סיכום שבועי

Robin Sparkles

New member
../images/Emo210.gifסיכום שבועי../images/Emo210.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: משהו רע שקרה לך השבוע: אכזבת השבוע: שיר שלא הפסקת לשמוע: התחדשות השבוע: תוכנית השבוע: סרט השבוע: ספר השבוע: מאכל השבוע: יציאת השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: אדם שעשה לך את השבוע: ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: ואיך היה בפסח?

Robin Sparkles

New member
מסכמת../images/Emo13.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע:היה חופש..ונסענו כל המשפחה לצפון וראינו המלטה של פרה
זה היה מצחיק.....לא חשוב
וכל היום היינו עם הלפטופ אז שיעמום בנסיעה לא היה. ראיתי 90210 ועוד 2 סרטים בסך הכל.... משהו רע שקרה לך השבוע:אין אוכל אמיתי בפסח אכזבת השבוע:אתמול הייתי עם אבא בסופר.היה מלאאאאא לחם ומה לא היה?שניצל תירס!!זה אמור להיות הפוך!
שיר שלא הפסקת לשמוע:Taylor Swift - Love Story Savage Garden - To The Moon And Back (Speedbreaker Remix) כל הדרך לבינימינה ובחזרה רק אותם שמעתי באייפוד מתוך איזה 400 שירים
התחדשות השבוע: תוכנית השבוע:איך פגשתי את אמא (עוד 4 פרקים נגמרת העונה
) סרט השבוע:קית'. אה וגם סקובי דו מיטס דה בו בראדרס. ספר השבוע: מאכל השבוע:ההמבורגר אתמול בבורגוס שכל החג פינטזתי עליו. חחח סתם... יציאת השבוע:בורגוס אתמול משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:באחד הימים אני לא הולכת לבצפר כי אני נוסעת עם אחותי לת"א...
ויום רביעי אני בחופש. וגם באים אלינו ביום רביעי הרבה אורחים.ואלה שהביאו לנו את החתול יראו כמה הוא השמין ב-3 שנים
אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: אדם שעשה לך את השבוע:אחותי.ואתמול היא הלכה לארוחת ערב אצל עלמה זוהר חח.
ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע:לא זוכרת תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא:בצפר? ולסיכום איך עבר עלייך השבוע:מעולה ואיך היה בפסח? טחנתי ממתקים. פינטזתי על השניצל תירס שאני אקנה ישר אחרי החג אבל זה נגמר עוד לפני הלחם חחחחח...
לפחות המבורגר אכלתי

JAP Noa

New member
"I Don't Know Who I Am Without You.."../images/Emo214.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: חוווווווווווווווווווווווווווווווווווווווופש
פגשתי את היפות שלי היום בבוקר
, הבסטפרינד שלי חזרה הביתה אחרי איזה 3 שבועות שלא ראיתי אותה [ככככה זה שהיא סוגרת כל החיים ואני סגרתי את פסח
] אז בטח ניפגש ויהיה אדיר
משהו רע שקרה לך השבוע: כלוםכלוםכלוםכלוםכלום.
השבוע מבחינתי התחיל בשני בערב, ומאז ועד עכשיו הכל היה מושלם
אכזבת השבוע: הייתי אמורה לסוע אתמול לצריפין לבקר את הבסטפרינד כי היא תקועה שם, ורציתי גם לראות את האהובות שלי באותה הזדמנות, אבל ישנתי עד 12
שיר שלא הפסקת לשמוע: Where I Stood - Missy Higgins אוהד חיטמן - שלכת, האישה של חייו, אי אפשר.
התחדשות השבוע: וואי אני כזאת גרועה שלא קונה כלום, והבאסה שיש לי מלא כסף! קיצר הזמנתי שרשרת של סופר דיזיין בצורה של סנואופלייק
משהו מדהים, מחזיק מפתחות בצורה של סנואופלייק מהפנינג [חחחח יש דפוס חוזר
], ומלאמלא שוקולד וספר מתכונים של מקסברנר [מזילריר
]
תוכנית השבוע: וווואי כלכך 90210 ברעל, לא ראיתי שומדבר אחר חומצזה.
סרט השבוע: ווואי היו מלא, ככה זה שחופש
דונ'ט מס וויט דה זוהן, דה סיסטרהוד אוףדה טרוולינג פנס 1,2, דה וודינג קרשרז, ליגלי בלונד2.
ספר השבוע: לא קראתי
מאכל השבוע: וווווואי טוב יש המון, חזרתי מהשמירות ודאגו לי יפה
מצה עם גבינה צהובה שזה פשוט בין הדברים
והקוקישיייק שכרגע בהכנה, זה סביר להניח הדבר הכי טעים שיהיה בעולם
יציאת השבוע: היום בבוקר לראות את אהובותיייי
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: אהובתי משתחררת
, צבא כרגיל - טיולים בכל הארץ
והקורס של הצעירות שלנו נפתח, אולי לבוא לראות אותן.
[איזה כיף להןןןןןןןןןן
]
אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: מי שבא ברוך הבא
אדם שעשה לך את השבוע: אהובותייייי
ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: זה לא יצחיק אותכם אז בשביל מה?
תמונת השבוע:
התוכניות שלי לשבוע הבא: ראשון תלנוף, שני בסיס, שלישי אהובתי משתחררת, רביעי מיונים ברעל, חמישי צריפין?
שבוע צבאי משהו.
ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: מושללללללללללללללללללללללם
ואיך היה בפסח? בחצי שהייתי בבית היה פשוט מעולה
שבוע טוב לכולם

