ממתקים לפורום, כולל קטע וידאו

../images/Emo210.gif ממתקים לפורום, כולל קטע וידאו

אזהרה: מדובר בפרקים האמריקאיים, אם כי שווה ביותר לקרוא
מלחמה על האמי: השנה אריק בריידן קיבל סיפורים מיוחדים שאיפשרו לו להראות רבדים שונים במשחק, שלא היה בעבר והוא עושה את עבודתו בצורה מעולה. בתחילה סיפור האפילפסיה, ועכשיו המסכן חולה בסכיזופרניה כתוצאה מה"סייד אפקטס" של התרופות אותן לוקח. פרנואיד ברמות בינלאומיות
שימו לב מה קורה בפרק של יום שני עם ויקטור: הוא חושב שמישהו מנסה לפרוץ לחווה, לא זוכר את ניקי וכמעט יורה בה!תראו את הסצינה החזקה הזו... "am i safe? am i safe?" פשוט חזק
יהודי בנשמה: ראיון עם דון דיאמונט, בראד (אם תרצו, ג'ורג' קפלן) בעקבות הגילוי בתוכנית על העובדה שהוא יהודי. קצת תמוה שהוא פחד שיפסיקו לאהוב אותו רק כי התגלה שהוא יהודי בסדרה... וחביב לשמוע שהוא יחגוג את ראש השנה וביום כיפור לא יעבוד. הראיון ויקי ניומן: בלונדינית או שחורה: הת'ר טום החליטה לא לחדש את החוזה ב"לחיות את החיים". האם יש סיכוי שנראה אותה שוב ב"צעירים"? time will tell. הדגש| אהבה הורסת שרון וג'ק. תסלחו לי, אבל הם נראים יפה ביחד בתור... אב ובת, לא בני זוג! נכון, יש בזה פוטנציאל לעצבן את ניק ופיליס... אבל עדיין, לא מתלהב. בפעם הראשונה שהם התנשקו זה נראה לי כ"כ מאולץ. עם בראד היתה לה כימיה. בכל אופן, ניתן כמה ימי חסד נוספים כדי לראות איך זה הולך...

קראתי צהוב, ואהבתי!../images/Emo13.gif

במיוחד את הקטע, am i safe? אלוהים ישמור, לא ידעתי שהמצב כ"כ גרוע שם בפרקים האמריקאים, ויקטור נראה ממש חצי משוגע. ומקווה מאוד שויקי הבלונדה תחזור לצח"מ לאלתר, ואם היא באה אז שתביא איתה את אחיה דיויד טום ושהוא יסחב איתו את אשלי באשיום כדי שיעשו לי קצת טוב על ה-

ים כחול

New member
../images/Emo2.gif החליפו גם את בילי ?????

מה יהיה ??? בסוף כשאראה צ"חמ אחשוב שהגעתי לערוץ אחר

../images/Emo6.gif ימוש את קורעת אותי מצחוק../images/Emo6.gif

לא ראיתי צח"מ אתמול והיום. אני יראה ביום שישי, אבל אחרי שאמרתם שהחליפו את בילי אני כבר לא חושבת שאני רוצה... למה לעזעזל לא הוציאו את הדמויות וזהו? גם ככה בשבילי הם שחקנים חדשים שמשחקים דמויות חדשות. קרוגר הרסה את כל מה שהיה נקרא מקנזי בדקה הראשונה שלה שם. ממש התעללות בצופים.

ים כחול

New member
טוב לפחות שאת נהנית וצוחקת היה שווה

לשפוך את ליבי
באמת יכלו לארגן לבילי ומאק איזו נסיעה לקולג' רחוק ולתת לנו הרגשה שהם נהנים ומאושרים שם והעיקר שלא לבזות את הסדרה יותר ממה שכבר ביזו. מהיום נקרא לסדרה מתחלפים חסרי מנוח

למעלה