מסכמים שנה

טושטוש5

New member
../images/Emo88.gifשרשור סיכום שנה

הי חברים ראש השנה בפתח, וזה הזמן לסכם את השנה שחלפה, וליצור דברים לקראת השנה החדשה. שמחתי לראות שיש בהחלט כמה וכמה מתפקדים לפורום, מה שאומר שאפשר ליצור פה בסיס רחב לקהילה מקסימה. אז ברוח הדברים האלה, אני פותחת את שרשור סיכום השנה
ותחילת השנה החדשה
אז נשמח לשמוע - איך היתה השנה שלכם? בליצנות
/ ג'לולוגיה ובכלל?
איפה הייתם?
מה למדתם? איפה צמחתם וגדלתם ואיפה לא הצלחתם להגיע לאן שרציתם?
מה אתם מבטיחים לקראת השנה החדשה?
מה אתם רוצים שיקרה? ספרו לנו... שנה טובה לכולם!

tlingit

New member
../images/Emo77.gif סיכום...זה לא כזה פשוט לסכם שנה שלמה ../images/Emo13.gif

אז אני אזכיר קצת ממה שקרה לי בשנה האחרונה: עזבתי (בששון רב) את העבודה בהיי-טק הפכתי את האימון לעסק העצמאי שלי יצרתי המון קשרים חדשים עם המון אנשים חדשים, מהמון תחומים למדתי וגדלתי כאדם, כאשת מקצוע וכאשת עסקים טיפחתי והגדלתי את מספר המתאמנים שלי נתתי לעצמי המון זמן פנוי, מלאן שמחת חיים וכיף יצרתי לי סדר יום ושבוע שעושים לי טוב ושמח עזרתי והתנדבתי באימון אישי (אושר עצום) ואני ממשיכה עם זה ואני מבטיחה לעצמי לשנה הקרובה להמשיך לטפח ולהגדיל את האימון לשמור על השמחה והכיף ומה שמאפשר אותם להמשיך לעזור ולהתנדב באימון אישי לחפש עוד רעיונות ואפשרויות מעניינים אני מקווה שבשנה הזו נחזור לנוכחות יותר מתגמלת בפורום הזה שנדע להמשיך לטפח את האוירה המיוחדת והנפלאה שיש כאן מאחלת לכולנו שנה נפלאה שנת שפע מבורכת, שתמיד נהיה יותר

טושטוש5

New member
וואו! איזו שנה היתה לך... ../images/Emo24.gif

tlingit יקירתי, תמיד כיף שאת כאן, תודה על השותפות שלך. מאחלת לך שנה נפלאה, שנה של צמיחה ואושר רב!

גם אני מצטרפת..../images/Emo3.gif

למרות שהפז"ם שלי בליצנות עומד על שעות הסטאז' בלבד... שתהיה לכל עמ"י שנה מבורכת, של שפע - בכל מה שנעשה.. מקווה להצטרף בקרוב לליצנים האמיתיים. שנה טובה =) אפרת - אפצ'י

../images/Emo75.gifשתהיה לכולכם שנה קסומה ומאושרת ../images/Emo13.gif

וואו איזו חתיכת שנה זו הייתה... כל כך הרבה דברים התרחשו בה כך שאני טרם הספקתי לעשות לעצמי סדר בראש... טוב שיש עכשיו ארבעה ימים...
ובתחום הליצנות... אני חושבת שגולת הכותרת היא שהתחלתי לעבוד עם הילדים המפגרים
וזה תענוג צרוף
אני בטוחה שרובכם מוצפים בברכות שונות, חלקן חוזרות על עצמן, במיילים, במסרים ובטלפונים. ומה בסך הכול רובינו רוצים: בריאות, אושר, שמחה, אהבה, צמיחה... לא
אז אוסיף רק עוד משהו קטן משלי: אני מאחלת לכולכם לשנה החדשה - הרבה רגעי קסם !
כל הזמן קורים לנו דברים ומתרחשים בחיינו אירועים, אך לא תמיד אנחנו עוצרים לרגע ובאמת מסתכלים עליהם כעל רגעי קסם. השיגרה, מה יהיה מחר והמירוץ המטורף של החיים, לא באמת מאפשרים לנו לחוות כל רגע במאת האחוזים ולהיות בו במקסימום התענינות ונוכחות. מאחלת לכולכם שנה שבה תהיו בכמה שיותר רגעים ב- 100% ותהנו מהקסםשבכל רגע ורגע.
חיבוק גדול הישר מהלב
פפריקה

tlingit

New member
איחולים נהדרים ../images/Emo13.gif

מצטרפת ומוסיפה לברכות המקסימות והאיחולים שהשנה תהיה מלאה בחופש, אהבה, וביטוי עצמי מלא. לכולנו

טושטוש5

New member
השנה שלי ../images/Emo74.gif

וואו, באמת לסכם שנה זה לא כזה פשוט. אז איזו שנה היתה לי? אני חושבת שמילת המפתח השנה היתה צמיחה. התפתחתי בכל כך הרבה תחומים, אישיים בעיקר, למדתי המון על עצמי ולימדתי את עצמי דברים חדשים. יצרתי יש מאין במערכות יחסים קיימות, וסגרתי מערכות יחסים מהעבר. מהבחינה הפרקטית זו גם היתה שנה מעניינת - התחלתי תואר שני, ירדתי לעבוד בחצי משרה, ותפסתי כיוון חדש בקריירה שלי שלא חשבתי שאני אמצא את עצמי בו. ואני אפילו נהנית מזה. טיילתי הרבה בעולם, עברתי דירה (שדרוג משמעותי), ועוד הפתעה - התחלתי לגדל עציץ. אפילו שניים. הם מחזיקים אצלי מעמד טפו טפו כבר איזה חודשיים. אני חושבת שזה אומר שאני כבר ממש בוגרת. ומה חוץ מזה? גדלתי בשנה... שתהיה שנה מדהימה לכולנו, שנת פריחה ולבלוב, מלאת אהבה ואושר, כיף וחיוכים! שנה טובה!

tlingit

New member
../images/Emo13.gif אחלה שנה

מאחלת לך שהשנה הבאה תמשיך ותעלה על קודמתה

למעלה