חדשה פה ( : ומסכמת !

טוב , אז קודם כל אני חדשה כאן ( : ואני מתתתה על אחת שיודעת
אבל ממש D : אני מקווה שאני אהנה פה ! :) משהו טוב שקרה לך השבוע : אפשר לאכול חמץ !
משהו רע שקרה לך השבוע : החזרה ללימודים \ : אכזבת השבוע : מישהי מסוימת . שיר שלא הפסקת לשמוע : not fair של לילי אלן ו - keep u much longer של אייקון התחדשות השבוע : עגילים , 2 זוגות נעליים וגופיה . תוכנית השבוע : גוסיפ גירל :) סרט השבוע : צ'אק ולארי ספר השבוע : לא קראתי משו מיוחד השבוע ... מאכל השבוע : סופלה שוקולד . יציאת השבוע : כשאני ואחותי הלכנו לחפש משהו בקניון , וואו אחד הימים המצחיקים ( : משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא : לא משהו מיוחד . אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא : מישהו מסוים D = אדם שעשה לך את השבוע : יוסי פורטל !! הבנאדם הכי מצחיק בעולם P ; ציטוט \\\ יציאת \\\ מילת השבוע : " שתהיי לי בהריון " חחחחחחחחחחחחח
מהיום הכי מצחיק בעולם
תמונת השבוע : מהחג , אינלי כוח להעלות מהפלא \ ; התוכניות שלי לשבוע הבא : ללכת לבאולינג אם ייצא :) ולסיכום איך עבר עלייך השבוע : מעולה . ואיך היה בפסח ? גם מעולה , חוצמזה שהיה אסור לאכול חמץ , מבאס רצח :D

Galuush

New member
מסכמת

משהו טוב שקרה לך השבוע: נפגשתי עם חברה שלי לסושי משהו רע שקרה לך השבוע: חזרנו לעבוד אכזבת השבוע: לא זוכרת שיר שלא הפסקת לשמוע: לא זוכרת... הרבה התחדשות השבוע: דיסק של סלין
תוכנית השבוע: אין סרט השבוע: אין ספר השבוע: eclipse והתחלתי את Breaking dawn מאכל השבוע: סויש יציאת השבוע: עם חברה שלי לסושי
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: פרח לניצול אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: הניצולים
אדם שעשה לך את השבוע: חברה שלי!! ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: וואי נראה לי שהיה משהו מצחיק, אבל אני זוכרת... תמונת השבוע: אין לי כוח לשים התוכניות שלי לשבוע הבא: צבא, פרח לניצול, צבא, צבא, קבלת תעודת בגרות!! ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: סבבה ואיך היה בפסח? סבבה

