מסכמים את השבוע לראשונה בפורום

סכמ"ש:)

שיר השבוע בכללי- כבר יצא לכם להאזין לשיר של סימה ב-My space, אם כן- אהבתם: כן. לשיר lie ולשיר את נשארת. שניהם שירים ממש יפים. הדבר הכי טוב שהיה השבוע- חורף:) תכנית שצפית בה השבוע- הישרדות. בילוי השבוע- בבית:) תכנונים לשבוע הבא? האמת שאין כרגע. ונסיים במתיקות- אתם אוהבים שוקולד חום או לבן? שוקולד חום:)

../images/Emo214.gifהכי טוב זה להיות ספונטניים ../images/Emo13.gif

לא לתכנן כלום ולראות איך שהשבוע מתמלא בדברים בסוף... למרות שאת אוהבת חורף, אני מקוה שיהיה לך שבוע חמים...
ותמשיכי להיות פה!

../images/Emo214.gifוחלק מזה בהחלט בזכותך...

טוב לראות אנשים כמוך בפורום!!!
אני שמחה להכיר אותך

miss cool

New member
אניי ..:):)

שיר השבוע בכללי-|סגדש| וואוו .. יש הרבה .. אבל נראה לי שהכי חרשתי על nine in the afternoon של panic! at the disco כבר יצא לכם להאזין לשיר של סימה ב-My space,? אכן כן..
אם כן- אהבתם? - מאודד
הדבר הכי טוב שהיה השבוע- וואוו היה הרבדה דברים טובים..:p , חתונה של דוד שלי , טיול "הפוגה" מהבצפר ליומיים בצפון, יומולדת , 100 באנגלית ובג"ג:):) הדבר הכי מבאס שהיה השבוע- ממממ.. שחושבים על זה לא היה שומדבר מבאס
יכול להיות שזה שהוא נגמר, זה מבאס !? דבר מצחיק שאתם זוכרים מהשבוע- ממממ .. הטיול לצפון היה הדבר הכי מצחיק שעשיתי בחיים שלי:p זה התחיל בשירים של המומינים והסתיים בזה שחברה שלי הייתה במצב כפית כ"כ ארוך שחשבו שהיא שיכורה והזמינו לה משטרה כדי שתבדוק אותה ..XD תכנית שצפית בה השבוע-|סגדש| מגרש ביתי
מאכל השבוע- העוגה שחברה שלי הכינה לי ליומולדת ..:p בילוי השבוע- מממ.. חתונה ?! סקופ השבוע-טל: "אסור להעביר משאף מבנאדם לבנאדם אחר, כי ההוא עם הטבעת נישואים הסביר לנו שככה זה " המלצת השבוע- ממממממממ לא כדאי להיות בגשם, בקור, ליד הים למשך שעה.. למרות שזה כייף , אבל אח"כ זה .. מממ.. ל-א-! תכנונים לשבוע הבא? לימודים לימודים ולימודים ..:\ ונסיים במתיקות- אתם אוהבים שוקולד חום או לבן? חום - לבן זה מזוייף ..XD

../images/Emo214.gifשיהיה לך שבוע מקסים../images/Emo140.gif

היה לך שבוע בלתי נשכח, ואני בטוחה שיהיו עוד מלא...

למעלה