שאלון

Robin Sparkles

New member
../images/Emo216.gifשאלון../images/Emo216.gif

סתם שיהיה נחמד.. שם: תאריך לידה: מקום מגורים: שיר אהוב: סרט אהוב: תוכנית טלוויזיה אהובה: זמר אהוב: זמרת אהובה: יום אהוב בשבוע: דיסק אהוב: תאריך אהוב: האם אי פעם עישנת? האם אי פעם שתית אלכוהול? האם אי פעם לקחת סמים? האם אי פעם עברת על החוק? האם אי פעם נשבר לך הלב? האם אי פעם עשית משהו שלא רצית לעשות? האם אי פעם הצטערת על משהו שעשית? האם אי פעם בכית על מישהו? האם אי פעם בכית על מישהי? האם אי פעם שברת למישהו את הלב? האם אי פעם אמרת אני אוהב\ת אותך והתכוונת? האם אי פעם שיקרת? יש\אין חבר: גובה: מידת נעלים: פריסינג: קעקועים: ב24 שעות האחרונות בכית? ב24 שעות האחרונות צחקת? ב24 שעות האחרונות חיבקת מישהו? ב24 שעות האחרונות עשית שטויות? ב24 שעות האחרונות רבת עם מישהו? ב24 שעות האחרונות קנית משהו? בימים אלו אתה מאוהב? הדבר שהכי קשה לך איתו: מישהו אחד שהייתי רוצה להיות? האדם האחרון שהתקשר אלי- האדם האחרון שדיברתי איתו באיסיקיו: המקום האחרון שהייתי בו: הסטיה שלי היא: הדבר שלא הייתי מוותר עליו בחיים- תכונה טובה שלי: תכונה רעה שלי: האם פרצת לאייסיקיו של מישהו? האם אי פעם חשקת במישהו מהמין שלך? האם צחקת על מישהו בעל מום? האם התעצבנת על המורה שלך וצעקת עליה מול כל הכיתה? עזרת פעם לזקנה או לעיוור לחצות את הכביש? תרמת פעם לקבצן? האם גנבת משהו במכולת? יש משהו שחשוב לך יותר מהחיים שלך? אכלת משהו לא כשר? אתה שומר כשרות? שברת פעם כוס או צלחת או כל דבר שביר בכוונה? הפרת הבטחה שהבטחת? השתכרת עד אבדן חושים? מה צבע החדר שלך? באיזה בושם אתה משתמש? אתה אוהב לענוד תכשיטים? מהו הדבר הרשע ביותר שעשית? באיזה גיל לדעתך צריך לקיים יחסי מין פעם ראשונה? מתי הייתה הפעם האחרונה ש.. התנשקת? חיבקת מישהו/י? מישהו/י חיבק/ה אותך? עישנת? שתית משקה אלכוהולי? השתכרת? שכבת עם מישהו/י? היית במועדון? לבשת חצאית? קנית בגד? אמרת למישהו/י "אני אוהב/ת אותך"? הקדישו לך שיר? שיפרו לך את המצברוח? היום: באיזו שעה התעוררת? מה/מי העיר אותך? מה היה הדבר הראשון שאמרת? מה היה הדבר הראשון ששמעת? מה היה השיר הראשון ששמעת? מה אכלת? איזו מחשבה הכי העסיקה אותך? איזה כיתה את: הבנאדם הכי יפה שראית: את חושבת שאת יפה? את חושבת שאת צבועה? את חושבת שאת קנאית? את חושבת שאת קרצייה? את חושבת שאת עקשנית? את אוהבת את עצמך? בזבזנית או חסכנית? בנאדם ש: שונא/ת: אוהב/ת: מתגעגע/ת אליו: חסר לך: עושה לך טוב להיות איתו: הכי מצחיק: הכי דפוק: הכי מוזר: הכי כיף לדבר איתו: יש לך פלאפון? למי אתה מתקשר הכי הרבה? איזה צלצול יש לך? הקול הכי יפה ששמעת? איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? את רוצה להיות זמרת? את רוצה להיות שחקנית? אם הייתה סידרת ריאליטי והיו מזמינים אותך,היית משתתפת? אמרו לך פעם שאוהבים אותך? כשאת אומרת אני אוהבת אותך את מתכוונת לזה? איפה את רוצה פירסינג? אם היית מוצאת מיליון שקל מה היית עושה בו? כמה ימים אתה לומד בשבוע? כלי נגינה אהוב: פורום אהוב: באיזה פורומים את כותבת: יש לך חברים בפורומים? מי האדם האחרון שדיברת איתו? מה את עושה עכשיו? את/ה שומע/ת מוסיקה עכשיו? מה את/ה שומע/ת? מה הסרט האחרון שראית? מה התוכנית האחרונה שראית? מה הדיסק האחרון ששמעת? מה החלום שלך? האם אי פעם... הרגשת שאתה עומד למות? רצית להתאבד אבל לא היה לך אומץ? שאבת אבק בלי שביקשו ממך? בנית טירה מחול? היית במקום שהיית מוכן לשלם 1000 שקל כדי שאף אחד לא ידע שהיית בו? נהגת במכונית (ולא על הברכיים של אבא)? סיכנת את חייך עבור מישהו אחר? היית בחקירה משטרתית?