RayoDeLuz

New member
"There’s always going to be another mountain

I’m always going to want to make it move Always going to be an uphill battle, Sometimes you going to have to lose, Ain’t about how fast I get there, Ain’t about what’s waiting on the other side It’s the climb" משהו טוב שקרה לך השבוע: חופש חח משהו רע שקרה לך השבוע: רבתי עם מישהו החלטתי לנתק איתו קשר -.- אכזבת השבוע: כנל שיר שלא הפסקת לשמוע: the climb/miley cyrus התחדשות השבוע: שוקולד?
תוכנית השבוע: 90210 סרט השבוע: האנה מונטנה הסרט [כן אני ילדה קטנה... ^__^] ספר השבוע: SWAPPING LIVES מאכל השבוע: פיצה יציאת השבוע: לסרט של האנה עם אחותי
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: לסיים עם המבחן ^^ אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: חברה :) אדם שעשה לך את השבוע: אין ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: מישהו עובד על שלט 'עצור'.. אני:"היי מה הוא עושה לשלט?." אמא:"כנראה מוריד אותו.. זה אומר שלא צריך לעצור כאן יותר.." XD תמונת השבוע: אין התוכניות שלי לשבוע הבא: מבחן + הכנות לממולדת ^^ ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: פסדר ואיך היה בפסח? פסדר

מסכמת..

משהו טוב שקרה לך השבוע:החג עבר,חגגנו לבן דוד מומולדת והיה מצחיק,גאה בעצמי הספקתי מלא עבודות שאני חייבת למורה שלי מלפני המלחמה,וחברה הזמינה אותי ואת חברותיי לחגוג מימונה עם המשפחה שלה,יש לה משפחה ענשקית היה כל-כך מצחיק! משהו רע שקרה לך השבוע:לא היה מה לאכול בשיט! אכזבת השבוע: שיר שלא הפסקת לשמוע:Akon - Beautiful אריק ברמן - המתוקות האחרונות The All-American Rejects - Gives You Hell התחדשות השבוע:בושם,שתי חולצות חמודות מתמנון וTV לחדר. תוכנית השבוע:גוסיפ,90210,האוס ואי.אר. סרט השבוע:שודדי הקארייבים 3,אלאדין,אחוות הג'ינס 2 ספר השבוע:ספר לספרות. מאכל השבוע:חמץ! יציאת השבוע:המימונה. משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:לעבוא אותו ולהישאר שפויה! אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא:דידי ושורטי. אדם שעשה לך את השבוע:האחיינים שלי,החברות. ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע:"תכיני לי נס,בלי כוס(מה שממש מוזר כי חלמתי את זה ואחותי אמרה לי שתחקתי מתוך שינה,אני עדיין צוחקת מזה.) תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא:שתי מתכונות באנגלית ובגרות בעל פה ולסיכום איך עבר עלייך השבוע:סבבה,מהר. ואיך היה בפסח?היה וטוב שהיה!!

Just Freckles

New member
באיחור ../images/Emo4.gif

מצטערת, אין לי הרבה זמן פנוי בזמן האחרון
משהו טוב שקרה לך השבוע: החופש כמובן
ונסענו המשפחה בסופ"ש לצפון עם כמה חברים, היה ממש כיף. משהו רע שקרה לך השבוע: שתי עבודות הגשה ענקיות(אחת הגשתי, אחת למחרתיים), שלושה מבחנים(אחד היה יום שישי, אחד היום ועוד אחד יום חמישי), ובכלל עומס מטורף. אכזבת השבוע: - שיר שלא הפסקת לשמוע: Poker Face- Lady Gaga התחדשות השבוע: גלדיאטורים
תוכנית השבוע: 90210
סרט השבוע: היצ'(כל הזמן יש את זה בהוט. כ-ל ה-ז-מ-ן.) ספר השבוע: לעולם-לא-עולם של ניל גיימן. אחלה ספר :) מאכל השבוע: עוגת שוקולד עם שוקולד לבן מעל |מזילריר| יציאת השבוע: לסושי עם כל החברות. היה כיף
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: יום העצמאות! אני אוהבת
אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: אפאחד מיוחד. אדם שעשה לך את השבוע: הBFF. כפרעליה
ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: לחרוש בלימודים
ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: ממוצע.. ואיך היה בפסח? כיףכיףכיף! אני אוהבת פסח, והשנה היה מדהים.

למעלה