24/5 - שנה אחרי

../images/Emo210.gif 24/5 - שנה אחרי ../images/Emo58.gif

ב-24/5/05 קאסי ניומן מתה בפרק הכי עצוב (שאני לפחות ראיתי) בצעירים חסרי מנוח. ב-24/5/06, שנה אחרי (למורידים למיניהם - 23/5, קנדה יום לפני) התייחסו למאורע בפרק מיוחד שכלל רק את הסיפור הזה. אגב, יום השנה לקאסי כבר עבר לפני שבוע וחצי בערך. הקדימו אותו בתאריך הכרונולוגי, אך בתאריך המקורי התייחסו בפרק מיוחד זה. ניק מנתח את כל מה שעבר במשך השנה האחרונה. קאסי נגלית אליו במשרד ב"ניומנז", ולוקחת אותו למסע חזרה בזמן. מה היה קורה אם ניק היה נוהג אחרת? אם הוא לא היה מוותר לקאסי על עונש הריתוק, אם הוא לא היה רודף אחרי דניאל, אם הוא לא היה שוכב עם פיליס... הפרק לווה בהרבה פלאשבקים מהשנה האחרונה. ניק מאשים את עצמו כשרואה את פיליס אומללה לבד בבית, אוכלת גלידה. מדמיין אותה עם ג'ק שמציע לה נישואין, מדמיין אותם מאושרים עם דניאל שמתהדר לנשף, מדמיין את הווינטרסים מקבלים את דניאל בברכה. ויקי שחזרה לאיטליה, לפי תיכנונה, והתחתנה עם איטלקי. פיית' - התינוקת החדשה שלו ושל שרון. קאסי מסבירה לו שהוא לא אחראי לכל ההתרחשויות. אין לו כזאת השפעה גדולה. ומה שהוא ראה, זה מה שהוא דמיין. לא בטוח שזה אכן מה שהיה קורה. "לך על מה שאתה באמת רוצה". קאסי נפרדת ממנו אבל אומרת לו שתמיד תהיה בליבו. ניק מבין שהמקום שלו עם שרון ונוח, ומודיע לשרון (שגירשה אותו) שהוא חוזר לגור איתם. פרק מקורי. כמובן שלא מרגש כמו פרק ה-24/5 של שנה שעברה, אבל יפה שציינו את התאריך בפרק מיוחד שלווה הרבה במנגינות קאסי.

../images/Emo7.gif צהוב, גרמת לי להזיל דמעה...

ועכשיו יותר מתמיד אני רוצה לצפות בפרק שבו קאסי מתה. ידוע לך אם יש אותו למישהו בקלטת? כמו כן הייתי גם רוצה את הפרק הנוכחי שעליו אתה מדבר. פליז
ME ... נ.ב. לניק ושרון יש תינוקת חדשה?

../images/Emo210.gif אין להם תינוקת חדשה

זה מה שהוא דמיין שהיה קורה אם קאסי לא היתה מתה והבחירות שלו היו שונות... לא יודע אם יש את הפרק בקלטת. אני שמרתי אותו על המחשב, אבל לא יודע בדיוק איך אני יכול להעביר אותו אלייך. לא מבין בזה. לגבי הפרק הנוכחי, תיכנסי ל-mininova.org ותכתבי בחיפוש young and the restless. שם תורידי את הפרק של may 23rd 2006.

pumiki25

New member
אדר -

אתה יכול להעלות את הפרק ל - www.sendit.co.il, ל - www.yousendit.com או כל אתר אחר שניתן להעלות אליו קבצים גדולים. כשאתה מסיים להעלות, אתה מקבל קישור ישיר להורדה של הקובץ - כך שריקי תוכל פשוט להקליק ולהוריד.
(אני, אישית, כבר לא צופה כמעט ובכלל)

junny

New member
איזה מרגש..

אולי כשהפרקים האלה יגיעו לארץ יהיה לי זמן לראות צח"מ. מה שלא קורה לאחרונה

../images/Emo207.gif עידית שלחתי מסר ../images/Emo30.gif

מקווה שהכל בסדר עם תיבת המסרים שלך ושאת יכולה לקבל אותו.

