זה רק אני והקהילה שלי

../images/Emo210.gif זה רק אני והקהילה שלי

היי חבר'ה. כפי שאתם יודעים (או לא) אני כותב בעיתון המכללה והחלטתי לכתוב על קהילות מדומיינות שיוצרות קשר אצל אנשים שהנושא הספציפי הוא הדבר שמאחד ביניהם. במקרה שלנו - צעירים חסרי מנוח. רציתי לדעת אם תוכלו לעזור לי לכתבה, ולענות על השאלות הבאות:
מה החשיבות של קהילה מדומיינת בשבילכם?
איזה חסך מהחיים האמיתיים מספק לכם הפורום?
מה היתרונות ומה החסרונות, לדעתכם, של קהילה מדומיינת?
האם יש נושאים נוספים (/פורומים) שאתם פעילים בהם? האם ישנן קהילות מדומיינות לא וירטואליות בהן אתם משתתפים? (לדוגמה, מפגשי קבוצות על ספרי רומנים)
האם ההרגשה לגבי הנושא הספציפי משתנה בעקבות הדיונים עם הקהילה? איזו השפעה יותר חזקה בעמדה על הנושא הספציפי אותו אתם אוהבים (אופרות סבון, לדוגמה): של הקהילה או הסביבה מבחוץ?
האם אתם בקהילה מובחנת עם נתונים ספציפיים (גילאים, מין וכו') או שמא אין הבדל? (במקרה שלנו, לדוגמה, אין אבחנה... מה זה גורם לדעתכם? האם זה טוב?) אתם מוזמנים לפרט ולהוסיף דברים בהקשר לשאלות. אשמח לדעת אם אוכל לקחת ציטוטים שלכם לכתבה... בשביל זה אני צריך שם וגיל. תודה רבה. חולה עליכם

ים כחול

New member
תשובות שלי ../images/Emo140.gif

1. אין חשיבות אבל נחמד וכייף לשוחח על נושא משותף
2. מספק לי שעשוע ודרך לפרוק מחשבות בנוגע לסדרה 3. יתרונות - ראה מספר 1 וגם 2
בנוסף מכירים אנשים מקסימים שנהנית לשוחח איתם . (ויש פה כמה מיוחדים) חסרונות - אין לדעתי 4. פעילה גם באומנות שימושית ופורומים של אומנויות שונות 5. לא מושפעת מאף כיוון . זורמת עם מה שאני מרגישה . 6. זה נפלא לדעתי שיש מיגוון של גילאים ומינים ממקומות שונים אצלנו בצח"מ לא רואה שום שלילי בכך . בפורום אחר שאני פעילה יש יותר נשים והיה נחמד אם היו יותר גברים אחרי הכל יש הרבה גברים שעוסקים באומנות . ואנוש ,אם תרצה לשאול במסרים או לחדד שאלה מסויימת אתה מוזמן

dvd3434

New member
שלי

מה החשיבות של קהילה מדומיינת בשבילכם? חשוב- דרך טובה לתקשר עם אנשים שלא הייתי מתקשר איתם בחיים הרגילים איזה חסך מהחיים האמיתיים מספק לכם הפורום? אנונימיות. מה היתרונות ומה החסרונות, לדעתכם, של קהילה מדומיינת? היתרונות- האנונימיות, החופשיות. החסרונות- התחזות, ספאם. האם יש נושאים נוספים (/פורומים) שאתם פעילים בהם? האם ישנן קהילות מדומיינות לא וירטואליות בהן אתם משתתפים? (לדוגמה, מפגשי קבוצות על ספרי רומנים) פורום האטריק, פורום מדעי המדינה האם ההרגשה לגבי הנושא הספציפי משתנה בעקבות הדיונים עם הקהילה? איזו השפעה יותר חזקה בעמדה על הנושא הספציפי אותו אתם אוהבים (אופרות סבון, לדוגמה): של הקהילה או הסביבה מבחוץ? הכניס לי יותר עניין לסדרה. האם אתם בקהילה מובחנת עם נתונים ספציפיים (גילאים, מין וכו') או שמא אין הבדל? (במקרה שלנו, לדוגמה, אין אבחנה... מה זה גורם לדעתכם? האם זה טוב?) זה טוב- מגוון דיעות, אנשים שונים- יותר גיוון. אתם מוזמנים לפרט ולהוסיף דברים בהקשר לשאלות. אשמח לדעת אם אוכל לקחת ציטוטים שלכם לכתבה... בשביל זה אני צריך שם וגיל. תודה רבה. חולה עליכם דייב,28, גבעתיים.

למעלה