רגע לפני תל יצחק..

ב ז ו ק ה

New member
../images/Emo213.gif רגע לפני תל יצחק..

פתחתי חדר וידאו בתפוז שכולו מוקדש למתארגנים לקראת הדאנס הכי גדול של השנה. לא תמיד יוצא לנו לשוחח און ליין ולכן אני מזמין אתכם. כנסו ל - TVblog - "מסעותיי בכורסא". בתפריט: Black Chiney - SUPA DUPS UNPLUGGED Black Chiney - Willy Chin - Againn and Again Tonny Mattrhorn - After champs Bashment 08/2006 ואם יהיו בקשות מיוחדות אני זורם אתכם. תצטרפו :)

ובתל יצחק...

היה מצויין!!! השיא מבחינתי היה התיקלוט של גיל ראסטה, שלא שמעתי יותר מחצי שנה. אין שני תיקלוטים דומים של גיל... רודבוי ואיי-מאר הפציצו, ורביד-סגר לנו את הערב בסטאריות שחבל על הזמן! BIG UP!

johnnypsy

New member
תל יצחק...

ללא ספק אחלה דאנס היה... הכל מהכל... קצת התאכזבתי מאבויה... אבל לא נורא...:) בקיצור... אחד החסרונות הבולטים לפי דעתי שהיו זה שלא היה קמפינג... מסיבה בסדר גודל כזה... משעה 18:00 עד אור הבוקר צריך שיהיה מקום לאוהלים כדי לשבת בכייף... אני הלכתי בשעה 3 וחצי כיוון שלא היה איפה להיזרק ולנח עם כל החברה... בגדול... אחלה מסיבה, מושקעת מבחינת תפאורה, מבחינת סאונד וללא ספק אנשים טובים! שתיהיה לנו שנה טובה ומאושרת... רק שמחות ומסיבות!!!

s h i d a n

New member
אחרי תל יצחק

גיל ראסטה השאיר אותי עדיין עם הבאסים הכבדים בבטן מכל הורזנס שהוא שם! סט מדהים ללא ספק שגרם לי כל היום להמשיך את הסגנון הזה... בקשר כל השאר: האמת שבאתי מאוחר אז פיספתי הרבה, אבל ללא ספק היו שם אנרגיות מטורפות ובאמת הרגשה של פסביטל. רספקט לכל המארגנים ואינשאללה שיהיו עוד אירועים כאלה השנה

yehorasta

New member
חופשי!!! גיל ראסטה

פשוט כיף לראות אתכם שיי-דן , שיי די וכל הקרו, וחופשי גיל ראסטה היה הפיבוריט שלי להערב כל כך פשוט וכל כך אמיתי ומקורי, הרחבה של הרוטס הייתה מלאה לגמרי כשהוא ניגן, פשוט חוויה respect all u masiv יהונתן

למעלה