מה מתבשל לשבת

dafgol

New member
../images/Emo21.gif מה מתבשל לשבת ../images/Emo35.gif ../images/Emo212.gif

היום אני אכין פשטידת תירס , גולן יכין עוף בתנור עם תפו"א פטריות ובצל..... מחר אנחנו אצל ההורים שלי לצהריים ( חוגגים עם הזוג המלכותי והמאורס
) מה מתבשל לכם לסופ"ש
שבת שלומלום לכולם

S r 35

New member
אצלנו ../images/Emo71.gif

היום בצהרים - בעוד חצי שעה למעשה, הגן של ניר מזמין אותנו למסיבת יום המשפחה, בטח נתמלא שם בהמון בורקסים ופיתות עם חומוס וכד' ... כך שלא נראה לי שנאכל משהו רציני לצהריים. הערב - מרק אפונה מוקרם (יאממי) ואולי גם פשטידת ברוקולי. מחר - אני חושבת להזמין את החברה שלי (שעברה את אירוע הסרטן - היא עדיין לא במיטבה) ואת משפחתה לארוחת צהרים. נכין עוף בתנור, תפוא אפויים ברוזמרין, שניצלים ואורז לילדים וכמה סוגי סלטים. אם יהיה מזג אוויר יפה אולי נעשה טיול קליל (שיתאים לחברה שלי, שלא יכולה להתאמץ כרגע) ואז ניקח איתנו מלאי שניצלים לארוחת צהרים.

dafgol

New member
אלו'ש מנסה לשחזר לך את המתכון

למאפינס
ות משבוע שעבר 2 כוסות קמח תופח 1/2 אולי טיפל'ה יותר כוס סוכר , ערבבתי בין סוכר לבן לסוכר חום 1 ביצה קצת פחות מחצי (100 גרם) מרגרינה מומסת שהתקררה 1/2 כוס חלב (אני חושבת אולי טיפונת יותר....) 2 בננות קטנות מעוכות ומרוסקות ( בננות בינוניות) הקצפתי את הביצה ואח"כ הוספתי את כל הנוזלים ( חלב ומרגרינה מומסת ) אחכ הוספתי גם את המחית
ככה שיצאה עיסה נוזלית קצת.....והכנסתי את כל זה לקערה עם הקמח והסוכר - ערבבתי הכל לעיסה אחת וגירדתי לבפנוכו שוקולד מריר ( בטח אפשר לשים צ'וקלטצ'יפס פשוט אין לי דברים כאלה בבית בדר"כ ). כשהכל נראה לי אחיד ומרקם חינני .....יצקתי לתבנית המאפינס ( לא למלא עד הסוף כי זה הרי עוד תופח בתנור ) 20 דקות בתנור וזה מה שיצא
12 מאפינס חביבים וטעימים אני לא מאמינה שאני נותנת מתכון למישהו......או שאני התחרפנתי או שאתם השתגעתם
בתאבון

S r 35

New member
"גנבתי" את המתכון - נראה טעים

כל הכבוד דפנה
את רואה, גם לנו יש את זה לפעמים. אה - ושכחתי לאחל לכם בילוי נעים עם הזוג המלכותי מחר. לגבי ביקור - מה דעתך על שישי הבא. כמו שאמרת, נקבע וזהו
תבואו בכיף

dafgol

New member
IT'S A DATE ../images/Emo23.gif

נגיע בהמונינו אם לא יהיו הפתעות לא רצויות .... ׁ טוענת את המצלמה מעכשיו

תודה דפנה

רק לא זוכרת שביקשתי אותו. אמרתי שבעקבות זה שביקשת עשית לי חשק ועשיתי גם .רק ממתכון אחר שהוא לא חלבי. יש לי מיליון מתכונים, רק צריך למצוא זמן להכין את הכל
. אבל בכל זאת תודה ולך זה נתן ניסיון ראשון לשים תמונה של מעשה ידיך וגם מתכון
ואצלנו מתבשל עכשיו מרק בטטות(יותר נכון כתומים) הזמנה של שירז.עשיתי בתחילת השבוע היא אכלה בלי סוף להפתעתי. ועכשיו ביקשה שוב. וגם פיצה מעשה ידי.

dafgol

New member
חחחח פאדיחה ../images/Emo6.gif ../images/Emo163.gif

אז אולי אניטה ביקשה? אני בטוחה שמישהי ביקשה
איך עושים פיצה
מתכון

frige

New member
עם כל הבלגן אצלנו בבית

שכולם חולים. אז, הכנתי רק ספגטי בולונז טעיםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם בטירוף. קציצות מטוגנות. מרק עוף צח. ג'חנון למחר.

למעלה