חדשדושה

dinora12

New member
../images/Emo210.gifחדשדושה../images/Emo70.gif../images/Emo42.gif

היי אני מעיין ואני תכף בת 12... במקרה אני אוהבת מוזיקה יפנית אבל אני שומעת רק מוזיקות יפניות מאנימות(ואני רואה הרבה) אף פעם לא ראיתי דיסק יפני ואם יש-תאמרו לי בבקשה
טוב אני מקווה להשתלב

Nora Shu

New member
ברוכה הבאה ^^

ומן הסתם אם יש *מוזיקה יפנית* אז יש גם דיסקים של מוזיקה יפנית. XD או בכלל, דיסקים יפנים יש הרבה. יפנים אוהבים להקריץ מוצרי חשמל. XD מקווה שתהני כאן ותרחיבי את אופקייך גם מחוץ לסגנון הרחב של "מוזיקה מאנימה". D;

dinora12

New member
../images/Emo210.gifתודה../images/Emo70.gif../images/Emo13.gif

איפה קונים דיסקים כאלו? אם יש חנויות מסוימות שתוכלי להביא לי אני מאוד יישמח אני גרה בסביבה של כפר סבא(ואת שם העיר שאני גרה אני לא ייתן) אז כל מה שקרוב(רק לא תל אביב) ואת יודעת שיש שם חנויות של דיסקים יפנים אני ישמח מאוד אם תביאי לי את השמות!!!

Nora Shu

New member
תראי

בהתחשב בכך שתל אביב הוא המרכז התרבותי והקמעוני [מילה נכונה? קיצר, retail] של הארץ המקום זה המקום היחיד שבו תוכלי לקנות דיסקים בארץ. יש בדיזינגוף סנטר את אוטאקו ועוד כמה חנויות, אבל המקום הכי טוב להזמין ממנו דיסקים ומוצרים מהמזרח זה דרך האינטרנט. אתרים כמו YesAsia ו- CDJapan הם הסיכוי הכי טוב שלך למחירים נוחים יחסית [לא כולל דמי משלוח XP;] ומקוריות. לדוגמא נמצאו באוטאקו כמה דיסקים בוטלגים שהוצאו בקוריאה באיכות ירודה. אז באמת, לדעתי, לכי על הזמנות אונליין. בהצלחה ^^

מ א י י ק

New member
ברוכה הבאה../images/Emo70.gif../images/Emo24.gif../images/Emo108.gif../images/Emo19.gif

אני מיכאל
השתלבות נעימה ומהירה
דיסקים של שירים ושמרים יפנים את יכולה לקנות באוסטאקו בת"א. את יודעת יפה זה?, גם אם כן וגם לא,שיהיה: בת"א,דיזינגוף סנטר,כניסת קינג ג'ורג',ליד החנות "ספיראלה". תהני

היי היי^_^

ברוכה הבאה מעייןDD: רגע..בת 12, אוהבת אנימה, גרה ליד כפר סבא...יכל להיות שאני מכירה אותך?! @_@ את במיכרה התחפשת לשאנגו מאינויאשה בפורים שעבר?^^;;

dinora12

New member
|../images/Emo210.gifלא...../images/Emo13.gif../images/Emo9.gif

בכל מקרה תודה רבה כולם אני יזמין מהאינטרנט.. ולמה לא תל אביב? אני יסביר לכם אמא שלי לא נוסעת לתל אביב אף פעם כי היא לא מתמצאת בעיר הגדולה הזאת תודה רבה לכולכם על המאמץ
ושאלה:בקשר לחנות הזאת אוטקו..אני לא בטוחה שיש וממש לא נראה,אבל יש משלוחים?

dinora12

New member
../images/Emo210.gifעוד משהוא קטן...

מהאתר שענת הביאה,תם יכולים להמליץ לי על דיסקים ועם קישור בבקשה.. אם אתם תמליצו על דיסקים של אנימות אני ישמח מאוד כי הם יותר רגועות בדרך כלל משירים אחרים,אבל כל מה שתביאו-אני אהיה שמחה ואו כמה שאני מבקשת ממכם-אני מצטערת על הטרחה אתם לא חייבים

Nora Shu

New member
בקשר למשלוחים מאוטאקו

משום מה אני לא חושבת שיש להם, אבל את מוזמנת להתקשר ולשאול. :) לתת לך "המלצות לדיסקים" זה קשה. די ברור שאת רוצה רק מוזיקה מאנימות וזה כבר עניין פרטי שלך. אם את מחפשת המלצות אישיות מחברי הפורום, לא משנה איזו אנימה זו, אז תדייקי בהודעה שלך. ואגב, יש עוד אלפי להקות יפניות שעושים בלדות - רק בגלל ששמעת את זה עד עכשיו רק בפסקולים של אנימות לא מייחד את זה אך ורק לאנימות. לידע כללי, יש הרבה להקות וזמרים ששרים פתיחות של אנימות. לדוגמא שוגה שיקאו [Suga Shikao] שר את הפתיחה של האנימה של xxxHOLiC וזה עזר לו לתפוס מקום גבוה באוריקון השבועי [הוא הגיע למקום הראשון, לא? Oם *לא זוכרת*]. אגב, שוגה שיקאו גם עשה את הפתיחה לאנימה של דת' נוט. כמעט הזלתי ריר על המקלדת כשראיתי את הקליפ. אמג XD XD

nadav1232

New member
אני זוכר את השאנגו הזאת XD

יש לי את המזנג'ר שלה.. הכינוי שלה בתפוז זה שאלמור, לא?..

מ א י י ק

New member
נדב זאת ההיא?!../images/Emo6.gif../images/Emo108.gif../images/Emo19.gif

שהתלהבנו מהבומרנג הענק שלה מהקון?!

מ א י י ק

New member
חח איך אני זוכר אותה../images/Emo6.gif../images/Emo108.gif../images/Emo19.gif

איך שנכנסנו ראינו מירוקו ועמדו 2 שאנגו לידו

למעלה