ריאן מת

pumiki25

New member
הו...הו! הו...הו! ../images/Emo2.gif

זה בהחלט תיאטרון. טוב, נו. יהי זכרו ברוך?

עדיין לא ראיתי את הפרק

אבל ניראה לי שזאת הפעם השלישית שאבכה פעם ראשונה בכיתי כשתרגמתי פעם שניה כשהקלדתי את החומר ועכשיו זאת תהיה הפעם השלישית ואני כ"כ אוהבת את ריאן יהי זכרו ברוך

../images/Emo210.gif הוא התנהג באצילות

כשסבל ורצה שויקי לא תדע שכואב לו... וחשב איך לשמח אותה לפני מותו - בעזרת חתונה שתישאר כזיכרון... יכלו לטעמי לתת להם קצת יותר זמן מסך. גם עם ניל חברו הטוב היה אתמול די מרגש. אבל עדיין זה לא היה כמו ה-מוות... למי שיודע

python 4

New member
יופי, הרסת לי את הלקט מחר../images/Emo70.gif../images/Emo46.gif

סתם, היתה לי הרגשה כזו מאז שזה נחשף כאן בערך לפני 4 שנים..
הסיכום שלי לשבוע טראגי זה שבו הטריש נלקחה מאיתנו באכזריות למחלקה הפסיכיאטרית - מחר (אתם כבר יכולים לדעת לאיזה כיוון זה הולך..
)

raz the 1

New member
../images/Emo58.gif מישהו יכול לכתוב לי..

מה קרה בסוף עם שילה?? איך תפסו אותה בסוף???

../images/Emo210.gif לא תפסו אותה! ../images/Emo58.gif

אבל מה הקשר לשרשור הזה?
שילה הצילה את לורן(!) והצליחה לברוח... הסאגה איתה נגמרה כשחזרה למנתח הפלסטי והראתה לו תמונה של מישהו/י ואמרה לו "תעשה אותי כך"... רק שאנחנו לא יודעים מי בתמונה... כך שייתכן ששילה תחזור בעתיד בתור דמות מוכרת (רק שהשחקנית לא תהיה קימברלין בראון). אבל לא נראה לי שזה יקרה בעתיד הקרוב... צח"מ לפחות ממש לא צריכה את שילה עכשיו, יש מספיק אקשן... וגם ככה הרבה לא אהבו את העלילה האחרונה שלה.

דבירית1

New member
גם אני קראתי את הספוילר הזה מזמן אך

בכל זאת נהניתי לצפות. נזכרתי שטרישה הרגה את טוני. היו הרבה דברים דומים. גם החתונה של אחותה מייגן נקטעה כך והמסכנה ברחה מפניה עד לבוסטון.

ים כחול

New member
אפילו אני הזלתי 3 נטיפי דמעות .....

עצוב להיפרד בכל מקרה אפילו שהבנאדם שעמם אותי מאד הוא היה חביב ודי מעונה מהנשים שנאלץ לסבול ... גם לנינה היה סעיף נפשי אל תשכחו וטריש ששברה שיאים ועד שסוף סוף מצא את האושר עם ויקי פוף נעלם ?
לא יפה
תסריטאים ממש סאדיסטים

למעלה