היוםםםםם זה קורההההההה

../images/Emo214.gif../images/Emo65.gifהיוםםםםם זה קורההההההה../images/Emo65.gif

סימה מופיעה יחד עם ההרכב שלה בלבונטין 7 בשעה 20:30

tamir r

New member
../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif

שתהיה לה הופעה מוצלחת
למרות שזה לא הגיוני שלא

../images/Emo168.gifלפעמים נגמרות לי המילים..

אהלן כולם, אני אריאלה
אתמול מצאתי את עצמי בהופעה של סימה לאחר זמן ממושך ששמעתי עליה, רק דברים טובים כמובן, ממישהי מסוימת [
].. ואני חייבת לציין שהתרשמתי מאוד לטובה! המוזיקה נהדרת, וכל החיוכים שסימה מפזרת במהלך ההופעה רק מוסיפים לאוירה המשפחתית שיש באויר. ממש התלהבתי מהדואט "הדבר הזה", עם זיו רובינשטיין [שאתמול שמעתי עליו לראשונה, מודה באשמה], הכימיה ביניהם נפלאה וזה גרם לי ממש להתחבר לשיר. מאוד אהבתי גם את "נשארת" ו"מרשה לעצמי", ו"שה לה לי" [?] שגרם לאנשים לפרוץ בריקודי הורה סוערים
אז נראה לי שניתן לסכם את הערב כהצלחה, המון ח"ח לסימה, לנגנים ולמנהלת ההפקה הנהדרת [שאילצתי אותה לארח לי חברה
]

../images/Emo214.gifכ-פ-ר-ע-ל-י-י-ך!!!!!!

יש לי
חיוך
ענקי מרוח על הפנים כעת
אני ממש שמחה שנהנת
והיה כל כך כיף לראות אותך
ותענוג לקרוא מה שכתבת
מקווה שנראה אותך בעוד הופעות..וגם בעוד הודעות

msld

New member
צירוף מקרים

בדיוק באותו היום גם אני מצאתי את עצמי באותה ההופעה.. מוזר.. הדר.. מה עושים בקשר לפרה עם השוקולד שהבריזה??

מביאים לי שוקולד:)

לא הברזתי,מההתחלה לא היתה לי אפשרות להגיע חח.. אגבבב!!!כולם להגיע,,,ב-27 לחודש לבארבי בתל אביב,יש תחרות של להקות רוק. הלהקה של ידיד שלי שם והוא מופיע גם אז הם מארגנים הסעות(הפעם יש לי איך לבוא מסתבר)... ומספיקק התבאסתי שלא יכולתי לבוא להופעה של סימה
אל תבאסו אותי עוד יותררר!

SSJILAN

New member
הופעה פצצה הייתה ../images/Emo13.gif

ועכשיו, כלללל מי שיצא לו לצלם תמונות או וידאו, מורשה, רשאי,מוזמן ונדרש באדיבות להעלות את זה לכאן!

למעלה