יום חמישי זה פה

dafgol

New member
../images/Emo215.gif יום חמישי זה פה ../images/Emo215.gif

הנה חלף עבר לו עוד שבוע (וטוב שכך) ספרו שתפו נמקו והדגימו
איך עבר עליכם השבוע ? סופ"ש נעים רגוע בריא ושקט לכולנו

לולי72

New member
עבר והנה הגיע לו סוף השבוע

שוב אני לבד עם יובל כשלירון עובד, לפעמים אני חושבת שאני צריכה לקבוע איתו פגישה ביומן, כי לא רואים אותו בבית בכלל. אבל כשהוא כבר היה השבוע בבית, הוא לקח את יובל ל"סבא טוביה" עשינו לה מנוי השנה להצגות, והם מה זה נהנו, גם אני, ניקיתי את הבית ואח"כ פינקתי את עצמי באמבטיה עם קצף והיה לי כיף. חושבת מה להכין לסוף השבוע, אין לי רעיונות, אולי יש למישהו.....

לולי72

New member
ודפנה - שכחתי להגיד לך

ביררתי בגן על הסיפור עם ההמבורגר, והעוזרת אמרה שאצלם הכל היה בסדר, ההמבורגרים היו כהגדרתה : "עסיסיים וטובים ולא היה להם שום ריח מסריח, הילדים אכלו ונהנו".

frige

New member
גם בגן של הראל זרקו את כל ההמבורגרים

בדיוק מאותה סיבה, סירחון נוראי. הילדים קיבלו אחרי שעתיים שניצלים.

dafgol

New member
Nשונה, לפי מה שהבנתי זה היה בכל הגנים

לפחות פה בשכונה קרה בכל הגנים ועכשיו אני קוראת את שרית גם. אז אני באמת מקווה שהגן של יובלי קיבל בשר לא מקולקל, ושהעוזרת לא סיפרה לך סיפור..... העיקר שיובל בסדר.

frige

New member
היום גיליתי מציאות שונה

באותו היום הראל חזר הביתה והתקפל מכאבי בטן, אמרתי לו שילך לשירותים, אמנם הוא עשה בשירותים אבל הוסיף להתלונן על כאבי בטן (כל זה ובכלל לא ידעתי על נושא ההמבורגרים). אחרי שקראתי מה שרשמת שאלתי את הראל יום למחרת מה הוא אכל והוא ענה לי קציצות ואורז. באותו היום התקשרתי לסייעת והיא אמרה לי שזרקו את ההמבורגרים והם קיבלו שניצלים כמו שכתבתי, אז אמרתי לעצמי שאולי הראל התבלבל כשאמר מה אכל. היום עשינו להראל יום הולדת בגן ואותה סייעת (שאגב לא נוכחה בגן באותו היום רק סיפרה מה ששמעה) אמרה לי שהיא שאלה את הסייעת שהיתה באותו היום ואכן היא אמרה שכן, הראל הספיק לאכול 2 המבורגרים באותו היום לפני שהם החזירו אותם. מה גם שהגיעו מהקייטרינג לבדוק במה מדובר, הבן אדם טעם ביס ופשוט הוציא אותו החוצה ופשוט נגעל מהטעם. אני נשארתי בהלם. היא סיפרה שבאמת היו ילדים שלא היו מוכנים לגעת והראל אכל עוד 2. טוב שזה נגמר רק כך וכאב הבטן חלף לבסוף ולא חלילה גרוע מזה. אני בכלל המומה שנותנים להם המבורגרים, אצלי לבית אני לא מכניסה אותם אף פעם, אלא אם כן אני מכינה ויודעת בדיוק מה מוכנס שם. באמת עד עכשיו אני לא יכולה להירגע מזה שהיא סיפרה לי את זה היום. באמת מזל שלא קרה כלום. רק כואב לי שהיתה צריכה לכאוב לו הבטן ככה. מקווה שלא יקרה שוב.

לולי72

New member
כשאני ביררתי את הנושא הזה

אז העוזרת גננת אמרה שבאמת יובל ועוד חברה שלה אופיר לא רצו לגעת בהמבורגרים, ועכשיו יובל אמרה לי שהיא זוכרת שהיא לא רצתה לאכול, אבל שלא היה להם ריח לא טוב, אבל היא אכלה קצת, אבל לא שמעתי תלונות של אמהות לילדים שאכלו אצלנו את ההמבורגרים, מעניין באמת, אני אעשה מחר סקר קטן, נשאל את ההורים. יובל בכל אופן לא חזרה עם כאבי בטן, כי ממילא גם היא לא אכלנית גדולה....אבל זו באמת חוצפה שמנסים לחסוך באוכל על חשבון הגב של הילדים שלנו ולהביא להם אוכל מקולקל.

