אניטה שרית מה מתבשל לשבת

dafgol

New member
../images/Emo21.gif אניטה שרית מה מתבשל לשבת ../images/Emo35.gif

frige

New member
מה אומר

המזל שלי הפיל אותי על חמתי בערב שבת. מה לעשות. צריך להחזיר חובות. בשבת עוד נראה, עוד לא חשבתי מה להכין מחר בשביל שבת. אולי נאכל ג'חנון וזהו, נראה. במוצאי שבת יש הקפות בתל-עדשים בבית הכנסת. שנה שעברה היינו פה בהקפות והיה ממש ממש יפה ומעניין. היו המון אנשים והשנה עם ההרחבה במושב יהיו עוד יותר. יהיה שמח. ערב טוב ישראל.

LANIT1

New member
חזרת אלינו דפגול איך את מרגישה..

כבר התגעגעתי לראות את השם שלך.. על המסך טוב.. בכל מקרה ראית את הפשטידה שלי בתמונה? פשטידת תירס בתבנית שקעים.. לשבת מחפשת עכשיו מתכון לרוטב לדג פורל לעוגת גבינה משהו בלי בסקוויטים משהו מעט אחר רשמתי בפורום מתכונים.. ונראה. רוצים מתכון לשבת עוגת קרמבו? אחותי אני מאד רוצה ומקווה שתרגישו טוב אבל פשוט אם שמך לא מופיע את פשוט חסרה לי מה אני יעשה??. קחי
ו

frige

New member
אניטה קבלי. ודפנה, מצטרפת

לאיחולים ולדאגה לשלומך.
עוגת גבינה אלוהית בצק 1.5 כוסות קמח תופח (אפשרות לקמח רגיל+אבקת אפיה) 2 כפות סוכר חלמון ביצה כף ברנדי (אפשרות לליקר שוקולד או תמצית רום ווניל) 100 גרם חמאה לערבב את כל החומרים ולשטח בתבנית 26 מילוי 500 גרם גבינה 5% כוס סוכר 2 ביצים 2 שקיות סוכר ווניל 2 גביעי שמנת חמוצה (שמתי שמנת קלה 9%( 3 כפות קמח לערבב את כל החומרים ולשפוך על הבצק. לאפות בחום בינוני עד שהכל מתקשה וקיסם יוצא נקי. כשהעוגה עדיין חמה, לשפוך עליה ציפוי ולתת לה להתקרר. ציפוי 2 גביעי שמנת חמוצה 2 שקיות סוכר ווניל אפשר לעטר בתותים או אפרסקים משומרים או אננס.אני אוהבת בלי פירות-היא מדהימה גם ככה. בתיאבון...

S r 35

New member
מה זה אניטה קבלי? ומה אנחנו עז?

תודה על המתכון
באמת נראית
נפלאה - ואני בכלל אוהבת עוגות גבינה. בשבת אני מארחת את המישפוחה אז אני אנסה אותה. חוץ מזה, איך נהניתם מהיומיים האחרונים של חול המועד? הייתם אמורים להיות בספארי או משהו כזה, לא? ...

frige

New member
נפלה עלי עז

ברור שהמתכון הוא לכולם. שרה, היום היינו בספארי והיה ממש כיף. חזרנו תשושים אך מרוצים. תודה.

S r 35

New member
הספארי כייפי, באמת

למרות שאני, אישית, אוהבת יותר את הגן התנכ"י בירושלים. אין עליו!!!! לא היו המון אנשים? בחול המועד המקומות האלה לא כיפיים במיוחד כשכל עם ישראל, אחותו וגיסתו מגיעים לשם. בכל אופן, אנחנו רוצים לעשות פעם את הספארי לילה, אומרים שזה מדהים!

LANIT1

New member
שאלה... לה לה .... תודה תודה... לך

חמודה.. תגידי אין לי שמנת חמוצה... בכלל אין שמנת יש לי רק מתוקה להקצפה. מה אפשר במקום? שנית השמנת היא גם לציפוי וגם למילוי?

frige

New member
הסופר נפתח כבר בשמונה בבוקר מחר

לכי לקנות שמנת חמוצה. שווה. וכן, זה גם למילוי וגם לציפוי. עם השמנת מתוקה, את תמיד יכולה להקציף, להוסיף כל פרי אהוב חתוך לקוביות, לפזר אגוזי מלך ולזלול בהנאה.

S r 35

New member
OK - הנה עוד מתכון ל ../images/Emo212.gif

אמנם לא עוגת גבינה אבל אני אוהבת אותה מאוד כי היא עוגה לעצלנים. מינימום עבודה. חומרים שיש תמיד בבית. נראית חגיגית והטעם יאמי יאמי - אף אחד לא יאמין לכם עד כמה היא קלה להכנה. אז ככה ... החומרים: 2 כוסות קמח תופח (או 2 כוסות קמח + אבקת אפיה). 1 כוס סוכר 1 כוס קקאו (אפשר גם שוקולית) 1 כף נס קפה 3 ביצים 1 כוס שמן חצי כוס חלב חצי כוס מים פושרים. כוס שוקולד צ'יפס (נטיפי / פצפוצי שוקולד) - לא חובה, אבל מאוד מוסיף. מערבבים את כל החומרים הנ"ל (נורא כייף! בלי להפריד ביצים - פעולה שנואה עלי ביותר!) אופים כ 40 דקות בחום בינוני וזהו. לגבי הציפוי - אפשר לגוון ולמרוח מעל כל קרם שעולה על דעתכם. אופציה שאנחנו אוהבים: מכינים קרם פודינג וניל לפי ההוראות, מוסיפים כף מחוקה של נס-קפה מערבבים לקבלת קרם חלק ומורחים על העוגה. מקשטים בנטיפי שוקולד ובוזקים מעל אבקת קקאו. תאמינו לי. עוגה סוף הדרך!

dafgol

New member
נפגשים מחר בבוקר אחותי ?

לייד הקופות או לייד החלב ?

LANIT1

New member
היום הייתי בסופר ... לא נראה לי

שאלך , יש לי מוצרים לעוגה אבל עדיין אני לי גיבוש מסויים רוצה משהו פשוט ושיהיה גם מיוחד. יש לי חברה במתכונים אבל היום היא בחופש.... נראה אולי נקבל איזה רעיון? מה דפגול מתי את בסופר איזה שעה??? אולי בסוף אבוא???

dafgol

New member
סביבות 8:30-9:00

הולכים אח"כ לקנות בימבה לרזי ואני צריכה לבשל למחר, אחה"צ אנחנו בטבעון , בשבת אצל חברים ביקנעם < לצהריים> לגביי מתכונים ממש לא יכולה לעזור
רק לפתוח ספר מתכונים.....

LANIT1

New member
לא נורא גמאני לא הולכת לסופר עם

הילדים בבית.....
תתחזקי לך.. אניטה זו אני אז תעני.

למעלה