עזרה דחופה!!!!

Bakura

New member
../images/Emo206.gif עזרה דחופה!!!!

מצאתי גוזל של דרור או צוצלת, יש לו כבר קצת נוצות והוא פקח עיניים, ושמתי אותו על בקבוק מים חמים בתוך מגבת. נראה לי שהוא יצא מסכנת מוות, כי הוא שתה ואכל קצת תערובת של אוכל חתולים יבש שהרטבתי. השאלה היא בקשר למזון- מתי להאכיל, כמה להאכיל, ובמה להאכיל. אני לא רוצה לגלות שהאוכל מרעיל אותו או משהו. תודה רבה וחג שמח.

פרטים בנושא גוזל

האוכל שבחרת מתאים. אם הוא אכל את זה ככה אז מצויין. לפעמים נוח יותר להכניס למזרק (כמו מרק סמיך) ולתת להם. כל 4-5 שעות מספר גרגירים זה צריך להספיק לו. הם מאד פגיעים בשלב הזה אז לא להבהל אם הוא ימות. בהצלחה ארז

Bakura

New member
אני מאכילה ממזרק.

והוא כבר מצייץ, למה להיות שלילים ולהגיד שהוא ימות? :< תודה על העזרה .(גם את, ענבל! ^_^)

שום כוונה להיות שלילי

רק הכנה לתסריט אפשרי ולגבי ההערות של enbalush - מסכים לחלוטין, חשוב לא לחמם מדי, אבל לפי העטיפה במגבת נראה שאת מודעת לזה ארז

Bakura

New member
אני מודעת ../images/Emo13.gif

אני בודקת בעצמי אם חם מדי או לא. והוא עשה פיפיקקי, והוא גם זז ומצייץ. העניינים מתקדמים טוב.

enbalush

New member
הכי טוב זו אבקת תירס לתינוקות

אבל גם אוכל לחתולים זה בסדר, אם יש לך וטרינר שיכול לטפל בו זה יהיה הכי טוב, כי יש להם מנורה מיוחדת שמחממת אותם. ואל תשימי אותו במקום גבוה, אני פעם שמתי, לא ידעתי שהוא יכול ללכת והוא נפל אל מותו

Bakura

New member
הוא במקום גבוה ויכול ללכת

אבל הוא לא זז מהמגבת שלו, הוא עייף ונחמד לו שם. אחרי שהוא יתחיל ללכת אני אסגור מסביבו את הכלוב אוגרים שלי, הוא לא יוכל לצאת. יש וטרינרים בכלל שעובדים בחג?

Bakura

New member
זה יהיה נחמד, אבל

אין לי איך להסיע אותו עד לשם, כנראה :< אבל תשאלי בכל זאת, אני בטוחה שעם קצת לחץ על אבא המצב ישתנה ^_~

Sweet Fantasy

New member
יש את ד"ר עמיר מאורר בחולון

שהוא מטפל בחיות אקזוטיות אם את רוצה את הפרטים פני אליי

Bakura

New member
עידכון צילה~

הוא עבר את הלילה בשלום והנה תמונה, תראו כמה יפה וחסון הוא

נעמהdj21

New member
את מנהלת יומן עליו?../images/Emo3.gif

איזה חמודה! אני סומכת עלייך שתטפלי בו טוב...

למעלה