סיכום שבועי

Robin Sparkles

New member
../images/Emo210.gifסיכום שבועי../images/Emo210.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: משהו רע שקרה לך השבוע: שיר שלא הפסקת לשמוע/שיר השבוע: התחדשות השבוע: תוכנית השבוע: סרט השבוע: ספר השבוע: מאכל השבוע: יציאת השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: משהו שאתה לא מצפה לו בשבוע הבא: אדם שעשה לך את השבוע: אדם שהרס לך את השבוע: אדם שאתה רוצה/לא רוצה לפגוש בשבוע הבא: ציטוט/יציאת/מילת השבוע: תמונת השבוע: התוכניות לשבוע החדש: מסקנת/ות השבוע: ולסיכום, איך עבר עלייך השבוע:

Robin Sparkles

New member
הקדימו לי את הגיוס../images/Emo13.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע:הקדימו לי את הגיוס בחודשיים! עכשיו התאריך גיוס שלי זה 18.10. וזה טוב כי עד דצמבר הייתי משתגעת וזה גם אחרי החגים
ואני וחברה שאני מכירה מגיל 5 או 6 מתגייסות ביחד
משהו רע שקרה לך השבוע:יש לי אלרגיה כנראה
שיר שלא הפסקת לשמוע/שיר השבוע: T.I. Feat. Mary J. Blige - Remember Me Billy Blue Ft. Akon-Story Of My Life התחדשות השבוע:
תוכנית השבוע:פשוט מהממת שנגמר
סרט השבוע:ברונו ספר השבוע:the princess diaries 10 מאכל השבוע: בדר"כ אני לא אוהבת אבל עוגת גבינה ממש ממש טובה שדודה שלי הכינה יציאת השבוע: בנימינה חחח...שמרנו על החתול של אחותי ובעלה
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:מממ...שום דבר מיוחד משהו שאתה לא מצפה לו בשבוע הבא: אדם שעשה לך את השבוע:אח שלי שאמר שיזמין אותי למשחק של ברצלונה בארץ (אם הם יבואו) ונהיה שורה ראשונה
אדם שהרס לך את השבוע: אדם שאתה רוצה/לא רוצה לפגוש בשבוע הבא: ציטוט/יציאת/מילת השבוע: בת 4 שאלה את אחותה בת 8 משו )לא זוכרת איך בדיוק.. האחות הגדולה:"מפתאום!! אם היו אחים היינו מפגרות"
איזה חמודות אני מתה עליהן תמונת השבוע: התוכניות לשבוע החדש: מסקנת/ות השבוע: ולסיכום, איך עבר עלייך השבוע:בסדר.

Robin Sparkles

New member
תודה../images/Emo9.gif

התלהבתי מהסינוור של השמש ואיך זה עם המים אז צילמתי הרבה חח

jasika siton

New member
ליידי גאגא | היהודים | סימפל פלאאאאאן :)

משהו טוב שקרה לך השבוע: non stop music !!!! וגם מישהו שאני דלוקה עליו כבר המון מאוד זמן והיינו בקשר, בחופש מהצבא אז נפגשנו :) משהו רע שקרה לך השבוע: אממ.. היהודים לא שרו את כל השירים שרציתי |: שיר שלא הפסקת לשמוע/שיר השבוע: אממ .. השירים של ההפועות ומיי פיינגולד ! התחדשות השבוע: שומדבר תוכנית השבוע: לא ראיתי טלוויזיה סרט השבוע: גם את זה אל ראיתי ספר השבוע: מאכל השבוע: פיתה עם משהו חח.. יציאת השבוע: ההופעות של non stop music ולפני כמה ימים עם ידידים וחברות משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: אמ.. כוכב נולד ביום ראשון :) אני שםם משהו שאתה לא מצפה לו בשבוע הבא: אין דבר כזה אדם שעשה לך את השבוע: חחח רנוש אדם שהרס לך את השבוע: אין כזה אדם שאתה רוצה/לא רוצה לפגוש בשבוע הבא: רוצה את חברה שלי שלא ראיתי הרבה זמן ציטוט/יציאת/מילת השבוע: חחח ליידי גאגא בהופעה מתחילה לשיר " פוווקר .. שלווום .. פייס " נקרעתי D: ובכלל כל שניה היא צועקת " שלום " - והיום בהופעה של סימפל פלאן, הם אמרו " אתם יפווות " וכל שניה משהו בעברית והם אמרו את זה מצחיקקק וילד אחד שהתחיל לדבר איתי ועם חברה שלי אמר שהוא אמיני, שזה אומר שהוא לא אוהב בנים ולא אוהב בנות והוא אמר שהוא שונא את עצמו ואת כולם והוא היה מוזר כזה D: - ביום שישי הייתי בארוחה אצל סבתא שלי עם כל המשפחה, אז דודה שלי סיפרה מלא חידות והחידה הראשונה הייתה קשור לגפרורים, אחרי שעה בערך שדודה שלי רק מספרת חידות סבתא שלי באה ביציאה " אבל מה זה קשור לגפרורים ? " זה היה מצחייק D: - תמונת השבוע: התוכניות לשבוע החדש: מסקנת/ות השבוע: אין על היהודים וליידי גאגא D: ולסיכום, איך עבר עלייך השבוע: מעוווולה !

liat012

New member
נכון פייק חמוד?

הם כאלו חמודים, וליידי גאגא מלכה

jasika siton

New member
אין מצב שהיא בן ..