Robin Sparkles

New member
עונה

שם:כרמית תאריך לידה:7.6 מקום מגורים:מרכז (חור) שיר אהוב:כרגע superhuman של כריס בראון סרט אהוב:מלך האריות,רק ידידים,מכושפת תוכנית טלוויזיה אהובה: גוסיפ גירל,איך פגשתי את אמא,חברים,גיבורים,או.סי,מגרש ביתי,עקרות בית נואשות ועוד הרבה.. זמר אהוב:אנריקה איגלסיאס
זמרת אהובה: יום אהוב בשבוע:שבת דיסק אהוב:האחרון של אנריקה תאריך אהוב:לא יודעת האם אי פעם עישנת?לא האם אי פעם שתית אלכוהול?כן האם אי פעם לקחת סמים?לא האם אי פעם עברת על החוק?לא משהו רציני האם אי פעם נשבר לך הלב?כן האם אי פעם עשית משהו שלא רצית לעשות?כן האם אי פעם הצטערת על משהו שעשית?כן האם אי פעם בכית על מישהו?לא האם אי פעם בכית על מישהי?לא האם אי פעם שברת למישהו את הלב?לא האם אי פעם אמרת אני אוהב\ת אותך והתכוונת?כן האם אי פעם שיקרת?כן יש\אין חבר:אין גובה:לא יודעת..נראה לי 1.65 מידת נעליים:40-41 פריסינג:אין קעקועים:אין ב24 שעות האחרונות בכית?לא ב24 שעות האחרונות צחקת?כן ב24 שעות האחרונות חיבקת מישהו?כן ב24 שעות האחרונות עשית שטויות?כן
ב24 שעות האחרונות רבת עם מישהו?לא משהו רציני.. ב24 שעות האחרונות קנית משהו?כן,סושי בימים אלו אתה מאוהב?לא הדבר שהכי קשה לך איתו:לחץ מישהו אחד שהייתי רוצה להיות? האדם האחרון שהתקשר אלי-אני לא יודעת בכלל איפה הפלאפון האדם האחרון שדיברתי איתו באיסיקיו:כבר שנים לא התחברתי לאייסיקיו המקום האחרון שהייתי בו:אצל סבא וסבתא הסטיה שלי היא:לשטוף ידיים. הרבה..חחח הדבר שלא הייתי מוותר עליו בחיים-החלומות שלי תכונה טובה שלי: תכונה רעה שלי: האם פרצת לאייסיקיו של מישהו? לא האם אי פעם חשקת במישהו מהמין שלך? לא האם צחקת על מישהו בעל מום?לא האם התעצבנת על המורה שלך וצעקת עליה מול כל הכיתה? לא עזרת פעם לזקנה או לעיוור לחצות את הכביש? לא תרמת פעם לקבצן? כן האם גנבת משהו במכולת? כן חח יש משהו שחשוב לך יותר מהחיים שלך? אולי אכלת משהו לא כשר? כן אתה שומר כשרות? אני לא אוכלת חזיר ובשר וחלב ביחד. זהו. שברת פעם כוס או צלחת או כל דבר שביר בכוונה? לא הפרת הבטחה שהבטחת? כן השתכרת עד אבדן חושים? לא מה צבע החדר שלך? לבן באיזה בושם אתה משתמש? יש כמה אתה אוהב לענוד תכשיטים? כן אבל לא יותר מידי מהו הדבר הרשע ביותר שעשית? לא יודעת באיזה גיל לדעתך צריך לקיים יחסי מין פעם ראשונה? לא יודעת... מתי הייתה הפעם האחרונה ש.. התנשקת?מזמן חיבקת מישהו/י? היום מישהו/י חיבק/ה אותך? היום עישנת?אף פעם שתית משקה אלכוהולי? יום שישי. אבל לא הרבה. כזה עם המשפחה.. השתכרת?אף פעם שכבת עם מישהו/י?אף פעם היית במועדון? לפני שנים רבות לבשת חצאית? מזמן קנית בגד? אתמול אמרת למישהו/י "אני אוהב/ת אותך"? אתמול הקדישו לך שיר?לא זוכרת שיפרו לך את המצברוח? אתמול היום: באיזו שעה התעוררת? 7:20 מה/מי העיר אותך?שעון. אני לא אוהבת שמעירים אותי מה היה הדבר הראשון שאמרת? לא זוכרת מה היה הדבר הראשון ששמעת? טלויזיה מה היה השיר הראשון ששמעת? superhuman ונראה לי שהוא גם היחיד מה אכלת? סושי בצהריים. איזו מחשבה הכי העסיקה אותך? כלמיני דברים שוליים איזה כיתה את: י"א הבנאדם הכי יפה שראית:אנריקה איגלסיאס.תודו שזה נכון.. את חושבת שאת יפה? לפעמים את חושבת שאת צבועה? לא את חושבת שאת קנאית? טיפה את חושבת שאת קרצייה? לא את חושבת שאת עקשנית? לא את אוהבת את עצמך? אפשר לומר בזבזנית או חסכנית? גם וגם בנאדם ש: שונא/ת: המורה להיסטוריה אוהב/ת:נילי המורה לפסיכולוגיה מתגעגע/ת אליו:אחותי שהבטיחה לי מקס ברנר השבוע ואולי עבודה בקונדיטוריה חח
חסר לך: עושה לך טוב להיות איתו: כלמיני.. הכי מצחיק: הכי דפוק: הכלב הפיסח שלי!! הכי מוזר: הכי כיף לדבר איתו: יש לך פלאפון?כן למי אתה מתקשר הכי הרבה? בטח אבא ואמא איזה צלצול יש לך? superhuman הקול הכי יפה ששמעת? אנריקה איגלסיאס איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? הכלב שלי בעמידה של פיסח את רוצה להיות זמרת? לא את רוצה להיות שחקנית? לא אבל זה יכול להיות נחמד אם הייתה סידרת ריאליטי והיו מזמינים אותך,היית משתתפת? לא אמרו לך פעם שאוהבים אותך? כן כשאת אומרת אני אוהבת אותך את מתכוונת לזה? כן איפה את רוצה פירסינג? לא רוצה אם היית מוצאת מיליון שקל מה היית עושה בו? מבזבזת ואח"כ חוסכת כמה ימים אתה לומד בשבוע?5. ביום שישי אני לא לומדת כלי נגינה אהוב:פסנתר,כינור,חמת חלילים
פורום אהוב:כלמיני באיזה פורומים את כותבת:חברים וג'ואי,ג'ניפר אניסטון,פה כמובן,מיקה,יס סטארז,עקרות בית נואשות,גיבורים,מגרש ביתי יש לך חברים בפורומים? שאני מכירה אישית?לא מי האדם האחרון שדיברת איתו? עכשיו עם אבא מה את עושה עכשיו? עונה על השאלון את/ה שומע/ת מוסיקה עכשיו?כן מה את/ה שומע/ת? Enrique Iglesias-Can you Hear Me מה הסרט האחרון שראית? מה שקורה בווגאס מה התוכנית האחרונה שראית? שידורים חוזרים של האו.סי (סת' כהן
) מה הדיסק האחרון ששמעת? לא יודעת..אולי הפסקול של סטפ אפ מה החלום שלך? האם אי פעם... הרגשת שאתה עומד למות?לא רצית להתאבד אבל לא היה לך אומץ?לא שאבת אבק בלי שביקשו ממך?לא בנית טירה מחול?כן היית במקום שהיית מוכן לשלם 1000 שקל כדי שאף אחד לא ידע שהיית בו?לא נהגת במכונית (ולא על הברכיים של אבא)?לא וזה עצוב נורא סיכנת את חייך עבור מישהו אחר?לא היית בחקירה משטרתית?לא

