ג'קי המסכן, ויקטור המוזר (ספ')

../images/Emo210.gifג'קי המסכן, ויקטור המוזר (ספ')

תורידו את הפרק הקנדי של ה-17.5. פרק חזק. ג'ק סופסוף מגלה דרך המכות של בראדלי וניקולס שלפיליס היה רומן עם ניק! פיטר ברגמן במשחק משובח ביותר. תמיד יש לו את ההופעות הדרמטיות, כשמשהו רע באמת קורה לג'ק - הוא פשוט מתעלה על המשחק הרגיל שלו. יש לו משהו בעיניים כשהוא נמצא בעימות קשה, שפשוט רואים את הכאב שלו ואפשר לחשוב שזה באמת כואב לו - לפיטר. פשוט מעולה
העימות עם פיליס היה חזק ונוקב. כ"כ מסכן. כ"כ אהב אותה. בנוסף, הכל לא הולך לו בזמן האחרון. תודות לגלוריה הרעה שעשתה מניפולציה על אנדרו גיבסון, ג'ק כבר לא עובד בז'בו (קתרין היתה חייבת לפטר אותו כדי להימנע מתביעה) ועכשיו הוא גם מפוטר מתעשיות צ'נסלר. ג'ק בביבים|@ הוא מעוניין להילחם על מקומו, אבל המצב בקנטים. היה קטע בפרק שהוא דיבר עם אשלי וסיפר לה הכל, וג'יל רצתה להיכנס למשרד בקשר למסמך מסויים, ומרוב תסכול הוא נתן לה את הצעקה של הלייף. בחיים לא ראיתי אותו מגיע לטונים כאלה. הגיעו מים עד נפש. ומן העבר השני.... יש את ויקטור שהפך ליצור המוזר ביותר בג'נואה סיטי! נכון, הוא נהיה באד ויקטור שוב וסיפח את משרת ה-CEO לעצמו שוב. אבל אז קרה אירוע - ניקי נורתה ע"י שודד, שגרם לו לתפיסה שונה של החיים! מוזר ביותר - זה לא ויקטור שהכרנו! פתאום הוא בגישה רגועה של פשרנות וותרנות בחיים. חיי הרמוניה ושקט. הוא החזיר את השליטה לניק וויקי, למרות שהמתנגד לדרך ניהולם. הוא מסכים שפיליס תתערב ותעזור לניקי ב-N.V.P, הוא התרצה וצעד עם ויקטוריה בחתונה עם בראד, הוא אפילו עודד את ג'ק בקשר למצבו המר, וכעת: ג'ייטי גילה בחקירה שויקטור ביקש ממנו לעשות על בראד שהוא בכלל גנב את הזהות שלו ממישהו אחר שקראו לו בראד קרלטון! בראד הוא מתחזה! אבל ויקטור החדש לא מעוניין לדעת מיהו. "זה קרה לפני הרבה זמן, בתי מאושרת - תרד מהחקירה". ג'ייטי עד כדי כך לא האמין לשינוי המוזר שהוא תהה אם בראד סוחט את ויקטור (אבל הוא לא). בסוף הפרק ויקטור אפילו מציע לצרף את בראד למועצת המנהלים של ניומן אנטרפרייזז. מה קורה עם ויקטור
האם יש לו תוכנית זדונית והוא מטעה את כולם? לא ברור לי מה זה היחס הנחמד הזה אל כולם. אולי השתבש לו משהו במוח כשהוא נפגע מהשודד? לא ברור לי
ולסיום, ניק הגעיל אותי הפרק. שרון:"בראד לא בגד בי כמוך". ניק: "תני לו זמן". אני במקומה הייתי נותן לו סטירה על המקום. אדיוט!

../images/Emo210.gif רשמת ספ' כי לא היה מקום

אבל אני מעריך כאן את האנשים מספיק בשביל רמת האינטליגנציה שיבינו
מה את אומרת על ג'קי שלך? מסכנצ'יק.... נ.ב זה צהובון, לא מישהו זר! (למרות שאנחנו כבר די זרים
)

The Abbott Girl

New member
הו איזה פאדיחה.... ../images/Emo72.gif

אני בהתחלה לא שמתי לב שרשמת ספו' ולכן טרחתי להגיב, ולא ידעתי שזה אתה
אוף שנים שלא דיברנו. והאממ ג'ק, הו אני מתה שיחזור לפליס ושתהיה בהריון ממנו!!!!!! מה שכן אני אשמח בהחלט לראות תגובה של שרון לידיעה שפיליס בהריון מניק... כמה שאני לא סובלת אותה!

pumiki25

New member
אני לא מבינה -

לניקי-ויקטור יש איזה שלט "מטווח" תקוע על המצח? (ו...בראד-לא-בראד? אוי, בעוד ארבע שנים אני כל כך לא צופה! מה קורה להם שם?!
)

למעלה