סיכום שבועי

Robin Sparkles

New member
../images/Emo215.gifסיכום שבועי../images/Emo215.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: משהו רע שקרה לך השבוע: שיר שלא הפסקת לשמוע/שיר השבוע: התחדשות השבוע: תוכנית השבוע: סרט השבוע: ספר השבוע: מאכל השבוע: יציאת השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: משהו שאתה לא מצפה לו בשבוע הבא: אדם שעשה לך את השבוע: אדם שהרס לך את השבוע: אדם שאתה רוצה/לא רוצה לפגוש בשבוע הבא: ציטוט/יציאת/מילת השבוע: תמונת השבוע: התוכניות לשבוע החדש: מסקנת/ות השבוע: משהו להוסיף:

Robin Sparkles

New member
בהחלט שבוע מעניין...

משהו טוב שקרה לך השבוע:טוב לי
היום ירד עלי גשם. קיבלתי מכתב מהצבא שאני מיועדת להיות מנהלת רשת מחשוב
משהו רע שקרה לך השבוע:לא רוצים להקדים לי את הגיוס.אז כרגע אני מתגייסת ב-17.11 שיר שלא הפסקת לשמוע/שיר השבוע:The Killers-Hotel California. אני חולה על הקאבר הזה הוא מושלם
Mychael & Jeff Danna-The Blood of Cuchulainn התחדשות השבוע:טוניקה מהממת מרנואר.והחלפתי את הכרטיס אשראי שלי לכרטיס של חיילים תוכנית השבוע:גוסיפ גירל,מועדון לילה,מגרש ביתי וג'יי לנו שחזר
סרט השבוע:למצוא את מר רייט.סרט חמוד. ספר השבוע: מאכל השבוע:אורז עם רוטב סויה
עוף מתוק ותפו"א שאמא הכינה יציאת השבוע:היום הייתי בבורגוס
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:העונה החדשה של איך פגשתי את אמא!!!!!!!!!!!!1 משהו שאתה לא מצפה לו בשבוע הבא: אדם שעשה לך את השבוע:אח שלי למרות שהיום הוא קצת איכזב. וגם חברה אדם שהרס לך את השבוע: אדם שאתה רוצה/לא רוצה לפגוש בשבוע הבא:אני רוצה לפגוש את ברני סטינסון. ציטוט/יציאת/מילת השבוע:ממועדון לילה: -"ביבי הבטיח מחשב לכל ילד,עכשיו הוא מבטיח מזגן לכולם.מזל שהוא שקרן אחרת החשמל היה קורס"
והיו שם 2 מיסטיקניות (איך שלא כותבים
) והן חזו את הקלפים שייצאו בלוטו.. -"שתיהן ראו 1 ו-7 תראה מה זה תראה איזה יופי. הן עשו כנראה אותו קורס נוכלות" -"אני רואה שמצאת דרך להתפרנס מכלום" וכשהן אמרו ברכות לשנה החדשה עידו רוזנבלום אמר:"שיהיה לראש ולא לזנב,אלא אם כן אתם גרים ליד הכור בדימונה אז אני מפרגן לכם את הזנב" ועוד כמה דברים ששכחתי
תמונת השבוע: התוכניות לשבוע החדש:פרק חדש של איך פגשתי את אמא!!!!! לא אכפת לי משום דבר אחר ואני אשאר ערה כל הלילה עד שיהיה אפשר לראות אותו. |מכורה קשות| מסקנת/ות השבוע: משהו להוסיף: שנה טובה לכולם!

JAP Noa

New member
יאאא איזה כיף..מנהלת רשת מחשוב.../images/Emo13.gif

זה נראהלי תפקיד ממש נחמד, ואת יכולה להיות מוצבת בכל הבסיסים בכל החיילות. את רוצה פתוח? סגור? יש לך כיוון? בהצלחה!

Robin Sparkles

New member
אני רוצה סגור....