Keren 104

New member
עונההה

שם: קרן תאריך לידה: 1.9 מקום מגורים: אזור השרון שיר אהוב: שיר הנושא של once סרט אהוב: וואי יש הרבה.. שיחות עם אישה אחרת, כמעט מפורסמים, אבודות והוזות.. תוכנית טלוויזיה אהובה: האוס, גופיס גירל, שוגר אהובתי זמר אהוב:-- זמרת אהובה:-- יום אהוב בשבוע:שישי דיסק אהוב: -- תאריך אהוב: -- האם אי פעם עישנת? לא האם אי פעם שתית אלכוהול? כן האם אי פעם לקחת סמים? לא האם אי פעם עברת על החוק? אממ כן.. בקטנה האם אי פעם נשבר לך הלב? לא האם אי פעם עשית משהו שלא רצית לעשות? כן האם אי פעם הצטערת על משהו שעשית? ברור האם אי פעם בכית על מישהו? לא האם אי פעם בכית על מישהי? לא האם אי פעם שברת למישהו את הלב? לא האם אי פעם אמרת אני אוהב\ת אותך והתכוונת? לא האם אי פעם שיקרת? כן.. יש\אין חבר: אין גובה: מטר שישים ושבע נראלי.. מידת נעלים: 39 פריסינג: אין קעקועים:אין ב24 שעות האחרונות בכית? כן ב24 שעות האחרונות צחקת? כן ב24 שעות האחרונות חיבקת מישהו? לא ב24 שעות האחרונות עשית שטויות? כן ב24 שעות האחרונות רבת עם מישהו? לא ב24 שעות האחרונות קנית משהו? כן בימים אלו אתה מאוהב? לא הדבר שהכי קשה לך איתו: כל מיני.. מישהו אחד שהייתי רוצה להיות? אממ לא יודעת.. האדם האחרון שהתקשר אלי- הדר האדם האחרון שדיברתי איתו באיסיקיו: אין לי המקום האחרון שהייתי בו: בצפר הסטיה שלי היא: לא יודעת.. הדבר שלא הייתי מוותר עליו בחיים- חחח אוכל.. תכונה טובה שלי: חברותית תכונה רעה שלי: אובססיבית כלי דברים מסויימים האם פרצת לאייסיקיו של מישהו? חח לא האם אי פעם חשקת במישהו מהמין שלך? לא האם צחקת על מישהו בעל מום? לא האם התעצבנת על המורה שלך וצעקת עליה מול כל הכיתה? לא עזרת פעם לזקנה או לעיוור לחצות את הכביש? לא תרמת פעם לקבצן? כן האם גנבת משהו במכולת? חח כן יש משהו שחשוב לך יותר מהחיים שלך? כן אכלת משהו לא כשר? כן אתה שומר כשרות? לא שברת פעם כוס או צלחת או כל דבר שביר בכוונה? לא הפרת הבטחה שהבטחת? לא זוכרת השתכרת עד אבדן חושים? לא מה צבע החדר שלך? אממ רגיל.. באיזה בושם אתה משתמש? טאצ' אוף פינק של לקוסט אתה אוהב לענוד תכשיטים? כן מהו הדבר הרשע ביותר שעשית? לא יודעת.. באיזה גיל לדעתך צריך לקיים יחסי מין פעם ראשונה? אחרי גיל 15 מתי הייתה הפעם האחרונה ש.. התנשקת? אתמול חיבקת מישהו/י? אתמול מישהו/י חיבק/ה אותך? אתמול עישנת? לא עושנתי.. שתית משקה אלכוהולי? מזמן השתכרת? אף פעם שכבת עם מישהו/י? אף פעם היית במועדון? מזמן לבשת חצאית? היום קנית בגד? לפני שבוע אמרת למישהו/י "אני אוהב/ת אותך"? לא זוכרת.. הקדישו לך שיר? אף פעם שיפרו לך את המצברוח? הים היום: באיזו שעה התעוררת? תשע.. הייתי צריכה ללכת לבצפר לקחת את התלבושות למסיבה היום.. מה/מי העיר אותך? השעון מעורר בפלא מה היה הדבר הראשון שאמרת? לא יודעת.. מה היה הדבר הראשון ששמעת? את השעון מה היה השיר הראשון ששמעת? לא שמעתי מה