אז איך הייתה ההופעה

../images/Emo214.gif../images/Emo168.gifאז איך הייתה ההופעה../images/Emo35.gif../images/Emo168.gif

עוד הופעה כל כך מיוחדת הסתיימה ...
מ1 (הכי פחות טוב) ועד 10 (הכי טוב) , איזה דירוג אתם נותנים להופעה
מה דעתכם על "כלום המחודש"
מה דעתכם על השיר החדש "נצחון"
מה אתם מעדיפים, את "אם הוא ילך" בגרסה הרגילה, או כמו אתמול - בליווי קלידים
עם יד על הלב, איזה ביצועים אתם יותר אוהבים - של הדיסק הישן, או הדיסק החדש
אתם חושבים שיש לתשובה של השאלה הקודמת השפעה בגלל שלא שמעתם מספיק את השרים מהדיסק החדש בביצועים שהיו אתמול
איזה שיר הכי אהבתם בהופעה
ושאלונת לסיום, היה משהו חסר בהופעה

אין לי מילה אחרת חוץ מ-תודה.../images/Emo23.gif.

מ1 (הכי פחות טוב) ועד 10 (הכי טוב) , איזה דירוג אתם נותנים להופעה? 9
מה דעתכם על "כלום המחודש" ? ממ דילמה קשה. כלום זה השיר שאני הכי אוהבת של כפיר, והעיבוד החדש קצת הרס לי את החוזק של השיר.. כך שפחות אהבתי את העיבוד הזה, אבל בגדול- מעניין ומרגש מאוד. מה דעתכם על השיר החדש "נצחון" ? קצת חבל לי שלא הצלחתי להתענק בו יותר, בשמיעה ראשונה- מדהים. מה אתם מעדיפים, את "אם הוא ילך" בגרסה הרגילה, או כמו אתמול - בליווי קלידים? עם קלידים, זה משהו שבאמת היה חסר לי בהופעות של כפיר
אחח. עם יד על הלב, איזה ביצועים אתם יותר אוהבים - של הדיסק הישן, או הדיסק החדש? ממ גם פה יש לי דילמה קשה מאוד, כי מצד אחד- האלבום השני לדעתי זה אלבום שאני יותר אתחבר אליו, לפי מה ששמעתי כבר בהופעות, ולפי הסינגל והכל.. אבל אני מרגישה שעוד לא מיציתי את השירים הישנים, ובהופעות חיות במיוחד! אז.. אין לי תשובה מדוייקת כ"כ חח
אתם חושבים שיש לתשובה של השאלה הקודמת השפעה בגלל שלא שמעתם מספיק את השרים מהדיסק החדש בביצועים שהיו אתמול? ממ תקראו ת'תשובה שלי ותבינו לבד. איזה שיר הכי אהבתם בהופעה? בואי תפרקי אותי. אם הוא ילך. העיבוד החדש ל-'מה נשאר ממני' כ"כ יפה. זהו. ושאלונת לסיום, היה משהו חסר בהופעה ? אממ מבחינת ההופעה והביצועים לא.. מבחינה אישית- אולי הייתי רוצה לראות שם יותר פרצופים מוכרים ואהובים.. אבל היה מדהים גם עם מי שהיה..

inbarIL

New member
הופעה מדהימה ברמות..../images/Emo23.gif

מ1 (הכי פחות טוב) ועד 10 (הכי טוב) , איזה דירוג אתם נותנים להופעה?9.5
מה דעתכם על "כלום המחודש"?מדהים ממש. קשה להתרגל, אבל אהבתי כ"כ
מה דעתכם על השיר החדש "נצחון"? אהבתי בטירוף. מה אתם מעדיפים, את "אם הוא ילך" בגרסה הרגילה, או כמו אתמול - בליווי קלידים?קלידים. [פורר
] עם יד על הלב, איזה ביצועים אתם יותר אוהבים - של הדיסק הישן, או הדיסק החדש?מממ בגדול נראה לי שהרעב שלי לדיסק השני כבר גורם לי לאהוב את העיבודים שלו יותר.
|ךב| אתם חושבים שיש לתשובה של השאלה הקודמת השפעה בגלל שלא שמעתם מספיק את השרים מהדיסק החדש בביצועים שהיו אתמול?ממ לא ממש.. איזה שיר הכי אהבתם בהופעה?בואי תפרקי אותי, תצעק, ליפול
, מה נשאר ממני, כלום, אין כבר זמן, ואושר ועצב.
ושאלונת לסיום, היה משהו חסר בהופעה?עצוב! היה חסר ממש

למעלה