who's the daddy

../images/Emo210.gif who's the daddy../images/Emo35.gif ../images/Emo58.gif

מנפלאות הסבון... ניסתה במשך זמן רב טיפולי הפרייה וכדומה, על מנת להיכנס להריון, גברת פיליס.... אך דבר לא עזר. בעלילה היה צורך שלא תוכל ללדת, כדי שדי-אן ג'נקינז תבוא עם הממזר של ג'ק ותסבך את חיי הנישואים. כבר הודיעו לה בפירוש שעקב הצלקות החמורות לא תוכל להיכנס להריון! אך אבוי, עלילה חדשה בפתח. ועכשיו - תינוק מאוד רלבנטי "אז יאללה" החליטו הכותבים "נעבר אותה ונתרץ זאת כנס משמיים. תינוק שכולו נס". וכך עשו. ועכשיו התהייה: האם ניק הנקניק הוא האב המאושר, או שמא ג'קו דפקטו
ההריון בן חודשיים. משמע, לפני 8 שבועות היא עדיין השתרללה עם ניק. הבעיה: כשזה נגמר היא וג'ק חזרו להיות בקשר ידידותי, ובאחד הלילות אף התנשקו ועלו למעלה באחוזה של ג'ק (טכנית, של ג'ון). אני כמעט בטוח שלא נרמז שהיה ביניהם משהו באותו הלילה באותו הזמן פרט לשינה זה לצד זה, גם לא היו פלאשבקים ממיטה או משהו. אך כמובן, כדי לתבל עניינים, החליטו הכותבים שכן שכבו פיליקו באותו הערב. מי האבא
פיליס מעדיפה את ניק בתור האב, זוהי משאלת ליבה
היא כבר דמיינה אותם ביחד, כמשפחה מאושרת. היא, הוא והתינוקת. היא גם חשבה על איך לספר את המצב לניק ולג'ק. ואני
אני גם חושב שעידן ג'ק ופיליס תם כבר ממזמן. זה פשוט לא זה. ג'ק עדיין אוהב אותה. היא גם אוהבת אותו... אבל רק בתור ידיד! הוא כבר לא מושא אהבתה. אני אומר: פיליס וניק ביחד, ולשרון תביאו את בראד כי הם הרבה יותר מקליקים מאשר הוא עם ויקי.

אלוהים!! מה הולך שם!! ../images/Emo2.gif

אני לא אתפלא אם יום אחד תכתוב לנו כאן שמרי ווליאמס (היא עדיין חיה שם?) מנהלת רומן סוער עם נייט הקטן, ששם הוא כבר לא כ"כ קטן וגם כבר לא כזה מכוער...

../images/Emo58.gif ומספר שאלות

הנה גם אני יוצאת מהארון מעריצה מושבעת של צח"ם . וגם רציתי להתעכב על הדמות של פיליס . בשנים קודמות כקריסטין התחתנה עם דני רומולטי היא ניסתה להרוג אותה ערב החתונה עם תאונה. היא רצחה את סשה שעבדה איתה באיזה מעבדה לבדיקת רקמות כשהתברר לה שהיא היתה שותפה להחלפת המבחנות..קיצר זו רוצחת מסוכנת שלא בוחלת בכלום להשגת מטרותיה. פתאום הפכו אותה ליצור עדין והומני קשה לי להבין יש יותר מדי חורים שחורים בדמות שלה. 2. פתאום קתרין צנסלר היא הראש של אבוט קוסמטיקס.. ממתי זה קרה ומה פתאום היא נותנת לג'ק פקודות וג'יל גם. איפה אשלי בכל הסיפור הזה? 3. בראדלי הוא לא מי שהוא???? בסוף יתברר לנו שהוא גם איזה רוצח סדרתי והוא יתחתן עם גלוריה אחרי שהיא תירש את ג'ון שיתן לה את כל אבוט קוסמטיקס והיא תעיף גם את קתרין משרשרת הפיקוד. יש המון קטעים מגוחכים בעלילה כעת כאילו מישהו מזלזל בקהל הצופים הנאמן. השחקנים שוחכים את הטקסט לפעמים וזה חבל. אולי אני מגזימה? אתם אחלה פורום.

r o i 1 9

New member
נצל"ש שאלת ספויילר

לפי התקצירים לחודש יוני שקראתי,התינוק של איזבלה הוא ממייקל. מישהו יכול להסביר לי איך זה אפשרי???

Sparklina

New member
יש לי שאלה-

מאיפוא אתה לוקח את המידע הזה (סליחה, אני חדשה בפורום). תודה.

למעלה