אכלת? פיתה איזו מחשבה הכי העסיקה אותך? המסיבת סיום היום בערב איזה כיתה את: ט הבנאדם הכי יפה שראית: יש מלאאא את חושבת שאת יפה? בערך את חושבת שאת צבועה? לא את חושבת שאת קנאית? כן את חושבת שאת קרצייה? לא את חושבת שאת עקשנית? כשצריך את אוהבת את עצמך? בערך בזבזנית או חסכנית? חסכנית בנאדם ש: שונא/ת: רון אוהב/ת: ליז מתגעגע/ת אליו: ליז חסר לך: ליז עושה לך טוב להיות איתו: ליז הכי מצחיק: הדר הכי דפוק: הדר הכי מוזר: הדר הכי כיף לדבר איתו: ליהיא יש לך פלאפון? יאפ למי אתה מתקשר הכי הרבה? ליהיא הדר יפעת איזה צלצול יש לך? סמייל של לילי אלן הקול הכי יפה ששמעת? לא יודעת איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? של ג'ניפר מוריסון את רוצה להיות זמרת? לא את רוצה להיות שחקנית? לא אם הייתה סידרת ריאליטי והיו מזמינים אותך,היית משתתפת? אולי אמרו לך פעם שאוהבים אותך? כן כשאת אומרת אני אוהבת אותך את מתכוונת לזה? לא איפה את רוצה פירסינג? באף אם היית מוצאת מיליון שקל מה היית עושה בו? שמה בבנק כמה ימים אתה לומד בשבוע?6 כלי נגינה אהוב: אין פורום אהוב: זה :) באיזה פורומים את כותבת: זה, האוס (לפעמים) ויש קומונות.. יש לך חברים בפורומים? כן מי האדם האחרון שדיברת איתו? לא זוכרת.. מה את עושה עכשיו? עונה על השאלון המעייף הזה את/ה שומע/ת מוסיקה עכשיו? לא מה את/ה שומע/ת?-- מה הסרט האחרון שראית? מה שקורה בווגאס מה התוכנית האחרונה שראית? התוכנית של אלן דג'נרס (ככה כותבים?) מה הדיסק האחרון ששמעת? לא זוכרת.. מה החלום שלך? להיות עצמאית האם אי פעם... הרגשת שאתה עומד למות? רצית להתאבד אבל לא היה לך אומץ? שאבת אבק בלי שביקשו ממך? בנית טירה מחול? היית במקום שהיית מוכן לשלם 1000 שקל כדי שאף אחד לא ידע שהיית בו? נהגת במכונית (ולא על הברכיים של אבא)? סיכנת את חייך עבור מישהו אחר? היית בחקירה משטרתית?

Keren 104

New member
תודה :)

המסיבה היתה אתמול והיו לנו כל כך הרבה פשלות על הבמה שזה לא יאומן!! לא הספקנו להחליף תלבושות ועלינו לבמה עם חצי תלבושת לא זכרתי כמעט כלום מהריקודים והייתי מקדימה!!! אבל הכי גרוע היה שהיה מערכון שאני ועוד ילדה אנחנו כאילו עופרה חזה וירדנה ארזי ואנחנו רבות על חולצה ואני הייתי אמורה להביא חוצלה לבמה אבל שחכתי מזה לגמריי ועלינו לבמה בלי חוצה ולבשנו מין שמלת סרפלס כזאת והייתה לי גופיה מתחת (כי כולם חייבים שיהיה להם מכנסון וגופיה\.בגד גוף כדי שנחליף בגדים מאחורי הקלעים) אז אני כזה אורת לה תורידי את הגופיה שלך והיא אומרת לי למה אני את היית אמורה להביא חולצה אז התחלתי להוריד את הגופיה ואז לשניה בערך ראו לי את החציה :( ואז אחרי המערכון הזה אנו ישר רוקדים איזה ריקוד והייתי צריכה לרקוד אותו עם הסטרפלס בלי כלום מתחת וכל הזמן חשבתי שהשמלה תיפול לי :( לא נורא.. בסוף הכל היה טוב :) ואחרי המשבה הלכנו כל השכבה לים (אנחנו שכבה יחסית מגובשת) והיה מזה כיףףףף

