צו 8 למפגש אוגוסט

../images/Emo210.gif צו 8 למפגש אוגוסט../images/Emo70.gif

כולכם מקבלים צו גיוס במיידי למפגש הפורום הקרוב. הגיע הזמן להתעורר חברים... איזה תאריך הכי נוח לכם בחודש הקרוב? מי מוכן להקריב את ביתו כדי שנדון בבריאנה ואסתר תוך צפייה בנינה ותומאס? (טוב, המטרה היא שתבואו... לא להבריח אתכם
) אני רוצה נוכחות מלאה - שזה אומר חברי פורום קבועים, חברי פורום שנעלמו (
) חברי עבר שנטשו וקוראים סמויים שקטים.... אין הרבה מפגשים ועד שעושים אחד זה נחמד אז אנא מכם.... ליל"ט, צריך לקום מוקדם מחר לישיבת מערכת בעיתון

nimix

New member
אז ככה

למעשה השבוע אני לא עובד רק ביום שישי אבל אני מבין שמקובל לעשות ביום רגיל ככה שאפשר לראות פרק.. רק היום או מחר אני אדע משמרות לגבי שבוע הבא, ובכל אופן לאחר ה 16-17 באוגוסט - איך אומרים .. אני מקווה כבר להיות בטיסה ל .... ( פרטים בהמשך ?)

python 4

New member
זה לא קשור ליום רגיל -

לא חייבים לראות פרק.. והאמת שזה די משעמם, אנחנו לרוב לא רואים את הפרק שמשודר בלייב - אם כבר אנחנו נפגשים יותר מעניין לצפות בפרקים מלפני 24 שנים באדיבותה הרבה של אור

אור2221

New member
נראה לי מוקדם לדבר על זה...

יש לנו כמה חברה צפוניים שצריכים להשאר קרוב לאזורים מוגנים ולא לעשות טיולים, צריך לחכות לראות מה נסגר עם המלחמה המזורגגת הזו. דבר שני, אוגוסט מבחינתי סגור, וגם אמצע שבוע אין מצב, טרום סטאז', 12 שעות ביום, NUFF SAID.... רק סופ"ש, זה ממש מצב של בלתי אפשרי.

pumiki25

New member
'צטערת... ../images/Emo10.gif

הייתי רוצה להגיע, אבל אני עוברת תקופה לא פשוטה - והמלחמה בוודאי ובוודאי שלא תורמת. בינתיים - שולחת חיבוק קולקטיבי

nimix

New member
אם כך...

אז צריך לחשוב על משהו ואני מניח שזה נכון - הרי לא חייב לראות פרק אונליין ולמעשה אפשר תמיד לראות שידור חוזר ( בין אם זה מוקלט ובין אם ביום שישי בשידורים החוזרים ) אז אולי יום שישי הקרוב מתאים? למרות שלפי אנשים אני מבין שכל הזמן הנוכחי הוא לא מתאים... בכל אופן מקווה שנצליח לעשות משהו .. למה אני שבוע הבא חייב כבר לטוס ( כנראה לחודשיים...) אז .. נתראה בסוכות אה :)

../images/Emo210.gif טוב, המפגש מבוטל!

אין היענות/לא מסתדר לאנשים. לא משנה... תמיד יש את פסח 2007 לא?

ים כחול

New member
../images/Emo209.gif החלטתי סופית !!

יהיה האייקון שלי - מתה על זה
ובקשר למיפגש אור צודקת באמת עדיף לחכות שכל הסיוט יסתיים ...

../images/Emo212.gif ומאחר ואני חולת מתוקים אז...

זה
האייקון שלי עד שיימאס לי ואני יעבור למשהו אחר. ימוש, את שמה לב שהאייקונים שלנו סובבים סביב האוכל?

../images/Emo212.gifדרך אגב, אני מאוד דואגת לשרון

היא מראה סימנים של מרמור אוליבייתית. מישהו צריך להגיד לה שאם היא לא רוצה לגמור כמו הרופאה שלנו אז שתתחיל להתמתן ולא לבוא לניק בכל שעה עם איזה יציאה חדשה. עלאק מתעצבנת על זה שהוא מופיע במסעדה... ומה עשה לה דיאגו? מסכן, בקושי 2 משפטים הם החליפו מאז שהוא הגיע לעיר וכבר היא עושה לו פרצופים על זה שהוא רק נושם... אח, נשים...

ים כחול

New member
את צודקת, שרון קצת חמוצה מידיי

יעבור לה ... אולי נמאס לשחקנית להיות האשה האידיאלית הטובה מסורה שמתעסקת בילדים , ביקשה קצת אקשן לעצמה
עכשיו הזכרת לי ששכחתי לשים סושי בהודעות שלי היום

למעלה