בת דודה שלי הייתה בתפקיד הזה והיא ממש נהנתה ממנו. תודה

jasika siton

New member
" אני חייה את החלום הישראלי .. " :)

משהו טוב שקרה לך השבוע: ממ.. טיול לכותל. משהו רע שקרה לך השבוע: המנהל שלי ממש עיצבן אותי ! שיר שלא הפסקת לשמוע/שיר השבוע: " חלום ישראלי " - מיי פיינגולד + אדום, " רכבת לצפון " - מיי פיינגולד . התחדשות השבוע: ג'ינס, עגילים, שרשרת וחולצה תוכנית השבוע: מכושפות עונה 4 + גוסיפ עונה 3 :) סרט השבוע: אין ספר השבוע: מאכל השבוע: סמבוסק P: יציאת השבוע: אתמול - היום משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: יומוללללדת .. :) ! משהו שאתה לא מצפה לו בשבוע הבא: בציפר ?! אדם שעשה לך את השבוע: חברה. אדם שהרס לך את השבוע: אין .. אדם שאתה רוצה/לא רוצה לפגוש בשבוע הבא: אין לי מושג ציטוט/יציאת/מילת השבוע: תמונת השבוע: התוכניות לשבוע החדש: אמ יומולדת ! מסקנת/ות השבוע: אממ .. משהו להוסיף: שנה טובה וחג שמח לכולם !

RayoDeLuz

New member
שנהה טובהה =]]

משהו טוב שקרה לך השבוע: או כ"כ הרבה דברים! נפגשתי עם המנהלת לשעבר שלי והיא מצאה לי כיתה להתנדב ואני נפגשת עם המורה של אותה כיתה יום רביעי.. גם אתמול הייתי בJCC ויש לי מעיין ראיון עם האחראית על הגן הילדים ביום שלישי... הצליחו להסיר באופן רשמי כמעט את הסרטן של סבא שלי.. התקנתי סקייפ
משהו רע שקרה לך השבוע: אין שיר שלא הפסקת לשמוע/שיר השבוע: אין ממש התחדשות השבוע: כפפות בחצי דולר
תוכנית השבוע: 90210 וגוסיפ סרט השבוע: לא רק בלונדינית
ספר השבוע: אין מאכל השבוע: גולאש
יציאת השבוע: סתם לקניון משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: יכול להיות שופינג בסופשבוע, ופגישות משהו שאתה לא מצפה לו בשבוע הבא: נאדה אדם שעשה לך את השבוע: סבא
אדם שהרס לך את השבוע: אין אדם שאתה רוצה/לא רוצה לפגוש בשבוע הבא: אין ציטוט/יציאת/מילת השבוע: "When one door of happiness closes, another opens; but often we look so long at the closed door that we do not see the one which has been opened for us." תמונת השבוע: משהו שהכנתי בפוטושופ (וצילמתי את התפוח בשניה
) לכבוד ראש השנה
התוכניות לשבוע החדש: ראו "משהו טוב שקרה לך השבוע" מסקנת/ות השבוע: החיים יפייםם! משהו להוסיף:שנההההה טובהההההההההה

liat012

New member
שנה טובה |U4|

משהו טוב שקרה לך השבוע: בת דודה שלי חזרה היום מניו יורק, בת דודה אחרת שלי מתחתנת, גוסיפ חזרה לתפקד והמבחן במת' היה קל! משהו רע שקרה לך השבוע:כלום
שיר שלא הפסקת לשמוע/שיר השבוע: לא היה אחד ספציפי. התחדשות השבוע: קיבלתי: לק, שפתון בטעם תות, תיק מגניב כזה שהוא גם רדיו,קלמרים, ארנק ושני בוקסרים חמודים! והכל מניו יורק.
תוכנית השבוע: גוסיפ ושנות השבעים ואיך יכולתי לשכוח: בטייייי
סרט השבוע:שוב בן 17 סרט חמוד:) ספר השבוע:אין כל כך. מאכל השבוע:מאכלי חג. אני חוגגת היום כי אתמול לא יכולנו. אז נקווה לטוב:) יציאת השבוע: עם חברות היה ממש כיףD: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: הטי מרקט. משהו שאתה לא מצפה לו בשבוע הבא: חזרה ללימודים:( אדם שעשה לך את השבוע:המשפחה. אדם שהרס לך את השבוע:אין אדם שאתה רוצה/לא רוצה לפגוש בשבוע הבא: לא יודעת מי שיצא:) ציטוט/יציאת/מילת השבוע: אין ממש תמונת השבוע: התוכניות לשבוע החדש: אין לי<: מסקנת/ות השבוע:שהיה אחלה שבוע ונהנים יותר כשיש חופש! משהו להוסיף:שנה טובה ומתוקה