MeItOsH

New member
טוב נו..../images/Emo3.gif

שם:מיתר תאריך לידה:20.6.92 מקום מגורים:נצרת עילית שיר אהוב:יותר מדי.אני אלך על maybe - Kelly clarkson סרט אהוב:מולאן רוז' תוכנית טלוויזיה אהובה:CSI:NY זמר אהוב:ג'סטין טימברלייק זמרת אהובה:קלי קלארקסון יום אהוב בשבוע:שישי דיסק אהוב:My December - Kelly Clarkson תאריך אהוב:20.6.92..
האם אי פעם עישנת?יאפ האם אי פעם שתית אלכוהול?יותר מדי...
האם אי פעם לקחת סמים?לא האם אי פעם עברת על החוק?לא שידוע לי האם אי פעם נשבר לך הלב?כנראה האם אי פעם עשית משהו שלא רצית לעשות?כן. האם אי פעם הצטערת על משהו שעשית?כן. האם אי פעם בכית על מישהו?כן האם אי פעם בכית על מישהי?לא האם אי פעם שברת למישהו את הלב?אני חושבת. האם אי פעם אמרת אני אוהב\ת אותך והתכוונת?לא. האם אי פעם שיקרת?כן יש\אין חבר:אין.אני לא בנויה למערכות יחסים..
גובה:בין 1.57 ל-1.60 מידת נעלים:37-38 פריסינג:אף,טבור,טראגוס,הליקס קדמי,ו4 חורים בכל אוזן [שאחד מהם הוא הרחבה 5.5 מ"מ] קעקועים:לב בפרק כף היד ופרפר בחלק הפנימי של הרגל ב24 שעות האחרונות בכית?לא ב24 שעות האחרונות צחקת?אכן ב24 שעות האחרונות חיבקת מישהו?לא ב24 שעות האחרונות עשית שטויות?לא ב24 שעות האחרונות רבת עם מישהו?לא ב24 שעות האחרונות קנית משהו?לא בדיוק..אבל צבעתי ת'שיער..[ועכשיו הוא נראה נורמלי סופסוף!!] בימים אלו אתה מאוהב?לא. הדבר שהכי קשה לך איתו:בגרויות..לא בדיוק קשה אבל די מלחיץ מישהו אחד שהייתי רוצה להיות?
האדם האחרון שהתקשר אליו-אמא שלי. האדם האחרון שדיברתי איתו באיסיקיו:חברה שלי-קרן. המקום האחרון שהייתי בו:במספרה.פאקינג 5 שעות הייתי במספרה.גאד. הסטיה שלי היא:יש לי המון...
הדבר שלא הייתי מוותר עליו בחיים-מוזיקה והחיות שלי תכונה טובה שלי:ביטחון עצמי..מדברת הרבה.. תכונה רעה שלי:מתבודדת לפעמים האם פרצת לאייסיקיו של מישהו? לא האם אי פעם חשקת במישהו מהמין שלך?אממ..בקטע של צחוקים...יעני אין לי בעיה לעשות לקלי קלארקסון ילד.למרות שזה לא יכול לקרות..
האם צחקת על מישהו בעל מום?וואו.אין לי מושג. האם התעצבנת על המורה שלך וצעקת עליה מול כל הכיתה?לא. עזרת פעם לזקנה או לעיוור לחצות את הכביש? לא תרמת פעם לקבצן? לא האם גנבת משהו במכולת?לא יש משהו שחשוב לך יותר מהחיים שלך? החיים של החתול שלי. אכלת משהו לא כשר? כן. אתה שומר כשרות? עכשיו כן כי אני צמחונית. שברת פעם כוס או צלחת או כל דבר שביר בכוונה? ממ..יכול להיות הפרת הבטחה שהבטחת? יכול להיות השתכרת עד אבדן חושים? One too many times... מה צבע החדר שלך? יש קיר אחד ורוד..ועוד קיר סגול עם נצנצים..והשאר לבן.[כן.נשמעתי עכשיו כמו פאקצה מוחלטת.] באיזה בושם אתה משתמש? פנטזי של בריטני,טרו לאב,עוד אחד שאני לא זוכרת ת'שם שלו,ואיןסנס אולטרה מרין ביצ' גירל של ג'יבנצ'י [ולצערי אין אותו בארץ..
] אתה אוהב לענוד תכשיטים? כן מהו הדבר הרשע ביותר שעשית? עשייתי המון דברים רשעים ככה שאני לא זוכרת אחד ספציפי. באיזה גיל לדעתך צריך לקיים יחסי מין פעם ראשונה? אין גיל.לפי ההרגשה האישית.קטע אינדבידואלי לחלוטין. מתי הייתה הפעם האחרונה ש.. התנשקת?ממ מזמן..
