שנה טובה פורום!!!

../images/Emo210.gif שנה טובה פורום!!!

שרק תהיו מאושרים. השנה באמריקה, אגב, גם בראד יחגוג את ראש השנה... בפרק של מחר בארוחת חג מיוחדת (וביום כיפור הוא לא יעבוד)

ים כחול

New member
שנה טובה לכולם../images/Emo140.gif../images/Emo23.gif

שנה של אהבה ושלווה
שנה של הצלחה לכל הסטודנטים\יות
שנה של שיגשוג לכל אחד ואחת מאיתנו
שנה של חיוכים , הנאות , טיולים
ואינסוף שנים של בריאות טובה !!!
ממני מכל הלב
יפעתי

venustudent

New member
שנה טובה, זה לא היה ../images/Emo58.gif למעלה?

אני בד"כ נמנעת מספויילרים, אבל קראתי ברייטינג על גילוי יהדותו של בראד. כבר דיברו על זה פעם בפורום?

../images/Emo210.gif צודקת.... ספוילר:

בראד ואמו חגגו את ראש השנה עם נרות, חלה, ברכה בעברית מצד שניהם (ברוך אתה ה' אלוהינו מלך העולם ועוד משהו) ובראד היה עם כיפה. נחמד. ולגבי השאלה של עידית - השחקן (דון) יהודי ועכשיו גם בסדרה התגלה שהוא יהודי.

דבירית1

New member
שבת שלום, שנה טובה וחג שמח! לכל

חברי הפורום!! ממי יתן מוראו אור בכל הדרכיכם. שתרבו שמחות ונחת. המון הצלחה בריאות ואושר לכולכם. מעידית ואני לא ידעתי שבראד יהודי.? השחקן או הדמות?? יפעם שמעתי שהשחקן שמגלם את פול ויעליאמס יהודי . מה שהופך את מרי (ששמתי לב שירוני כל אוהב) לקצת יהודיה- אחת שלנו. ואם כבר וצעירים אז רציתי לשאול משהו. לפנוי יומיים או שלושה, אני כבר לא זוכרת, ראיתי את פרקי השבוע שעבכר מוראיתי שפול אומר לאיזבלה- אני יודע עליך מיי'קל. למה הוא התכוון? הרי לא סביר סיפרה לו על הפרדתם בי נו לבין כריסטין. נראה לי שזה משהו בקשר להוצאות ההריון. את פרקי היום הקלטתי ואראהה אותם. ראיתי קטע שלא מצא חן בעיני. חן בעיני. איך תגדירו את מה שיש בין לארי לאמנדה. הוא רק אמר שהם יוצאים. מה היא התנפחה כאילו הווא אמר לה שהם יתחתנו בקרוב.כנראה הוא לא מתבטא כל כך טוב והתכוון לפחות מזה אפילו, ליציאה והנאה, זה הכל. עד שעכשיו הוא מתחיל לדבר עאם אנשים היא מורידה לו עוד יותר את הביטחון.. ראוף איתה. ועוד מששהו, ניק באמת בחור טוב איך שהוא תמיד זוכר אנשים שעשו לו טוב. כל הכבוד!

שנה טובה לכולם!../images/Emo74.gif../images/Emo24.gif

שנת אושר שגשוג ופריחה!
שתהיו מאושרים כל השנה!
מכל ה-
ריקי.

למעלה