שיאני גינס

../images/Emo206.gif שיאני גינס

שלום לכם חברי פורום יקרים,היום מתפרסם מאמר ב"ידיעות אחרונות" כתבה על תרבות השתייה האירית מפורסמת,להלן ציטוטים נבחרים: "חברים זה בדוק:בפעם הבאה שאתם רואיםחבורת אירים שמחים בשולחן הסמוך בפאב-אל תתפתו להזמין אותם לתחרות שתייה. הם ישארו עם בירה על חשבונכם,אתם תוכלו להתנחם רק בהאנג-אובר# סקר עולמי חדש חושף נתונים מפכחים בנוגע לקיבולת השתייה ברחבי הגלובוס:האירים הם העם שמסתובב עם הכי הרבה אחוזי אלכוהול בדם,האנגלים לא רחוק מאחוריהם והגרמנים כנראה עברו למיץ תפוזים#"זו לא שיכרות",מסנגרים תיירים אנגלים בישראל על התחביב הלאומי,"זו התרבות שלנו". *ריק קופי,מנהל פאב תל-אביבי:"בחור ישראלי אמר לאירים בזלזול:"אני שותה יותר".אחרי שלושה שוטים של וודקה הוא הקיא.הם כבר היו בשוט העשירי". ממצאי הסקר:..."מוכיח את מה שתמיד חשדתם בו,אם הזדמנתם אי פעם לדבלין:האירים הם השתיינים הגדולים בתבל.עפ"י נתוני המחקר שהקיףכ-18 אלף סטודנטים וסטודנטיות בגילאי 17-30 אחת מכל שלוש נשים מוגדרת שתיינית כבדה-כזו שנוהגת לשתות ארבעה או יותא משקאות חריפים במפגש שהיא מקפידה לערוך בפאב השכונתי לפחות פעם בשבועיים. האיריות,כאמור,מובילות את הטבלה עם 57% של שתייניות כבדות.מאחוריהו מזדנבות-כך עפ"י הנתונים שפורסמו ב"סאנדיי טיימס" וב"אינדיפנדנט"- האנגליות(33 אחוזי סטודנטיות בהאנג-אובר)והאיסלנדיות(30 אחוזים של משתכרות סדרתיות). *"ומה עם הרגלי השתייה של הישראלים? הם כנראה ממקום טוב באמצע: עפ"י הנתונים של הרשות הלאומית למלחמה בסמים ואלכוהול,בשנת 2005 דיווחו שני שליש מהמבוגרים בישראל כי הם שותים אלכוהול -רובם,אגב, מעדיפים יין על פני בירה או משקאות חריפים יותר". *".....גם דיוויד אורסון , יהודי לונדוני שהגיע לארץ עם אשתו הישראלית,לא מופתע מתוצאות הסקר."בבריטניה השתייה היא עניין של תרבות"...אתם הישראלים שותים כדי להשתכר,אבל הבריטים שותים כי זה חלק מסדר היום שלהם." שרה וג'ינה שתי תיירות בנות 26 ממנצ'סטר נאלצות להסכים."הסקר נכון"גורסת שרה. ..."ביום ההולדת האחרון שתיתי עד שאיבדתי את ההכרה .כשהתעוררתי ,ראיתי שמי שחגגו אצלי בבית הרסו וגנבו את כל מה שהיה לי". *ורק אל אחת המלצריות ב"מייק'ס פלייס" שהצליחה במהלך אינספור הגשות שוטים וצ'ייסרים לעקוב אחרי הרגלי השתייה של בני העמים שונים, מביעה פקפוק בתוצאות הסקר."לא ממש ברור לי איךאפשר לעשות סקר על הרגלי שתייה עולמיים בלי שהרוסים יגיעו למקום הראשון"היא קובעת נחרצות.,,,,,,,,,,,,,,,,,,"אז להגיד שהאירים הם השתיינים הכי גדולים בעולם? נו, באמת".

E l i a n

New member
היי לך =]

יש לך אפשרות אולי לסרוק את הכתבה? [אם שמרת אותה..] כי אני לא מצאתי אותה ... וביקשתי מהרבה אנשים ..
שבת שלום וסופ"ש רגוע

היי גם לך**../images/Emo39.gif**

לצערי הכתבה כבר לא בידיי,אך אם זה יעזור לך פורסמה ב23/10 בידיעות אחרונות מוסף 24 שעות-כתבת אמצע. ד"א מעניין שרק את הגבת לכתבה
אחרי התנצחיות בפורום,יש נתונים אמפיריים|למד ודום שתיקה

למעלה