חיבקת מישהו/י? יכול להיות אתמול או שלשום.. מישהו/י חיבק/ה אותך? כנ"ל עישנת?4 חודשים [איזה כיף שהפסקתי..:)] שתית משקה אלכוהולי? ממ..לפני חודש יכול להיות..אולי טיפה פחות. השתכרת?3 חודשים שכבת עם מישהו/י?
היית במועדון?
לבשת חצאית? לא זוכרת..שבועיים שלושה. קנית בגד? שבוע שעבר אמרת למישהו/י "אני אוהב/ת אותך"?
הקדישו לך שיר?לא יודעת שיפרו לך את המצברוח? היום:] היום: באיזו שעה התעוררת? 8.00 מה/מי העיר אותך?הפלאפון=שעון מעורר מה היה הדבר הראשון שאמרת? מה עשיתי שעון ל8 ולא ל8 וחצי?!?! מה היה הדבר הראשון ששמעת? את הצלצול של השעון מה היה השיר הראשון ששמעת? Vegas - Sara Bareilles מה אכלת? בבוקר קפה+חטיף גרנולה וכשחזרתי מהמספרה [15.30] טיפה סלט וקיסונים עם תפו"א איזו מחשבה הכי העסיקה אותך?שהצבע יצא כמו שצריך איזה כיתה את: י הבנאדם הכי יפה שראית:כרמיין ג'יבנזו. את חושבת שאת יפה? כן את חושבת שאת צבועה?לא את חושבת שאת קנאית? טיפה את חושבת שאת קרצייה? לא את חושבת שאת עקשנית? מאוד את אוהבת את עצמך? יותר מדי..
בזבזנית או חסכנית? תלוי. בנאדם ש: שונא/ת:
אוהב/ת:קלי קלארקסון.
מתגעגע/ת אליו:
חסר לך:
עושה לך טוב להיות איתו:חברות שלי. הכי מצחיק:
הכי דפוק:
הכי מוזר:אני..
הכי כיף לדבר איתו:חברות שלי. יש לך פלאפון?כן למי אתה מתקשר הכי הרבה? אמא וחברות איזה צלצול יש לך? Won't go home without you - Maroon 5 הקול הכי יפה ששמעת? קלי קלארקסון איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? של קלי וריבה[זמרת קאנטרי אמריקאית] את רוצה להיות זמרת? אם היה לי קול יפה אז כן. את רוצה להיות שחקנית? לא אם הייתה סידרת ריאליטי והיו מזמינים אותך,היית משתתפת?כן. אמרו לך פעם שאוהבים אותך? יכול להיות כשאת אומרת אני אוהבת אותך את מתכוונת לזה? לפעמים איפה את רוצה פירסינג? המון..אבל אני מחכה להיות אחרי צבא בשביל שאני לא אצטרך להוריד אותם. אם היית מוצאת מיליון שקל מה היית עושה בו? טסה לוגאס. כמה ימים אתה לומד בשבוע?בתקופה האחרונה בין יום ל-3. כלי נגינה אהוב:גיטרה פורום אהוב:אני אהיה מרושעת ואגיד קלי וCSI באיזה פורומים את כותבת:קלי,קרי אנדרווד,פה-אחת שיודעת,CSI יש לך חברים בפורומים? כן..כאילו נראלי. מי האדם האחרון שדיברת איתו? דודה שלי מה את עושה עכשיו? עונה על השאלון ושומעת מוזיקה את/ה שומע/ת מוסיקה עכשיו?כן מה את/ה שומע/ת? All i need - One Republic מה הסרט האחרון שראית? טוראית בנג'מין מה התוכנית האחרונה שראית? אודישנים של כוכב נולד בVOD מה הדיסק האחרון ששמעת? לא יודעת. מה החלום שלך?להיות פתולוגית ולגור באוסטרליה האם אי פעם... הרגשת שאתה עומד למות?כן רצית להתאבד אבל לא היה לך אומץ?בערך שאבת אבק בלי שביקשו ממך?נבר! בנית טירה מחול?יכול להיות היית במקום שהיית מוכן לשלם 1000 שקל כדי שאף אחד לא ידע שהיית בו?לא נהגת במכונית (ולא על הברכיים של אבא)?לא סיכנת את חייך עבור מישהו אחר?לא היית בחקירה משטרתית?כן