S r 35

New member
מרגיז ../images/Emo46.gif

מה פתאום נותנים להם המבורגרים בגן?
אין אפשרות שתמחו על כך? איך בכלל מגיעים למצב שילד אוכל שני המבורגרים מקולקלים בלי שאף אחד מאנשי הצוות לא ישים לב?
אני לא מכניסה המבורגרים הביתה וכמו שכתבתי בהודעה אחרת שלי - לגן של ניר המבורגרים וג'אנק פוד בכלל (נקניקיות, שניצלים מוכנים ואוכל מעובד מכל סוג) לא נכנסים.

../images/Emo187.gif השבוע שלי...../images/Emo187.gif

אצלי מיום מיום ראשון עדדדדדדדדדדדדד יום רביעי לחץץץץץץץץץץץץץץץץץ אוטומייייי !!!! כי שכבת ה' (ואני מחנכת אחת מכיתות ה') הייתה בחזרות לטקס יצחק רבין ז"ל. היה מאאאאאד קשה ..... מעייף..... חם...... התלמידים לא היו מרוכזים בשעות האחרונות. אבל לבסוף ביום רביעי יצא הטקס בצורה הכי טובה !!! הייתי גאה
בכל תלמידיי!!!! בימים אלה חזרתי בשעות מאוחרות וגם הלכתי לישון דיייי מאוחר. אבל, היום אני מתפנקת עם בתי , הרי היום זה יום חופשי. זהו לבנתיים.

היי עדן יקירתי ../images/Emo24.gif

מה שלומך? מה שלום יובלי המתוקה? כבר שבוע ימים שלא נפגשנו..... שולחת לכם >< וחיבוק ענקייייייייייי

frige

New member
השבוע שלי

עבר, טס, כבר מרב שהוא עובר כל כך מהר, לא זוכרים מה היה. אבל זוכרת הרבה הנקותתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת
. סוף שבוע נעים לכולם.
ואגב, קרמבו? זה מגעיל אותי. ממש לא אוהבת. גם בתור ילדה, אם כבר הייתי מנסה אז ביס אחד מהביסקוויט וזהו. לא אוהבת. שרית

שריתוש' היקרה ../images/Emo23.gif

מאחלת לך הרבה כוחות
ו
! שמרי על עצמך ועל ה
המקסימים !!! שולחת לך
נשייבוקים דנייי

frige

New member
../images/Emo51.gifS

את מקסימה ממש, כל הזמן שואלת, מחמיאה, מברכת. הגיע זמן להיפגש מתי שהוא, לא???
שרית

שבוע רגוע ושקט בלי הפתעות ...

מחפשים קצת תעסוקה בכל מיני מקומות בינתיים ללא תוצאות יש לי חבר שהמליץ לי לפתוח חנות מחשבים איתו ביחד בעיר נראה מה יהיה אם זה מה החוקים וכולי וכמובן אני מאחל סוף שבוע רגוע שקט והעיקר הבריאות כל השאר יבוא

LANIT1

New member
השבוע של LANIT יום ההולדת שלי... שהיה כמובן

יום ראשון - בערב בר מצווה בהינומה , היה אוכל פיצוץ ארוע מקסים הלכתי עם סיווי גיסתי גם כדי לחגוג את יום הולדתי שחל יום אחרי ביום שני, פשוט אכלנו שתינו רקדנו ונהננו לנו. בעלי שמר על הילדודס ... אחרי שדאגתי להם עד שנרדמו. יום שני - היתי מעט מצוננת, יום הולדתי הגיע סיוון הפתיעה אותי בעוגה בעלי שלח לי פרחים זר ענקי פיצוץ וקיבלתי משקפי שמש מאורוקה משהו ברמה בינלאומית... בעלי השקיע.... יום שלישי - חוג של אורון מירוץ אחרי הזמן , יום ר ביעי- לקחתי את הילדים אחרי הבהס והגן למשחקים ... האמת שפתאום התבלבתי אז... יום חמישי קניות , סופגניות וכאלה... התחלתם לאכול סופגניות .........לאכול מעט רק לטעוםםםםםםםםםם זהו פשוט מירוץ אחרי הזמן עוד שבוע עבר חלף לו... בברכת סוף שבוע מקסים לכם

לולי72

New member
אניטה - גם הגננות בגן של יובל

היו באירוע הזה בהינומה, אירוע של מי זה היה? מי זו אבלין? הגננת של יובל אמרה שהיא גננת ותיקה. היא לא גננת בגן של יובל אבל הגננת ועוזרת הגננת הלכו לאירוע.

O n y X

New member
איזה שבוע...

למדתי כל השבוע...היה ממש עמוס. אני מתחילה לעשות פר"ח בקרוב..מחר אני אתקשר להורים של התלמידה.

למעלה