בהופעה היה קטע שהיא נשארה עם תחתונים וחזייה כאלו מוזרים.. וכל שנייה ראו לה את הזה שלה, ורואים שיש לה רגיל לגמרי של אישה :) גם היא לא נראת גבר, אין לה קול של גבר .. לדעתי אלו סתם שמועות D: אבל מסוממת היא בטוח!

liat012

New member
עניתי ../images/Emo13.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: נון סטופ מיוזיק היה מדהים
משהו רע שקרה לך השבוע:לא קרה שיר שלא הפסקת לשמוע/שיר השבוע: beautiful dirty rich של ליידי גאגא התחדשות השבוע:שתי חולצות וכובע
תוכנית השבוע: אין, לא יצא לי לראות טלויזיה. סרט השבוע: בית מלון לכלבים, זה סרט כזה חמוד ועצוב. ספר השבוע:אין מאכל השבוע:חטיפים ודברים לא בריאים
? יציאת השבוע:לנון סטופ מיוזזזזזזזזייייייייק!!!!! משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: אין למה לצפות. משהו שאתה לא מצפה לו בשבוע הבא:כנ"ל. אדם שעשה לך את השבוע: כולם
אדם שהרס לך את השבוע: אין. אדם שאתה רוצה/לא רוצה לפגוש בשבוע הבא:אין ציטוט/יציאת/מילת השבוע: וואו טוב יש המון. יש את ליידי גאגא שכזה אמרה: "Do you think im sexy? cause i think youre sexy. but do you think im sexy?" ופייר אמר אתה יפה [יפה של בת כן?] ואת יפה ואתם יפות ואויש כזה חמודד! ושבק ס' החליטו שהם חייבים לתקוע משפט מפגר אז אחד מהם אמר: אנחנו יותר טובים מהגויים האלו. וכולם כזה בוווו בוווווו. וזהו זה היה מצחיק
תמונת השבוע:אין התוכניות לשבוע החדש:אין לי מושגגגגגג. מסקנת/ות השבוע: שהיה אחלה שבוע וחבל שהוא לא נמשך. ולסיכום, איך עבר עלייך השבוע:

היה מדהייייייים בצפון :)

משהו טוב שקרה לך השבוע: צפווווון ! היה מדהים . משהו רע שקרה לך השבוע: שום דבר :) שיר שלא הפסקת לשמוע/שיר השבוע: knock you down ו - waking up in vegas בעיקר . התחדשות השבוע: שמלה מהממת :) תוכנית השבוע: ממממ לא ממש ראיתי . סרט השבוע: הסיפור המופלא של בנג'מין באטן . ספר השבוע: - מאכל השבוע: ווואו מלא , כל השבוע הייתי במסעדות
יציאת השבוע: בצפון כל יום :D משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: להיפגש עם מלא חברות שלא ראיתי הרבה זמן . . . משהו שאתה לא מצפה לו בשבוע הבא: שבוע הבא זה יהיה שבוע לפני החזרה ללימודים \\\\\ : באסה ... אדם שעשה לך את השבוע: המשפחה המדהימה שלי
אדם שהרס לך את השבוע: אף אחד לא הרס (-; אדם שאתה רוצה/לא רוצה לפגוש בשבוע הבא: ירררררררדן 3 > חברה שלי . ציטוט/יציאת/מילת השבוע: היו כ"כ הרבה שאני לא זוכרת .. השבוע הכי מצחיק בחיים שלי D: תמונת השבוע: - התוכניות לשבוע החדש: לעשות את העבודה במתמטיקה בע :-! מסקנת/ות השבוע: היה כ"כ כיף , חבל שנגמר . ולסיכום, איך עבר עלייך השבוע: הכי טוב שאפשר

Shexy Peanut

New member
קייזר צ'יפס היה כל כך כיףףףףף

משהו טוב שקרה לך השבוע: הופעה מ-ע-ו-ל-ה של הקייזר צ'יפס. ושל היהודים. משהו רע שקרה לך השבוע: הלך לי הקול.
שיר שלא הפסקת לשמוע/שיר השבוע: angry mob של קייזר צ'יפס. התחדשות השבוע: דברים לבצפר :/ תוכנית השבוע: דם אמיתי/העשב של השכן/סופרמודל. סרט השבוע:אין ספר השבוע:אין מאכל השבוע:שניצל חחחח יציאת השבוע:היום השני של נון סטופ מיוזיק!
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: יום שלישי.. נוסעת להיפגש עם כמה אנשים חמודים :) משהו שאתה לא מצפה לו בשבוע הבא: עוד שבוע פחות עד לתחילת הבצפר :( אדם שעשה לך את השבוע: הסולן של הקייזר צ'יפס חחחח ריקי ווילסון! D: אדם שהרס לך את השבוע: אפחד
אדם שאתה רוצה/לא רוצה לפגוש בשבוע הבא: לאיודעת. ציטוט/יציאת/מילת השבוע: A-TEM MU-HA-NIM??? חחחח תמונת השבוע: התוכניות לשבוע החדש: לסיים עם כל הקניות לקראת בצפר, לקנות כרטיסים לMGMT מסקנת/ות השבוע: לשמור על הקול שלי. ולסיכום, איך עבר עלייך השבוע: עבר בסבבה D:

Shexy Peanut

New member
כן הוא היה חמוד.. אבל פחות טוב מהשאר

הבא שעף לדעתי זה ברנדון. ואז פשוט אין לי מושג. כי כולם טובים.

למעלה