צריכה המלצות!

../images/Emo126.gifאיזור הר תבור

פשוט מדהים, באמת. לראות על הבוקר את הנוף של הר תבור ואת כל האיזור שמסביב פשוט עושה נעים על הלב. יש המון מקומות לטייל בהם באיזור!

shahar1989

New member
בעונה הזאת?

האמת שהכל יפה בעונה הזאת.. כל עוד אין גשם הצפון (כמו שנטע אמרה, הר תבור - מדהים!) הוא אופציה מדהימה.. אבל אני חייבת לציין לטובת הדרום שעכשיו ממש נעים ואני מכירה שנים או שלושה מקומות יפים בדרום - אז תבחרי דרום או צפון. בדרום אני שולטת טוב טוב..

amitshilo

New member
אפשר גם באמצע...

הרי ירושלים מלאים במעיינות מקסימים... זה טיול נהדר! אזור השפלה מלא בחורבות מהממות מתוקפת מרד בר כוכבא ועוד.. וואו אני נשמע כמו מורה להסטוריה... אבל זה באמת ממש מדהים לטייל שם... בצפון - האזור שלי, אני ממש ממליצה בראש ובראשונה כמובן על הגליל. כן, עלול להיות קצת בוצי או קצת גשום, אבל עדיין מדהים פה! אח"כ כמובן הגולן - מקורות הירדן, החרמון, הכנרת... איפה שלא תבחרי - מהמם שם! אזור הכרמל עלול להיות יותר נעים כרגע (נראה לי.. תקנו אותי אם אני טועה), וגם שם יפייפה בעיקר בזכות הים.. ואוח אוח אוח.. המדבר המדהים.. כאן באמת שחר תעזור לך.. אני ממליצה מאוד על אזור המכתשים ועל הרי אילת... אבל סתם כי כרגע אני מאוד אוהבת אותם. טוב, חפרתי! אבל מה לעשות.. שאלת שאלה לאנשים כמוני

../images/Emo214.gifתודה רבה לכולכן על ההמלצות!../images/Emo13.gif

בסוף נסענו לבריכת המשושים, אחד המסלולים הכי מגניבים שהייתי בהם (מתוך 2, אל תצחקו!
) הצלחתי לחזור ראשונה את המסלול בהפרש של למעלה מ10 דקות, ואני ממש גאה בעצמי
אח"כ המשכנו לסיבוב נוף (מהאוטו) בטבריה וחיפושים אחר חוף שיהיה לנו נחמד לעשות בו על האש, בסוף נכנסנו לחוף הגופרה (מומלץ!) עשינו על האש, חזרנו דרך הר תבור
, עשינו הפסקונת בבית הפנקייק והיה...ממש יום ארוך , מעייף ומגניב!!

../images/Emo214.gifרציתי להגיע לכפר הורדים !!!

אבל אמרו שזה רחוק מדי ואין מה לעשות שם

amitshilo

New member
חחחחח חמודה!!!

אממ כן זה די רחוק מאיפה שהיית. ומה זאת אומרת אין מה לעשות שם?! שטויות במיץ! אפשר.. לעשות ג'וגינג! ו.. לאכול גלידה בדוכן גלידה החדש! ו.. זהו.
וחוץ מזה - יש אחלה צימרים בכפר ורדים. אז פעם הבאה שאת בקטע של נסיעה לצפון..

../images/Emo126.gifאז היית ממש קרובה לכדורי!

הר תבור זה ממש ממש מולי, אני רואה אותו מהגג של הדירה שלנו
איזה כיף לך! שמחה שנהנית!

shahar1989

New member
וגם היית ממש קרובה אליי...

בית הפנקייק זה 5 דקות מהבית שלי (;

amitshilo

New member
ילדה! אנחנו צריכות לדבר דחוף!!

מה זה של"ת בכברי?! את מוכנה להסביר לי?! אני בשוק!

inbarIL

New member
וואו וואו ווואוווו שאני אבין

איך פתאום כולכן בצפון1?!!1 מה הולך עם העולם?!!!

amitshilo

New member
שמעי, אנחנו אימפריה ותמיד ידענו את זה...

פשוט לשאר הארץ לוקח זמן להפנים. אבל קחי לדוגמא אנשים כמו שחר והדר שהבינו איפה טוב באמת!

למעלה