מארש החתונה / פרק 4000 בישראל

../images/Emo210.gif מארש החתונה / פרק 4000 בישראל

הבטחתי לכם שאדון צהובון יחזור באירועים מיוחדים, לא? הבטחתי ואני מקיים
פרק 4000 של צח"מ בישראל שודר הערב (מספירה אמיתית - פרק שבעת אלפיים ומשהו) סברין (טרישה) שיחקה נהדר הפרק. "זה לא בסדר שהוא עוזב אותי ביום החתונה" - בהצהרה שקטה, אפילו לא מחאתית במיוחד, שמחזקת את אי השפיות שלה. בסוף הפרק מזמזמת את מנגינת החתונה. איפה מאט נעלם, אולי בפרק הבא כשהיא לבד בכלא יהיה לה זמן בשבילו? היה מעניין שבחרו אתמול לא להראות מי נפגע, כדי שיהיה מתח. אבל למה היום, בביה"ח, כשויקטור וויקי דיברו על המאורע, לא יכלו לתת לנו פלאשבקים לקטעים שלא ראינו? לדעתי זה פספוס גדול שלא היינו עדים (גם בדיעבד) לקטע שטרישה יורה וריאן נפגע. כאב לי על ויקטוריה היום, שהאשימה את עצמה. אבל למה באמת נכנסה לאולם, מה היא חשבה שתשיג בזה, חוץ מלגרום לטריש לעשות מעשה קיצוני? אוהב את הת'ר טום וגם היא משחקת נפלא (זה שאני אוהב גם את אמיליה לא סותר את העובדה שאני חושב שהת'ר היא סבבה).

ים כחול

New member
מסתבר גם מאט נבהל מטריש .....

ואולי יזריקו לה כל מיני כדורים שיעלימו אותו לתמיד ... לא מבינה מה אתם מתלהבים ממנה ? נהיה טראנד כזה להתאהב בפסיכיות ?
נו שיהיה .... נחמד סוףסוף לראות שחזרת לשמך צהובי
לא הבנתי למה ירדת לוואן ומי הוא בכלל ?
התר מדהימה רק קצת טפשה .... אבל אולי מתוך פחד לא תמיד יש הגיון אז סולחת לה. רק שהיא לא תסלח לעצמה ... ....

python 4

New member
הו! איזו מקריות!

הפרק ה- 4000 נופל על פרק השיא של הטריש. אם לא הייתי יודע יותר טוב, הייתי בטוח שכדי לבחור מאיזה פרק תתחיל הסדרה בישראל, האחראים החליטו להתחילה בדיוק 4000 פרקים לפני יום הטריש. 4000 פרקים כדי שנבין קצת את הרקע לסיפור (ובכל זאת, היה הרבה רקע - ראיין וטריש, ראיין וויקטוריה, ומאיפה בכלל ויקטוריה באה..), פרק הטריש, ועכשיו יראו לנו עוד 4000 פרקים כדי שנראה את ההשלכות של הפרק היום. עוד לא ראיתי אותו אגב - אני מחכה כרגיל ללקט בשבת..

יש מצב שטרישה מזייפת הכל

בן אדם שפגוע במח אין מצב שהוא יכול לתכנן דבר כזה גדול דבר שמאמץ את המח, הוא לא יכול לחשוב בגדול כל כך. גם אונס עם המון ראיות גם כל העניין עם השמלה, כל התכנונים הקטנים בהתחלה טרישה הייתה נראית חולה אבל עם יד על הדופק ועכשיו היא מזמזמת את שיר החתונה משהו שמראה טרישה אחרת מלפני פרק בודד בלבד

pumiki25

New member
כל הסיפור הזה מטורף...

אני מניחה שהתסריטאים של צח"מ לא השקיעו יותר מדי במחקר. הם בחרו להציג את טרישה באופן שבו האדם ההדיוט (לא אדיוט - הדיוט!) תופס את קונספט השיגעון - בצורה הפשוטה והשטוחה ביותר שקיימת - ואני רואה בכך זלזול באינטילגנציה של הצופה
זו לא פסיכוזה טהורה (טרישה הייתה מודעת למעשיה ומאוד מחוברת למציאות. אדם פסיכוטי לא יטווה מלכודות גאוניות בסדר גודל שכזה. מה גם שהיא הייתה מודעת לכך שמאט היה יציר דמיונה. אנשים פסיכוטיים שסובלים מהזיות לא מקפידים להסתיר את החבר הדמיוני שלהם בקנאות שכזו), כך שאי אפשר לומר שהיא "משוגעת". נואשת - אולי. לא יותר מזה. התסריטאים לקחו את דמותה של טרישה כילדה-טובה-ג'נואה-סיטי - וביצעו בה שינוי של 180 מעלות בכך שהפכו אותה תוך כמה - פרק? שניים? - למכשפה. רק המטאטא היה חסר. לא אמין, ואפילו מגוחך...

../images/Emo210.gif בהחלט לא מובן

איך מישהי שהיתה מחוברת למציאות, בצורה מעוותת אמנם, ויכלה לתכנן תוכנית גאונית להפללת ויקטור, עושה כזה צעד התאבדותי כשהיא יכולה לדעת שהיא לא תצליח לצאת מזה בשלום... האהבה לריאן חירפנה אותה פתאום עד כדי כך שלא יכלה לחשוב באופן שקול יותר? מצד שני כבר היינו עדים להבזקי שגעונות פתאומיים שלה - כמו שנישקה את טוני ודרסה אותו. אם רוצים לנסות להבין "בכוח", אפשר לומר כי עקב טראומת היריות היא איבדה סופית כל קשר עם המציאות, וזה גרם לה להיות משוגעת לא שפויה, ולא סתם משוגעת. עדיין, קשה מאוד להבין את המהלך האחרון שלה. הכותבים רצו אקשן ביום החתונה, מה גם שמדובר בנובמבר סוויפס, כך שלא היתה להם בעיה לעשות מעשה קיצוני ולווסת את הדמות באופן שונה. מפחיד לחשוב שבהינף יד יכולים לשנות אופי של בנאדם, מקווה שבעתיד דברים קיצוניים כאלה לא יקרו, כי זה באמת לא מוסיף ואפילו מרתיע.

דבירית1

New member
מסכימה בקשר לפספוס...

גם אני לא מבינה מדוע ויקטריה נכנסה? מה היא חש בה"? שתוכל לדבר איתה בהיגיון.

FLORES

New member
צעירים אבל חסרי מח../images/Emo151.gif

מתחיל להזכיר את ימי חיינו, מעליב את האינטלגנציה!

למעלה