דמות ידועה נפטרה

../images/Emo210.gif ../images/Emo58.gif דמות ידועה נפטרה

והדמות היא.... ג'ון אבוט. היה עצוב לראות אותו כ"כ חסר אונים ומסכן כשהוא לא הצליח לנשום...

לאאאא...../images/Emo7.gif לא פייר...

שונאת ששחקנים טובים שמלווים את צח"מ מאז שני זוכרת את עצמי הולכים לעולמם...
ועוד לדעת שג'וני היקר ממש לא ליקק דבש לפני מותו, לפי העלילות שסיפרת לנו עליהם.
לזיכרו.

../images/Emo210.gif תשמעי קטע...

זה קרה ביומולדת שלו!!! והיה לו יום טוב! מייקל הפתיע את האבוטס בבשורה שכנראה יצליח לשחרר את ג'ון מהכלא ממש בקרוב... גלוריה, ג'ק ואשלי ביקרו אותו בכלא ובירכו אותו... אח"כ פתאום הוא לא ראה בעין ימין למספר שניות... הוא נלקח למיון והסתבר שהיה לו שבץ קל... אבל בביה"ח הוא שוב היה בסדר! כמו שאומרים - "התלוצץ עם רופאיו"... (גלוריה, אשלי וג'ק) ואז פתאום... הוא הרגיש שחם לו ולא הצליח לנשום... איזה מפחיד זה שזה קורה ככה פתאום... למה החיים כאלה שבריריים? נכון שזה רק תסריט, אבל דברים כאלה באמת קורים... גם אהוד מנור סתם התעורר באמצע הלילה ופתאום אמר לאשתו "אני לא מצליח לנשום"... מחשבות כאלה לא עושות לי טוב...

וואיי וואי... ועוד מוות פתאומי.

באסה. אתה צודק, ולא רק אהוד מנור, גם את עוזי חיטמן זה תקף ככה. אדם בשנות החמישים המוקדמות לחייו שלא עישן מימיו ועסק בספורט כל חייו. וכדאי שאני יפסיק כי זה מתחיל לדכא אותי, גם ככה אמרו שהיום חדרה נכנסת לכוננות גבוהה, אז בכלל...

ים כחול

New member
שאלה ספויילרית ...../images/Emo58.gif

ואין צורך להתעייף בסיפור ארוך אלא רק משפט אחד : איך ג'ון הגיע לכלא ?? אני המומה יותר מהידיעה הזו מאשר מהפטירה ... כנראה התעייף לשחק , זה קורה בגיל כזה. ג'ון חמוד , חבל
אז כמה שנים נותר לי להינות ממנו בפרקים בישראל?

../images/Emo210.gif 4.5 וחצי שנים, יושב על רצח

אני כבר רואה את התשובה שלך: ג'ון רצח? מההההההההההההההה?????111

ים כחול

New member
../images/Emo2.gif../images/Emo12.gif לא מאמינה שהוא ירצח זבוב 8-

זה כמו שיגידו שבריטני תצטרף למנזר , או שג'ייטי יחזור בתשובה נוצרית ויהיה כומר
ממש מוזר

שאלת../images/Emo58.gifקטלנית-יפעתי, זהירות../images/Emo70.gif

מלקולם טס עם אלכס וניל לקניה פרק שעבר. ממה שידוע לי בקניה מלקולם יילך לאיבוד וייחשב לנעדר במשך שלוש שנים בערך. האם זה יקרה בטיול הזה? האם הגענו לסוף עידן האיש והאגדה מלקולם ווינטרס?

Dawn12

New member
צעד לא חכם של התסריטאים ../images/Emo31.gif

אבל לא באמת מפתיע. אחד ההבדלים הכי בולטים בין הפרקים הישראליים והאמריקאיים הוא שאין יותר דמויות "משניות" בפרקים המתקדמים, כחלק מהמגמה לצמצם את הקאסט רק לדמויות שמסוגלות לסחוב עלילות בעצמן. העניין הוא, שעם כל הכבוד למרי, מיימי, אסתר, לין, מיגל וכל החבר'ה (אף אחד מהם לא מופיע בארה"ב אגב, ורובם בכלל לא מוזכרים יותר) - ג'ון לא אמור להיות חלק מהקבוצה הזאת. גם אם שמים בצד את הותק שלו בסדרה ואת העובדה שהוא עומד בראש אחת המשפחות שסביבה נעות כל העלילות - הדמות שלו חיונית גם כשהוא נמצא רק ברקע, ודווקא בשנתיים האחרונות הוא היה מעורב בכמה עלילות ששמו אותו בחזית. כל עוד לא יחליטו להיפטר מכל משפחת אבוט אני לא רואה את ההיגיון שיש בהחלטה הזאת. הרי אין גבול לכמות העלילות שעוד אפשר היה לכתוב לג'ון אם רק היו רוצים, אבל כנראה שהפיתרון הכי קל היה ונשאר להרוג דמויות. אחרי הכל, זה תמיד מבטיח כמה רגעים דרמטיים, מספק עבודה לאנשים שאחראים על המונטאז'ים בסדרה ואולי אפילו יזכה את אחד השחקנים הנותרים באמי בשנה הבאה.

שחריקו, אניחושבת שאני ינצל את הופעת

האורח שלך. אתה יודע עוד כמה זמן בדיוק נשאר לאשלי באשיום להחליף את מקנזי? דרך אגב, תוכל להופיע כאן כשזה יקרה? אני יצטרך כמה שיותר תמיכה נפשית...

ספויילר מעלי. כל השרשור מכיל ספו'

וכמובן שהתכוונתי לשאול כמה זמן נשאר לאשלי באשיום לגלם את מקנזי? מרוב התרגשות משחר ומהשאלה עצמה שמעלה בי עצב התבלבלתי...

Dawn12

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo23.gif

אני לא ממש מאופס בכלל איפה אנחנו נמצאים מבחינת הפרקים כי לא עקבתי כבר המון המון זמן, אבל גם אם הייתי יודע אני ממש לא זוכר מתי היא אמורה לעזוב. אחד הדברים הטובים שיצאו מהתקופה הזאת זה שפיניתי הרבה תאי זיכרון שהיו מאוכסנים בהם כל מיני פרטים שאף אחד לא צריך לדעת על צח"מ.
מתי אשלי באשיום תעזוב היה ביניהם.

../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gifלמה???../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif

הייתי מוכנה לדלג אלפי פרקים, מהפרק שהיא עוזבת ועד לתקופה בה היא חוזרת. הבעיה היא שגם אחרי שהיא עושה את הקאמבק שלה היא לא נשארת להרבה זמן.
הייתי מעדיפה כבר שישלחו את הדמות לאן שהוא מאשר שיחליפו אותה. איזה פנים יכולות להתחרות עם הבייבי פייס המתוקות האלה?

python 4

New member
ברוך שפטרנו!../images/Emo58.gif

לא עוד הפרצוף "תרחמו עלי, אני מליארדרית" הזה!

למעלה