פיליס עצבנה אותי היום.......

sharona78

New member
../images/Emo205.gif פיליס עצבנה אותי היום.......

שתעבוד כבר בג'בו ותרגיע, רק לא מזמן הייתה צריכה לשבת בכלא.... ה
יס הזאתי......

sergew2

New member
ממש לא מסכים...

למה לה לעבוד בז'בו??? יש לה עבודה באחת התאגידים החזקים ביותר בעולם והי צריכה להחליף אותה רק בגלל כמה גחמות של בעלה? שטויות! כל הכבוד לה שהיא נאמנה לעבודתה וטוב שהיא ממשיכה בה. אני בעד.

sharona78

New member
כדי להשתלב בעסק המשפחתי עם האנשים איתם....

היא גרה בבית משותף... וכדי למנוע מצבים לא נעימים.... אל תשכח שהיא עובדת אצל האוייב מספר אחד של בעלה - ויקטור.... ובשביל מה היא צריכה מריבות וקונפליקטים מיותרים כשהיא יכולה לעבוד בז'בו ? מה שהיא לא מבינה שויקטור סתם מנצל אותה כדי לפגוע בג'ק וכולם סתם מלכלכים עליה שם, למה לה כל הזבל הזה, כשיש לה משרה מובטחת..... חוץ מזה אחרי מה שהיא עברה בכלא, חשבתי שהיא תשמח לעבוד בחברה של בעלה ולא אצל המתחרים, אבל שקט זה כנראה לא באופייה של ה"פיליס"
..., אני בעד נשים חזקות וכו' אבל כאן המקרה הוא אחר לדעתי....

Angel45

New member
פיליס מעצבנת בכל מצב

זה לא משנה מה היא עושה או איך היא עושה היא פשוט מרגיזה,כפייתית,שקרנית ומניפולטיבית חבל בכלל שחזרכה לסידרה,כי בזמנו היה קצת שקט ממנה

python 4

New member
יש לי בעיה עם האמינות של הסיפור הזה

טוב נכון שזו אופרת סבון, שבנויה בסופו של דבר על חיכוכים כאלה ואחרים, אבל פה זה מאולץ מאוד. אני לא חושב שפיליס, בעולם האמיתי, היתה מהססת שניה לפני שהיא היתה עוברת לעבור בחברה של המשפחה שלה, במקום לעבוד בחברה המתחרה שרוצה להרוס אותה. וגם אם אין פה שיקולים משפחתיים כאלה או אחרים - אתם חייבים להודות שישיבות ההנהלה של ז'בו הרבה יותר מרתקות מהאנמיות האלה של ויקטור (פעם כתבתי פה עבודת מחקר שלמה על הנושא), ורק בשביל העניין הייתי מעדיף לעבוד בז'בו..

sharona78

New member
מסכימה איתך...../images/Emo45.gif

אין מה להשוות ישיבות הנהלה של ז'בו לעומת ניומן אינטרפרייז.... וזה בטוח שפיליס בחיים האמיתיים לאחר שהיו מפטרים אותה מניומן, הייתה בלי למצמץ עוברת לעבוד בז'בו עם בעלה האהוב כביכול... במיוחד אחרי מה שעברה ! ומה היא עושה במקום זה ? הולכת ומתחננת לויקטור שיעסיקו אותה בחזרה.... פשוט אין בזה שום היגיון !

sergew2

New member
יכול להיות..

שהיא מאמינה שז'בו ממילא יפסידו, אז כך לפחות היא תישאר עם עבודה...

למעלה