JAP Noa

New member
"לילה בא לאט..הזמן נעצר."

משהו טוב שקרה לך השבוע: חגגגגגגגגגג. הדבר הכי טוב בעולם זה שהיום יום שבת בערב ומחר לא הולכים לצבא.
משהו רע שקרה לך השבוע: עשיתי מטבח, מה שדיי גרם לי לשנוא את חיי. אבל בסה"כ, חוץ מלקום ב-5 בבוקר, היה ממש נחמד.
שיר שלא הפסקת לשמוע/שיר השבוע: המצעד העברי השנתי של גלגלגלגלגל"צ. היה ממש טוב. מה שכן, מה זה בחירת זמרת השנה התמוהה הזאת. וגם זמר השנה היה דיי תמוהה. אני מתה על אביתר
אבל מממממממה הם לא כזה מיינסטרים. הופתעתי, ישמצב שלטובה. אני לא סגורה על זה.
התחדשות השבוע: סווצ'ירט מושלם מהיינס, ומלא כסף. והספר החדש של ג'ודי פיקו. וקרם גוף מללין לראש השנה חחחח. בע"ה מחר ייצטרפו גם נעלי עקב מושלמות מאלדו
, צבעי עיפרון [אני כלכך אוהבת לציייר ובזמן האחרון אפילו התמכרתי יותר], עוד סווצ'ירט מהיינס ואולסטאר. פשוט החג הזה מונע ממני To Shop.
תוכנית השבוע: וויל וגרייס עונה 3. 90210 [למרות שאני לא מצליחה לראות את הפרק הארור הזה. מישהו ראה את פרק 2 ומוכן להסביר לי למה בכל מקום העלו במקומו פרק בסדרה שנקראית דה פיקסר?
] וגוסיפ.
סרט השבוע: ראיתי היום יסמן. כשראיתץי אותו בפעם הראשונה הוא הרבה יותר הלהיב אותי.
ספר השבוע: חוט של חסד!!!!
אמא קנתה לי והתחלתי אותו היום. מדהים.
מאכל השבוע: פייייייייצה.
יציאת השבוע: לא ממממש הייתה אחת כזאת כי חג וזה.
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: שיהיה שבוע מושלם. ראשון חופש
בערב שופינג. בשני חוגגים לי ולעודמישי יומולדת בבסיס, ואז אני נוסעת לת"א לפגוש את אהובותיי. ביום רביעי יש טיול מהבסיס, וחוצמזה שנראהלי שצריך לבוא במדים שזה באסה, נראהלי יהיה אדיר. שאר השבוע לא ממש מתוכנן.
משהו שאתה לא מצפה לו בשבוע הבא: כלוםכלוםכלום.
אדם שעשה לך את השבוע: חברות שלי.
אדם שהרס לך את השבוע:
אדם שאתה רוצה/לא רוצה לפגוש בשבוע הבא: רוצה, את אהובותייייי. ואת מי שיודיע לי שמקדימים לי ת'דרגה.
ציטוט/יציאת/מילת השבוע: ווווווווואי היו מלא ואני לא זוכרת.
תמונת השבוע: אני הכנתי
התוכניות לשבוע החדש: להנווווווווווווווווות.
מסקנת/ות השבוע: תנו חיוך, הכל לטובה.
משהו להוסיף: האפיייי הולידייי.
הודגש באמצעות מדגישומטיק

למעלה