הודעה חשובה !

R o T e M18

New member
../images/Emo206.gifהודעה חשובה !

לאחר כמה נסיונות להחיות את הפורום , ולאחר שהניסיונות כשלו , הוחלט באופן רשמי לסגור את הפורום
עד להודעה חדשה. אני מודה לכל הכותבים והגולשים על שיתוף הפעולה

shay keran21

New member
חבל....אבל ראיתי את זה בא..גם ברישמי

אין בקשי של תזוזה..רק שיש משו חדש ומעניין,אז יש איזה התרגשות והתלהבות,אבל הרב כבר אין כוח לכתוב...אני רק משיעמום כותב ומגיב..מחוסר פעולה..בע"ה זה ישתנה שבוע הבא,ואז בכלל לא יהיה לי זמן,בכלל למחשב... כל הכבוד רותם על זמנך...ועל מניהולתך...עשית עבודה טובה....

eynav br

New member
מה יש משבוע הבא שי?!

ואתה , מה אתה בכלל מדבר, שאמרתי לך לבוא לפה בהתחלה בכלל אל רצית!

yoni9849365

New member
חבל וזה היה צפוי....

גם הפורום הרדמי כר לא פעיל.....לא בגלל שין מה לכתוב אלא בגלל שיש שם חברה של אנשים שממש לא יודעים מה לשום ואיך לרשום וזה מעלה את העצבים אז חלקינו החלטנו שלא כדאי להכנס יותר לפורום הרשמי כי הוא כבר בלתי נסבל! =/

yoni9849365

New member
תיקון*

גם הפורום הרשמי כבר לא פעיל.....לא בגלל שאין מה לכתוב אלא בגלל שיש שם חברה של אנשים שממש לא יודעים מה לשרום ואיך לרשום (תגובות שלא קשורות לכלום) ויש שם המון ריבים וזה מעלה את העצבים אז חלקינו החלטנו שלא כדאי להכנס יותר לפורום הרשמי כי הוא כבר נהיה בלתי נסבל! =/

liron162

New member
נכון מאוד

אני כבר כמעט חודש שלא כתבתי ברישמי וגם כאן הרבה זמן לא כתבתי.. אין לי מה להגיב ברישמי וגם כאן אין כ"כ מה להגיב

חבל מאוד...

אז ככה מאוד חבל שאתם סוגרים את הפורום של שרית חדד היה לי דווקא כייף ליהות פה איתכם ובאמת חבל שאתם סוגרים את הפורם של שרית אבל זה היה צפוי שיסגרו אותו מתי שהוא אבל באמת חבל שסוגרים אותו....

חבל ../images/Emo201.gif

עברתי הרבה בפורום הזה .. וחבל לי שהוא יסגר היו פה באמת ימים יפים לילות של צחוקים והרבה דברים אחרים .. חבל שזו ההחלטה שהתקבלה אבל , זה היה צפוי.

R o T e M18

New member
בהחלט מצער מאוד ../images/Emo70.gif ../images/Emo4.gif

זה בלתי אפשרי להשאיר פורום שבקושי נרשמת שתי הודעות ביום
אני מקווה שבהמשך ניפתח שוב את הפורום והוא יהיה יותר פעיל. נכון לזמן זה הוא ניסגר

Music4Life

New member
../images/Emo24.gif צר לי לשמוע

לא שאני פעילה כאן וזה ישפיע עליי אבל בכל זאת, עברתי לא מעט כאן ולא מעט שנים...כך שזה מצער לשמוע שהוא נסגר
היו פה תקופות יפות...............
בכל אופן שיהיה בהצלחה, ולפחות כתבו ברשמי. חיבוק לכולם

למעלה