בוב מארלי :]

../images/Emo204.gif../images/Emo41.gifבוב מארלי :]

אני מעוניינת לקנות דיסק שלו, על איזה אתם ממליצים?
תודה מראש.

K C

New member
שני אלבומים ענקיים הם

Nattdy Dread ו- Catch a Fire יש גם את Legend, אבל הוא לא מחדש הרבה

../images/Emo204.gif../images/Emo41.gifאוקיי, תודה רבה.../images/Emo8.gif טימוןן

מאמייי
איך אני אדבר איתך?
תן לי מסנג'ר או מש'ו

Ras Arbel

New member
מספר המלצות...

לדעתי, אין אלבום של בוב שהוא לא טוב. הרי אחרי הכל הוא עדיין הזמר עם הקול הכי מרגש שיצא מג'מייקה רק שלצערנו הקריירה שלו היתה קצרה מידי... אפילו legend הוא אוסף דיי מדהים ואם שמים אותו בצד לאיזה שנה וחוזרים אליו פשוט קשה להאמין כמה שהוא ערוך טוב (הרבה יותר טוב מ-natural mystic שהוא ברמת העריכה של האוסף יחסית חלש), הנה רשימת האלבומים המומלצים של בוב מארלי catch a fire natty dread burning confrontation exodus kaya rastaman vibration uprising talking blues live! rebel music אבל הכי הכי מומלץ זה להשקיע לקנות את songs of freedom אוסף מרובע בהוצאה מרהיבה שתיתן לך מבט כולל על כל הקריירה המרשימה של בוב מארלי בתוספת ספרון עם הרבה הרבה מידע! ובוב זה רק ההתחלה - מה עם פיטר טוש המדהים ו-blackheart man של באני ווילר ? בהצלחה ראס ארבל

../images/Emo121.gifsongs of freedom אחלה אוסף!!

אחות של ידידה קנתה ולא אהבה אז הם שלחו לי, זה ענק!

../images/Emo204.gif../images/Emo41.gifנהדר, תודה רבה :]

וישלי עוד שאלה.. יש אלבום שיצא [אאל"ט] לאחרונה שלשירים של בוב שערכו אותם עם קולות של כלמיני זמרים.. [אני מקווה שמישהו הבין אותי] מה שם האלבום?

Ras Arbel

New member
שם האלבום

יצא אלבום לפני מספר שנים של שילובים של הקלטות של בוב מארלי עם זמרים מכל מיני תחומים אך בעיקר ראפ. האלבום נקרא chant down babylon. יש שם כמה יציאות נחמדות אבל זה לא משהו לעוף ממנו (לדעתי) ודי עדיף להכיר את בוב לבד לפני שמנסים אותו בכל מיני חידושים ורימיקסים. בהצלחה!

../images/Emo204.gif../images/Emo41.gifמממ...אני מכירה [ואוהבת]

את בוב
. "נו וומאן נו קריי" עם הפוג'יז ו"טרן יור לייטס דאון לואו" עם לורן היל - זה מהאלבום הזה?

Jah 3

New member
תקני אוסף כפול שנקרא

ROOTS OF A LEGEND אוסף מעולה עם השירים דווקא לא הכי מוכרים וחרושים. באוסף יש גם די וי די עם בוב בהופעה מומלץ בחום.

למעלה