ג'ק, תתבייש לך!

../images/Emo210.gif ג'ק, תתבייש לך! ../images/Emo58.gif

עד לאן הגענו, שתתעלל באיש חולה ותדרבן אותו לעזוב בגפו כדי "לתת לחזיונות שלו מקום יותר מהותי מרחשי הסביבה"... פשוט בושה. כבר לקחת ממנו כ"כ הרבה... יכולת לנצל את זה להזדמנות חדשה ותראה מה עשית ועד לאן הרחקת לכת.. אח"כ שלא יגיד שניקי יקרה לו כי אם באמת היה לו איזשהו רגש כלפיה הוא היה מספר לה שבעלה בסיכון. נהפוך הוא, ג'ק הוא איש סודו של ויקטור ונותן לו עצות אחיטופל... ויקטור כמעט כמו טרישה ישראל - תראו את ההקבלות: היא רימתה ולא לקחה תרופות וגם הוא. היא ראתה חזיונות וגם הוא. הוא קצת יותר רציונלי ממה שהיא היתה, והוא נהיה כ"כ טוב לב שפשוט אי אפשר שלא לרחם עליו ולבוז לג'ק. חכה חכה כשויקטור יחזור..... מלחמת עולם שלישית תפרוץ בג'נואה סיטי!

../images/Emo210.gif איזה יופי היה סוף הפרק מלפני

יומיים... כשהוא בא אליה עם המזוודות לבית... "האטלטיק קלאב ידועה בפסטות המעולות שלה, ואם אגור שם אשמין... ואת הרי ידועה בבישולייך הגרועים, כך שאשאר בכושר" :))))))) איזה חמוד זה היה...

../images/Emo210.gif הפרקים של ה-27 וה-28

וואו. בכזה מתח כבר הרבה זמן לא הייתי. פרקים מעולים. הסיפור עם בראד מרתק. על אף שאפשר לבוא בכמה תהיות קטנות, אבל זו סבונייה ובכל זאת כשרואים את הסיפור זה נכתב בצורה יפה ומעניינת. דרמה טובה ללא ספק מה שקורה באמריקה.

נכון יש חורים גדולים ../images/Emo58.gif

למשל אמא של בראד קפלן אם היא היתה מומחית לקטלוג יצירות אומנות היא היתה צריכה להיות בת 30 או בזמן המלחמה (מומחה ליצירות אומנות זה לוקח הרבה זמן ) אז היום היא צריכה להיות בת תשעים לפחות..בראד צריך להיות בן 50+ לפחות אם הוא בן שלה. לא נראה לי שלקחו מישהי שתקטלג להם את היצירות הנאצים החביאו את היצירות ולא נתנו לאיזה יהודיה לטפל בזה. הסיפור נראה תלוש. ניק ופיליס מעצבנים אותי זה נראה לי מרוח מדי. בכל מקרה בסדרה צדקנית שכזו לא יתנו לתהליך כזה להתרחש הרבה זמן והוא יחזור לשרון.

Fashion Spuare

New member
../images/Emo58.gif כמה שאלות..

מי האישה החדשה והבת הקטנה של בראד? האם דרוסילה חזרה לעלילה? האם שרון עובדת בז'בו?

למעלה