סיכום שבועי

../images/Emo214.gif../images/Emo23.gifסיכום שבועי../images/Emo23.gif

שיר השבוע בכלליות-
שיר השבוע של כפיר-
תכנית או סרט שצפיתם ואהבתם -
עיתון או כתבה באינטרנט שקראתם-
הדבר הכי טוב שהיה השבוע-
בילוי השבוע-
מאכל השבוע-
משהו טוב שעשיתם השבוע-
הדבר הכי מבאססס שהיה השבוע-
תכניות לשבוע הבא- ואת שאלת השאלות - חם לכם?

מסכמת שבוע מרשל"צ :]

שיר השבוע בכלליות- סתם, תראי אותי, מקום, לעוף- נועם פנחסוב, עד מחר-אבייתר בנאי, נץ, כל הסיפור-היהודים, One last breath- creed שיר השבוע של כפיר- ראש בחול, כלום. תכנית או סרט שצפיתם ואהבתם - לא היה לי זמן לזה השבוע
עיתון או כתבה באינטרנט שקראתם- הכתבה על אביב, לא מפסיקה לראות אותה. להיזכר למה הוא כזה אפס. הדבר הכי טוב שהיה השבוע- לקנות דברים לצבא, לצאת עם חברים ללויסון ולסנוקר, להיות עם עמיתי, יום בריכה עם חניכים, ההופעה של נועם אתמול ב'תמונע'
בילוי השבוע- לויסון בנהריה וסנוקררררר
מאכל השבוע- ממ כלום. משהו טוב שעשיתם השבוע- להיות עם חניכים שלי, זה נתן לי כ"כ הרבה... הדבר הכי מבאססס שהיה השבוע- לריב עם המון אנשים בבת אחת.כל החברים שלי בצבא/ בסמינרים. יומיים סיוט. תכניות לשבוע הבא- מסיבת גיוס, פרידה מהקומונרים, הופעה של נועם במורגן [?], יום כיף עם אהרני, סידורי בנק לצבא, שבירת דיסטנס עם אספי חח ואת שאלת השאלות - חם לכם? לא ממש.

כתבה שהייתה עליו בחדשות,

הוא אמר ש 50% מהמדינה רוצים שהוא ימות, ד כמה שטויות אופייניות לו. אפס.

../images/Emo214.gifהא??מאיפה הוא הביא את זה??../images/Emo12.gif

טוב שלא עשה את המדינה נאצית וזהו..

inbarIL

New member
Driving blind..../images/Emo14.gif

שיר השבוע בכלליות-ממ בעיקר של הלאבהאמרס..ועוד המון, האמת. שבוע מלא במוזיקה
שיר השבוע של כפיר-אמונה בגרסת פסנתר, כלום
תכנית או סרט שצפיתם ואהבתם -מגרש ביתי 2
, הארי פוטר חח
עיתון או כתבה באינטרנט שקראתם-ממ לא משהו מיוחד
הדבר הכי טוב שהיה השבוע-אממ סרט עם היפים שלי
, אצל מיכלי, מסעדה עם אבא, יומולדת לידיד
, הופעה..
בילוי השבוע-סרט, הופעה, אצל מיכלי
מאכל השבוע-אממ פופקורן..?
משהו טוב שעשיתם השבוע-עזרתי לכמה אנשים.
הדבר הכי מבאססס שהיה השבוע-שיעורים פרטיים:/ והיום..ומלא מתמטיקה.
תכניות לשבוע הבא-קודם כל בסופש
הילי פה, ובשבת הופעה!!1
..ושבוע הבא ימי כיף עם מיכלי שרוני ועפרי^________^ מסיבת גיוס לשיר, אממ יומולדת לטאוברית
וכל מיני :) אה וגם יומכיף (חח עוד אחד) עם אמא וכרמל
ואת שאלת השאלות - חם לכם? כרגע לא, אבל בכללי..

All you need is ו' ../images/Emo23.gif../images/Emo3.gif

שיר השבוע בכלליות- אממ. כל האלבום של עמית ארז הראשון, חלומות של אחרים - עידן רייכל, הצבעים משתנים - מורן גמליאל, נומי - איה כורם. שיר השבוע של כפיר- ראש בחול
תכנית או סרט שצפיתם ואהבתם - הייתי אמורה לראות את הסרט "המאמן קרטר" בקורס... אבל ישנתי בסרט
אז נראה לי שכוכב נולד התוצאות שאיכשהו הספקתי לראות מהקורס. עיתון או כתבה באינטרנט שקראתם- כל הכתבות על הנהגת תל אביב מהקורס[על ההתעללות בקורס המסכם...] הדבר הכי טוב שהיה השבוע- האמת? קורס רשגד"ים 2009. הייתה לי אחווה אחלה ולמרות שסבלתי בהתחלה, היה טוב! בילוי השבוע- קפהדילמה בקורס
מאכל השבוע- מלוואח יבש משהו טוב שעשיתם השבוע- הוצאתי חולצות לצוות שלי! הן יצאו כל כך יפה! הדבר הכי מבאססס שהיה השבוע- לרצות הביתה ביום הראשון של הקורס תכניות לשבוע הבא- ארה"ב^*^%*&^&*&*%&
ואת שאלת השאלות - חם לכם? האמת שלא כל כך...

../images/Emo214.gifאת טסה??????

יווווו איזה כיף לך!!!!!!!
(אפשר להתחבא במזוודה?<
)

למעלה