בואו נפתח את השבוע

../images/Emo214.gifבואו נפתח את השבוע../images/Emo70.gif

ענבר שוכחת לפתוח את השרשור
5 דברים טובים שיש לכם השבוע:
4 משימות שיש לכם השבוע:
3 אנשים שאתם מחכים לראות השבוע:
2 דברים שהכי הייתם רוצים שיקרו השבוע:
ודבר אחד שגורם לכם להתחיל את השבוע עם חיוך:

amitshilo

New member
אני אני!

5 דברים טובים שיש לכם השבוע: סדנת עיתון, פעולה אחרונה, אחותי ברגילה, סוף המחנה, בית! 4 משימות שיש לכם השבוע: סדנת עיתון, להכין מתנות לבנות, להכין ברכות למדריכים, להיות רגועה! 3 אנשים שאתם מחכים לראות השבוע: כל החבר'ה של הסדנת עיתון, הקבוצה של חוג"ס, ובמיוחד מישהו מסויים בסדנא... 2 דברים שהכי הייתם רוצים שיקרו השבוע: שהסדנא תהיה טובה ממש! ושיהיה לי הרבה זמן עם אחותי. ודבר אחד שגורם לכם להתחיל את השבוע עם חיוך: היה מחנה מדהים

'אבל אני חייל, ואל תבכי לי ילדה...'../images/Emo195.gif../images/Emo23.gif

5 דברים טובים שיש לכם השבוע: # מסיבת גיוס # אולי הופעה של נועם מחר # סנוקר עם אסף # פסטיבל גולדסטאר בחיפה # זמן איכות עם השכב"ג שלי :) 4 משימות שיש לכם השבוע: # להשלים קניות לצבא # לתכנן פרידה מהקומונרים # להיפרד מהרבה אנשים בדרכים כאלו ואחרות
# להכין מתנות לשכבה שלי.
3 אנשים שאתם מחכים לראות השבוע: # פנחס # אליעד # השכב"ג והקומונה.. 2 דברים שהכי הייתם רוצים שיקרו השבוע: # שכל מי שאני רוצה, יבוא בשישי..
# ללכת להופעה של נועם מחרררררררררר ודבר אחד שגורם לכם להתחיל את השבוע עם חיוך:
כל הסופ"ש הארוך הזה. כל כולו.

inbarIL

New member
חח מצטערת../images/Emo10.gif

5 דברים טובים שיש לכם השבוע: -היה יומכיף עם מיכלי -היה היום אצל גל -ים עם חן -מסיבת גיוס לשיר -להיפגש עם עפרי ושרון :)
4 משימות שיש לכם השבוע: -מתמטיקה
-לדבר עם המורה לפ"ק -לקבוע שיעור גיטרה -לסדר את החדר..
3 אנשים שאתם מחכים לראות השבוע: יש מלא מלא אנשים שראיתי ביום שבת שעשו לי את כל השבוע..למרות שיש עוד כמה שבא לי לפגוש השבוע. קיצור לא חשוב
2 דברים שהכי הייתם רוצים שיקרו השבוע: -שלא יתבטל עם עפרי -לראות אותו שוב
ודבר אחד שגורם לכם להתחיל את השבוע עם חיוך: -היום..

החברים שנשארו לי,חברים של זכרונות.

5 דברים טובים שיש לכם השבוע: -בייביסיטר? *זהו האמת,שבוע מגעיל. התחיל מגעיל וימשך מגעיל. תקופה מסריחה ונמאס לי ממנה. 4 משימות שיש לכם השבוע: -לטפל בבית -בייביסיטר -לסדר את הארון -להמשיך עם זה. 3 אנשים שאתם מחכים לראות השבוע: -אמא *בעצם,את כל האנשים שלא ראיתי כמעט חודש, לא מחכה.. מקווה לראות. 2 דברים שהכי הייתם רוצים שיקרו השבוע: -שאמא תחזור בריאה. -שהכל יפתר ואני אהיה סוף סוף חופשייה. ודבר אחד שגורם לכם להתחיל את השבוע עם חיוך: -מוזיקה.

למעלה