טקס האזכרה - 23/8

../images/Emo210.gif טקס האזכרה - 23/8 ../images/Emo58.gif

פרק מאוד מרגש. כולו עסק אך ורק בלוויה של ג'ון. השחקנים מאוד טובים... זה נראה ממש אמיתי. משפחה שמתמודדת עם אבל כבד שנפל עליה. כשאתה חושב שזה אמיתי, זה טלוויזיה טובה. כשהעלילה מעניינת, אז בכלל...
הפרק לווה גם בפלאשבקים של המשפחה עם ג'ון ואפילו של טרייסי זורקת עוגה על לורן בצעירותן. אני חושב שזה גם נראה כ"כ אמיתי כי השחקנים עבדו עם ג'רי המון שנים. הוא באיזשהו מובן היה כמו אב שני שלהם על הסט. אשלי ריגשה אותי עם הסיפור על החלום... או הקטע שהם בבוקר ליד השולחן וקשה לתפוס שג'ון לא יגיע... מיי ביוטי... תמיד היה קורא לה ככה. ידעתם אגב שהשם האמיתי של ג'ק זה ג'ון אבוט ג'וניור? הו ג'ק... מה עשית לגלוריה, איזה נבלה אתה... הוא שיקר לה לגבי שעת הטקס כדי שלא תגיע. והסוף, כשג'ק וגלוריה התנצחו בבית... והטונים עלו... טרייסי ואש מהצד בוכות מפוחדות... קווין, מייקי ולורן ממהרים להגן על גלוריה שיוצאת למתקפה ואני פשוט מוכרח לשבח את ג'ודית השחקנית שהקול שלה ממש יצא מגידרו בזמן ההתנצחות הקטלנית. זה היה אחד הקטעים הטובים של השנה
פרק ששווה לראות, מומלץ. מרגש, מעציב, אמיתי ומעניין.

Dawn12

New member
אני דווקא בצד של ג'ק... ../images/Emo58.gif

זה היה מאוד-מאוד נמוך מצידו, אבל לגלוריה לא הגיע להיות בלוויה של ג'ון, ולא אכפת לי כמה הוא אהב אותה והיא אותו. אם ג'ון היה יודע מה היא עשתה לז'בו גם הוא לא היה רוצה אותה שם. הדמות שלה נהרסה מבחינתי ברגע שהיא חיבלה במוצרים של אשלי, ולא הביעה שום סימן של חרטה על זה עד היום. היא הרי ידעה בדיוק כמה נזק ייגרם וכמה החברה הזאת חשובה לג'ון, וזה עדיין לא הפריע לה (שלא לדבר על זה שמישהי מתה בעקבות זה). אני חושב שאם ג'ק יגלה את זה מתישהו (ואני לא בונה על זה) יש סיכוי לא רע שהוא יילך בצעדיו של אבא ויישלח לכלא אחרי שעוד בן למשפחת פישר יירצח בסימטה חשוכה.
מעבר לזה, אני במקום פיטר ברגמן הייתי מתחיל לפנות מקום על מדף הפיסלונים. יש כבר עוד אחד בדרך.

ושוב שני מתרגשת...../images/Emo9.gif

הגלוריה הזאת נשמעת אחת עם הרבה מטענים, עושת צרות. אם לא היא ג'ון לא היה יושב בכלא ולא היה מת נכון? אז אפשר בהחלט להבין את ג'ק. הוא לא מוותר בקלות לאנשים בפגעו בכוונה או לא בכוונה באביו היקר.

שחר ../images/Emo110.gif

תגיד לי איזה נושאים מדרבנים אותך להיכנס ולכתוב כאן ואין בעיה, אני יטחן אותם 24 שעות ביממה במיוחד בשבילך...

../images/Emo210.gif זה סוג של ספין

אפשר לסובב את זה ככה אבל זה לא נכון. ג'ון אחראי למעשיו. היא אפשר להאשים אותה, מצטער, לא מסכים עם זה. גלוריה היא ספייסית. משעמם אף פעם לא היה או יהיה איתה, וזה טוב

../images/Emo210.gif אין ספק שגלוריה פישלה בגדול

בקטע הזה, ובהחלט ייתכן שג'ון לא היה סולח (כמו בעבר) ומעיף אותה, אבל הוא לא ידע מזה, והיא כן עשתה אותו מאושר. ג'ק צריך לכבד את הרצון של אבא שלו... לא מה שהוא חושב. גם אם הוא חושב שהוא צודק, הוא יודע בלב שג'ון כן היה רוצה את גלוריה בלוויה, לפי היחסים שהיו ביניהם. ה"נישואים" (שמסתבר שלא נרשמו רשמית, גם בפעם השנייה) בהחלט היו יכולים להסתיים בפרידה סוערת, אבל זה לא קרה. ג'ון הלך כשהוא אוהב את גלוריה, וג'ק היה צריך לכבד את זה. והפרק של שישי - פשוט לא ייאמן! קיבלנו פלאשבק (שלא ראינו בתוכנית) של ג'ק מנצל את אבא שלו בזמן שהיה מבולבל ומכתיב לו את הצוואה החדשה. גועל נפש. אפשר לראות את זה כדואג לאינטרסים של משפחתו, מצד שני הוא ניצל אותו כי זה מה שהוא חשב... ושוב, הוא לא זה שצריך לקבוע מה טוב ומה נכון בשביל אבא שלו. מה שכן, פיטר שחקן ענק... את הסצינה האחרונה אפילו ראיתי פעמיים, כשרמז לאשלי שאכן עשה זאת והיה עושה זאת שוב, למרות האשמה ואולי מעט חרטה, וגלוריה מגיעה כשהחפצים שלה בשקית אשפה (?). איזה רגע ענק כשג'ק הסתכל עליה מתוך הבית והוציא את המפתח. אני בכל זאת מאוד מרחם עליה ובצד שלה. גלוריה-ג'ק זה אחד העימותים הכי טובים שידעה הסדרה בשנה האחרונה

ים כחול

New member
../images/Emo24.gif שחר ../images/Emo24.gif

איזה כייף לראות אותך
נשיקות והמון הצלחה בכל !!!!

למעלה