זקוקה לרעיונות למתנה לגבר

LANIT1

New member
../images/Emo206.gifזקוקה לרעיונות למתנה לגבר

מה אפשר לקנות יש יום הולדת בקרוב.. ומחפשת משהו אחר מבגדים.... זירקו רעיונות...

zehaviti2

New member
רעיון למתנה,

היי אני לא יודעת אם את ממגדל העמק אבל יש פה שלטים שניתן להזמין ולכתוב איחולים וכאלה. בהצלחה זהבית

LANIT1

New member
ראיתי את השלטים זהבית זה נחמד אבל

לא נראה לי שזה הקטע שלו. אני עדיין חושבת אולי הכיוון יהיה מסעדה בסוף..

dafgol

New member
מה הוא אוהב?

מה עם יום בספא...מסאג'ים ופינוקים ארוחה רומנטית זוגית במסעדה סופ"ש בצימר רק אתם לבד.... טוב בשמים הוא לא צריך שתקני לו.... מה הוא אוהב? מה התחביבים שלו?

S r 35

New member
אם הוא בקטע של סרטים -

אפשר לקנות לו מארז DVD של סרטים שוהוא אוהב (הגברים וסרטי האקשן שלהם, את יודעת...) בעלי קיבל לאחד מימי ההולדת שלו את כל הטרילוגיה של "שר הטבעות" והוא היה מאושר כמו ילד קטן ... הרעיונות שהציעה דפנה מצוינים. מנסה לחשוב על עוד דברים ואם יעלה לי משהו אכתוב לך ... תכווני אותנו יותר, מה הוא אוהב?...

frige

New member
הי אניטה

אני מצטערת אבל אצלי מסעדה היא בלי קשר למתנה. תשומת הלב שמושקעת בקניית מתנה וכתיבת כרטיס ברכה לא מוחלפת בשום דבר ולא משנה גודל או מחיר המתנה. ת`אמת אצלי יותר חשובה הברכה כי זה מה שנישאר. אלי קיבל כל כך הרבה כרטיסי ברכה לכל אירוע וחג שכל ברכה היא שיר ארוך. מתנות: בושם, בגדים, טייס ליום אחד בהפתעה, שבוע בספרד בהפתעה גמורה (עד העלייה למטוס הוא היה בטוח שההורים שלי טסים, הפקה ענקית עשיתי), בכלל המון הפתעות עשיתי לו גם בחתונה. תמונה של כולנו על חולצה עם כיתוב: הבעל והאבא מספר אחד, גם במסגרת לתמונת שולחן במשרד, שעון יד עם הקדשה בחריטה מאחור ועוד המון דברים.

frige

New member
לאלי עשיתי באילת אבל

אני חושבת שיש בקניון בקומה הראשונה למטה איפה שהיה פעם הוטרינר. שוב, המון
שרית

למעלה