mordillogirl

New member
../images/Emo71.gifאני עונה בתור חחו"מית גאה

שם: ענת תאריך לידה: 10.8.94 מקום מגורים: עמק יזרעאל שיר אהוב: האמת שאין לי מושג. מאבריל נגיד ש-Freak Out סרט אהוב: שודדי הקאריביים, כולם תוכנית טלוויזיה אהובה: האוס והישרדות זמר אהוב: אין ממש, יש חביבים זמרת אהובה: אבריל לאבין (להגנתי יאמר שזה מימי טרום אהבת הפקאצות) יום אהוב בשבוע: נממ.. שישי או חמישי דיסק אהוב: Let Go של אבריל וסימפל פלאן של.. סימפל פלאן תאריך אהוב: הראשון ליולי?D: האם אי פעם עישנת? לא האם אי פעם שתית אלכוהול? אה.. יש מצב. פעם אחת, גולדסטאר
האם אי פעם לקחת סמים? לא האם אי פעם עברת על החוק? לא ממש, דברים קטנים האם אי פעם נשבר לך הלב? משהו כזה האם אי פעם עשית משהו שלא רצית לעשות? רק כשהייתי קטנה ואחיות שלי שלטו בי
האם אי פעם הצטערת על משהו שעשית? כן האם אי פעם בכית על מישהו? אהא האם אי פעם בכית על מישהי? חתולה, נחשב? האם אי פעם שברת למישהו את הלב? לא נראלי האם אי פעם אמרת אני אוהב\ת אותך והתכוונת? אני מניחה האם אי פעם שיקרת? מלא יש\אין חבר: אין >< גובה: 1.65 מטר מידת נעלים: 38 פריסינג: לא קעקועים: לא
ב24 שעות האחרונות בכית? לא ב24 שעות האחרונות צחקת? אכן ב24 שעות האחרונות חיבקת מישהו? אולי.. ב24 שעות האחרונות עשית שטויות? סביר להניח ב24 שעות האחרונות רבת עם מישהו? לא ב24 שעות האחרונות קנית משהו? לא בימים אלו אתה מאוהב? כן, אני חושבת הדבר שהכי קשה לך איתו: שאין לי סיכוי איתו מישהו אחד שהייתי רוצה להיות? אני לא אגיד את השם XD האדם האחרון שהתקשר אלי-נעה האדם האחרון שדיברתי איתו באיסיקיו: איכס. אני עכשיו מדברת עם רועי במסן המקום האחרון שהייתי בו: בצפר הסטיה שלי היא: תלוי מה אתם מחשיבים סטייה XD הדבר שלא הייתי מוותר עליו בחיים-מכבי ת"א תכונה טובה שלי: חוש הומור אני מקווה..? תכונה רעה שלי: קטנונית >< האם פרצת לאייסיקיו של מישהו? אהא האם אי פעם חשקת במישהו מהמין שלך? לא
האם צחקת על מישהו בעל מום? לא נראלי האם התעצבנת על המורה שלך וצעקת עליה מול כל הכיתה? לא עזרת פעם לזקנה או לעיוור לחצות את הכביש? לא תרמת פעם לקבצן? גם לא האם גנבת משהו במכולת? התשובות מתחילות לשעמם יש משהו שחשוב לך יותר מהחיים שלך? לא יודעת אכלת משהו לא כשר? לא אתה שומר כשרות? כאילו בשר-חלב? לא ממש שברת פעם כוס או צלחת או כל דבר שביר בכוונה? אני חושבת שלא הפרת הבטחה שהבטחת? כן השתכרת עד אבדן חושים? לא מה צבע החדר שלך? טורקיז באיזה בושם אתה משתמש? אה.. אני לא אתה אוהב לענוד תכשיטים? לא מהו הדבר הרשע ביותר שעשית? לא זוכרת
באיזה גיל לדעתך צריך לקיים יחסי מין פעם ראשונה? 16 זה בסדר לדעתי
אבל ממש לא חייבים מתי הייתה הפעם האחרונה ש.. התנשקת? לפני 50 שנה חיבקת מישהו/י? לפני יומיים אולי, לא זוכרת מישהו/י חיבק/ה אותך? כנ"ל עישנת? 50 שנה שתית משקה אלכוהולי? 3 חודשים או משהו השתכרת? 50 שנה שכבת עם מישהו/י? 50 שנה היית במועדון? 50 שנה לבשת חצאית? שנתיים כמעט? קנית בגד? שבועיים אמרת למישהו/י "אני אוהב/ת אותך"? לא זוכרת הקדישו לך שיר? 50 שנה שיפרו לך את המצברוח? אולי היום היום: באיזו שעה התעוררת? 7:30 מה/מי העיר אותך? אחותי מה היה הדבר הראשון שאמרת? אז? (היא אמרה לי מה השעה) מה היה הדבר הראשון ששמעת? אותה מה היה השיר הראשון ששמעת? 20 דברים לעשות עם מצה מה אכלת? שוקו, ארוחת צהריים, מנה חמה איזו מחשבה הכי העסיקה אותך? האלכסים איזה כיתה את: ח' הבנאדם הכי יפה שראית: הוא
את חושבת שאת יפה? לא ממש, בטח לא בתמונות את חושבת שאת צבועה? לא ממש את חושבת שאת קנאית? כן את חושבת שאת קרצייה? יכולה להיות את חושבת שאת עקשנית? כן את אוהבת את עצמך? לא ממש בזבזנית או חסכנית? חסכנית עם יצר בזבזנות בנאדם ש: שונא/ת: אחותי אוהב/ת: הוא מתגעגע/ת אליו: גם חסר לך: אותו הדבר עושה לך טוב להיות איתו: שרון הכי מצחיק: עדן בק הכי דפוק: סירקין הכי מוזר: טלי הכי כיף לדבר איתו: דרור במסן ונעה בטלפון יש לך פלאפון? כן למי אתה מתקשר הכי הרבה? נעה איזה צלצול יש לך? משהו מפגר של נוקיה הקול הכי יפה ששמעת? לא יודעת
איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? קוראים לזה קריסטל את רוצה להיות זמרת? קצת את רוצה להיות שחקנית? מאוד אם הייתה סידרת ריאליטי והיו מזמינים אותך,היית משתתפת? תלוי איזה אמרו לך פעם שאוהבים אותך? רק משפחה כשאת אומרת אני אוהבת אותך את מתכוונת לזה? הממ.. כן איפה את רוצה פירסינג? אולי אם היית מוצאת מיליון שקל מה היית עושה בו? טסה לחו"ל כמה ימים אתה לומד בשבוע? 5 כלי נגינה אהוב: תופים. אולי אני אלמד שנה הבאה את זה או בס פורום אהוב: באיזה פורומים את כותבת: קומונת חחו"מ, אבריל, אמריקן איידול, הישרדות, קייל XY, מכבי ת"א, כדורסל, הארי פוטר, הפי טרי פרינדס, פרוייקט מסלול יש לך חברים בפורומים? אהא מי האדם האחרון שדיברת איתו? רועי מה את עושה עכשיו? עונה
את/ה שומע/ת מוסיקה עכשיו? לא מה את/ה שומע/ת? את התוכנית המפגרת שאחותי רואה מה הסרט האחרון שראית? עצירת ביניים, סרט אימה טוב מה התוכנית האחרונה שראית? כוכבי הריאליטי מציגים: סרט אימה מה הדיסק האחרון ששמעת? סימפל פלאן מה החלום שלך? הוליווד
האם אי פעם... הרגשת שאתה עומד למות? לא רצית להתאבד אבל לא היה לך אומץ? כן, די שאבת אבק בלי שביקשו ממך? ממש לא בנית טירה מחול? כן XD לפני שנתיים כפיצוי על ילדותי האבודה היית במקום שהיית מוכן לשלם 1000 שקל כדי שאף אחד לא ידע שהיית בו? לא נהגת במכונית (ולא על הברכיים של אבא)? לא סיכנת את חייך עבור מישהו אחר? לא היית בחקירה משטרתית? לא

