנו לסבתא שלי חיבוק ונשיקה, ואח"כ לירון נסע עם יובל להורים שלו כדי להיות היום בחוף כאן (שרה בהמלצתך) - לירון נורא התלהב מהחוף ואמר שיובלי נהנתה עד מאוד מכל המתנפחים והמגלשות לקטנטנים והכניסה לשם לא יקרה יחסית - מומלץ וכדאי (חוות דעתו של לירון וגם חוות דעתה של שרה מלפני שבוע בערך). אז הייתי לבד אתמול והיום, היה כיף קצת, הייתי בבוקר בבית החולים לבדיקת אולטראסאונד, התחלתי להזריק אתמול והזרקתי היום לעצמי בפעם הראשונה בבטן ואני לא מבינה איך לא עשיתי את זה בפעם הראשונה, אבל לומדים, לא כאב בכלל והכנתי פשטידת פטריות ופאי תפוחים כי יש לי מפגש היום בערב (צר לי לא איתכם) בפורום אחר שקשור למה שאני עוברת עכשיו, ברמת ישי, אבל אני אהיה איתכם ברוחי ובנפשי....תהנו לכם.....

S r 35

New member
עדן - שמחה לשמוע שנהנתם ושיובלי נהנתה

חוף "כאן" באמת מקסים לילדים: את הילדים שלנו ושל החברים שלנו היה צריך לגרד משם - הם לא רצו לעזוב את המקום. אולי ניסע לשם פעם ביחד, עם הילדים: אתם, דפנה, שרית, אניטה .... בקיצור מפגש אמהות וילדי פורום מגדל-העמק בקרית חיים?
מזל-טוב לסבתך. מאחלת לכם רק שמחות במשפחה. ולגבייך יקירתי - בהצלחה בכל מה שאת רוצה (את יודעת...) מחזיקה לך אצבעות

שבוע רגוע

אין הרבה הפתעות חוץ מזה שאני בחופש מה-16.8 וסוף כל סוף אני ינוח מהלימודים שלי ,חוץ מזה הכל טוב

S r 35

New member
אצלנו זה היה השבוע האחרון לשגרה

היום באופן רשמי וסופי הילדים סיימו את הקייטנות והגנים והם יוצאים לחופש הגדול. מה שאומר שהאתגר שלנו מתחיל. הזוגי ואני צריכים לחפש פתרונות יצירתיים להעביר את השבועיים הללו בשלום. השבוע האחרון היה סטנדרטי. עכשיו מתחיל הכיף האמיתי. ניפגש כאן בעוד שבוע - אם אני אשרוד
- ואני אעדכן אתכם איך היה. בריאות וכיף לכולכם

למעלה