לפעמים זה הוא ולא את..

FallOutGirl

New member
../images/Emo210.gif../images/Emo80.gifלפעמים זה הוא ולא את..

כתבתי פה קצת על זה שהתחלתי לצאת עם מישהו וזה.. שעכשיו מסיים השלמה אחרי בה"ד 1 והולך להיות קצין. נפגשנו שני סופשי"ם.. ואז בפעם האחרונה שהוא יצא לפני שבוע, בדיוק שקבענו לצאת סוףסוף רק שנינו לדייט אמיתי הוא פשוט החליט לחתוך הכל. הוא אמר שהוא אפילו לא רוצה להיפגש בכלל בסופ"ש.. כי זה מקוצרת והוא נוסע חזרה ל21 והוא לא רוצה לפגוע בי כי אין לו זמן להשקיע במערכת יחסים עכשיו וזה.. כאילו אמר שאני גוזלת ממנו זמן. ובאמת. מי לא היה רוצה שתהיה לו חברה שתשב בבית ותחכה לו?! ואמרתי לו שאני לגמרי מבינה שהוא לא יכול להתקשר במשך השבוע ואני לא מצפה לכלום ואני יודעת שהוא עסוק והכל.. אבל הוא אמר שהוא פשוט צריך חודש, לסיים את ההשלמה הזו ולחשוב על מה שהוא באמת רוצה. כי עכשיו לחוץ לו והוא לא רוצה להחזיק אותי סתם. קיצור... הלך הכל :\ אבל ניחא. לפני יומיים הייתה לי יומולדת והעברתי אותה באמת עם אנשים מדהימים אחד אחד ובעיקר עם החבר הכי טוב שלי וחברה שלו שלקחו אותי לאיזה יציאה והביאו לי מתנה ^^ אז יהיה טוב? :)

sm252

New member
יהיה טוב

בטח שיהיה טוב.הוא לא יודע כל כך מה הוא רוצה,ומזל שהוא אומר את זה עכשיו ולא עוד חודש חודשיים.יש בחורים שמעדיפים שהם חוסרים הביתה לישון 24 שעות.כל אחד והבחירות שלו. יש עוד הרבה גברים והעיקר שיש לך חברים טובים. מאחלת לך את הטוב שבטוב.

FallOutGirl

New member
../images/Emo210.gif../images/Emo80.gif

הוא נסיך. ממש. הוא התנהג אלי כלכך יפה וכלכך בדאגה והתחשבות.. כלכך שמר עלי. אבל זה כנראה לא נועד לקרות וכנראה שבאמת לא מתאים לו עכשיו. ואולי הוא מרגיש שהוא לא יכול לתת לי מספיק כי יש לו יותר מידי מה לעשות בצבא. אבל יבוא אחר. אני כבר מרגישה את זה :ם

אז עכשיו הבנתי ...

חח לא הבנתי מה זה היה התגובה הזאת בסטטוס הרי סיפרת שהוא אחלה והכול. שמעי אין מה לעשות, ברור שזה מוזר שיש כאלה שלא רוצים שיחכו להם, אולי הוא מרגיש שהוא לא פנוי לכל זה עכשיו. יש כאלה שמרגישים ככה שהם חוזרים קצת הביתה וזה לא מתאים. בוודאי שזה מבאס אבל בקטנה, יבוא אחר! מה שכן, הוא יצא הכי גבר בעולם שהוא אמר שהוא לא פנוי כרגע ושהוא לא רוצה להחזיק אותך. אני מכירה אלף ואחד גברים שהיו סתם מורחים אותך ומשחקים איתך. יהיה טוב, אל תדאגי. את אחלה בחורה ואין אחד שלא ירצה אחת כמוך! :)

FallOutGirl

New member
../images/Emo210.gif../images/Emo80.gifבאמת שהוא אחד המדהימים!

גם אמרתי לו את זה.. שאני ממש מעריכה אותו ושמחה על זה שהוא אמר לי את זה ככה ושהכי טוב לדבר על הדברים ולא לגרור את זה. הוא אמר שהוא ממש פחד מהתגובה שלי והוא חשב שאני אשנא אותו חחחח אבל ממש לא. כלכך רציתי להכנס לתוך הטלפון ולחבק אותו רק על איך שהוא דיבר כלכך יפה :) אבל יבוא אחר. יש מספיק גברים בעולם...

איזו חמודה את!

אני ממש שמחה שאת לוקחת את זה בצורה הזאת, את בהחלט בוגרת ! זו הגישה הנכונה.. בנים יש המון ובשפע, אבל הטובים יגיעו מתישהוא :)

maayanimi

New member
יהיה בסדר..

באמת העיקר שאת לוקחת את זה בצורה כזאת בריאה ובוגרת. ותחושות בטן לעולם לא משקרות- בטוח יגיע משהו חדש בקרוב! בהצלחה בובה:)

למעלה