../images/Emo210.gif אני דואג לויקטור!!! ../images/Emo58.gif

משהו לא בסדר עם הבנאדם. העלילה הזאת כ"כ מוזרה וכ"כ מסקרנת בטירוף. מה לעזאזל קרה לו
הוא נהיה סמרטוט רכרוכי באופן שאף פעם לא אפיין אותו. סלחני לכולם. יודע שבראד מתחזה ולא אכפת לו - להיפך, הוא נותן לו מקום במועצת המנהלים. מחזיר את ניק וויקי לשליטה בעבודה. מבקש מג'ק שיפתחו דף חדש (!!) ומציע לו עבודה בחברת הבריאות החדשה שלו ושל ניקי - N.V.P והפרק הזה: במקור פיליס וניקי פתחו את החברה. N.V.P מייצג את השם של כל איש. ויקטור אומר לפיליס שהוא מעוניין שתחזור במשרה מלאה לחברה. "אחרי הכל, פ' מייצג את פיליס, את חיונית". ככה הוא אמר ואני התפקעתי מצחוק. הרצתי לאחור שוב ושוב כדי לשמוע את המשפט הזה! לאן נעלם ויקטור??? "כולנו עושים טעויות. לא הוגן לפטר על רקע שאינו מקצועי. אחרת, כולם היו מפוטרים - כולל אני!". ואח"כ במשרד עם ניקי, הוא אומר שחברה זה כמו ילד שנולד. תמיד נשארים במשפחה. הוא מביא לניקי נגזרת מנייר שהכין ומספר לה על המורה למלאכה היחידה שאהבה אותו בבית היתומים! אח"כ, הוא מחזיר את הנגזרת למגירה שם אנו מגלים המון נגזרות נוספות!!! יו... what the fuck is going on??? אני כ"כ מרותק לעלילה הזאת של ויקטור החדש, כי משהו כאן לא תקין. חוצמזה, היה בפרק גם צחוקים עם גלוריה שהרימה את הטלפון באמצע השיחה של מייקל וצעקה על ג'ק. ואח"כ, כריס (אחרי 100 שנה שלא הופיעה היום היא כן) אומרת לג'ק שיש שתי בעיות. "השנייה", ואז גלוריה נכנסת "זה זה!". גדול. ג'ון איבד קשר עם המציאות והוא חושב שגלוריה היא דינה. אבל אותי יותר מעניין הראש של ויקטור כרגע
שרון הפרק חושפת שיניים. גם היא יכולה להיות ביץ' חסרת רחמים. לא מפריע לה כ"כ שבראד כבר נשוי לויקי, היא רוצה אותו. צבוע מצידה שמצד אחד היא מטיפה לניק על ערכים ומצד שני אין לה בעיה בעצמה להרוס נישואים. השיא: ללא חוצפה שרון מבקשת מויקי שתצרף אליה את בראד לנסיעת העסקים. טוב, אף אחד לא יכול להיות מושלם כל הזמן. ופיליס ההריונית המסכנה, מספרת לניק שויקטור רוצה להחזיר אותה לחברה. מה הוא חושב על כך, שואלת אותו. הוא לא מעוניין כדי ששרון לא תראה אותה במסדרונות ניומנז (שם ממוקמת N.V.P) ותכעס. "היא רוצה גירושים, אבל אנסה למנוע ממנה" ופיליס המסכנה: "אז תן לי להבין, אתה רוצה שאני אוותר על הקריירה שלי בתקווה שאולי שרון תסכים שלא תתגרשו"? לא יפה מצידו. והיא רוצה אותו, מסכנונת.

../images/Emo210.gif או.קיי. תשובות!!

1. ויקטור בכלל לא היה בכלא. את אולי מתבלבלת עם הפרקים של הארץ?
רק ג'ון בכלא על הרצח של טום פישר. 2. פיליס בהריון - לא ידוע אם התינוק הוא של ניק או ג'ק. היא מעדיפה את ניק, שמעדיף את שרון, שמעדיפה את בראד, שנשוי לויקי אבל בעל רגשות עזים לשרון. יותר ברור?

nimix

New member
הה?? ../images/Emo58.gif../images/Emo58.gif

אז פיליס כן תלד בעתיד? אבל אין לה בעיה מאוד חמורה שלמעשה לא יכולה להוליד ילדים בכלל? ומה רשמת , בראד נשוי לויקי? ... הויי איזה כיף שעד זה יגיע אלינו כבר נשכח שרשמנו את זה בפורום ואז נעלה את שרשור הנוסטלגיה הזה..וניזכר...

../images/Emo210.gif בהנחה שזה בכלל יגיע ../images/Emo3.gif

כן, לפיליס יש בעיה חמורה אבל באורח נס היא הצליחה להיכנס להריון, ואפילו לא תיכננה. ראה איזה פלא

אני חדשה בפורום

אני חדשה ואני נהנית לקרוא על הפרקים שלך יש למה לצפות תמשיך כך

למעלה