N o f a r S h

New member
נכנעתי ../images/Emo3.gif

שם: נופר תאריך לידה: 23.4.90 מקום מגורים: אזור השרון שיר אהוב: כרגע - מפרק 13 של גוסיפ Nicole Scherzinger - Happily Never After (עד שמצאתי אותו יצאה לי הנשמה :)) סרט אהוב: סקס והעירר! תוכנית טלוויזיה אהובה: גוסיפ זמר אהוב: אין זמרת אהובה: אין יום אהוב בשבוע: שישי דיסק אהוב: אין תאריך אהוב: אין האם אי פעם עישנת? לא האם אי פעם שתית אלכוהול? כן האם אי פעם לקחת סמים? לא האם אי פעם עברת על החוק? לא (נהיגה חד פעמית בלי ביטוח נחשב?!) האם אי פעם נשבר לך הלב? לא האם אי פעם עשית משהו שלא רצית לעשות? לא האם אי פעם הצטערת על משהו שעשית? לא האם אי פעם בכית על מישהו? לא האם אי פעם בכית על מישהי? לא האם אי פעם שברת למישהו את הלב? לא האם אי פעם אמרת אני אוהב\ת אותך והתכוונת? לא האם אי פעם שיקרת? ב-רור (שקרים בקטנה) יש\אין חבר: לא גובה: 1.59 מידת נעלים: 38 פריסינג: לא קעקועים: לא ב24 שעות האחרונות בכית? לא ב24 שעות האחרונות צחקת? ב-רור (שנות ה-70 שליטה!) ב24 שעות האחרונות חיבקת מישהו? אחותי הקטנטנה :) ב24 שעות האחרונות עשית שטויות? לא ב24 שעות האחרונות רבת עם מישהו? לא ב24 שעות האחרונות קנית משהו? לא בימים אלו אתה מאוהב? לא הדבר שהכי קשה לך איתו: כרגע בגרויות .. אני משתגעת כבר מישהו אחד שהייתי רוצה להיות? אין האדם האחרון שהתקשר אלי- חברה האדם האחרון שדיברתי איתו באיסיקיו: איזה טיפש מירושלים שהוסיף אותי המקום האחרון שהייתי בו: ביצפר .. יום מרוכז הסטיה שלי היא: פורום מתגייסים! הדבר שלא הייתי מוותר עליו בחיים- ממ הכל בערך .. תכונה טובה שלי: אני מצחיקה את החברים
תכונה רעה שלי: ממ לא יודעת.. אבל בטוח יש האם פרצת לאייסיקיו של מישהו? ניסיתי לשל אח שלי כדי להציק לו אבל לא הצלחתי! האם אי פעם חשקת במישהו מהמין שלך? לא האם צחקת על מישהו בעל מום? לא האם התעצבנת על המורה שלך וצעקת עליה מול כל הכיתה? ממ בערך :) עזרת פעם לזקנה או לעיוור לחצות את הכביש? לא תרמת פעם לקבצן? כן האם גנבת משהו במכולת? לא יש משהו שחשוב לך יותר מהחיים שלך? לא אכלת משהו לא כשר? כן אתה שומר כשרות? לא שברת פעם כוס או צלחת או כל דבר שביר בכוונה? לא הפרת הבטחה שהבטחת? לא השתכרת עד אבדן חושים? אוי כן .. מה צבע החדר שלך? סגול באיזה בושם אתה משתמש? ESCADA החדש והישן אתה אוהב לענוד תכשיטים? לא מהו הדבר הרשע ביותר שעשית? לא זוכרת.. אבל בטוח היה משהו
באיזה גיל לדעתך צריך לקיים יחסי מין פעם ראשונה? אינדבדואלי

N o f a r S h

New member
המשך

מתי הייתה הפעם האחרונה ש.. התנשקת? וואו לא זוכרת :) חיבקת מישהו/י? היום מישהו/י חיבק/ה אותך? היום עישנת? אפעם שתית משקה אלכוהולי? פעם אחת השתכרתי ממש (ב-22.2! מסיבת שכבה מטורפת) ומאז אני לא נוגעת בזה השתכרת? תשובה למעלה שכבת עם מישהו/י? אפעם!
היית במועדון? לפני חודש לבשת חצאית? לא זוכרת קנית בגד? יום חמישי אמרת למישהו/י "אני אוהב/ת אותך"? מזמןן הקדישו לך שיר? אפעם! שיפרו לך את המצברוח? תמיד היום: באיזו שעה התעוררת? 7 וחצי (נוראי) מה/מי העיר אותך? אמא
מה היה הדבר הראשון שאמרת? בוקר מה היה הדבר הראשון ששמעת? נופר קומיייייייי מה היה השיר הראשון ששמעת? כלום מה אכלת? שתיתי קפה איזו מחשבה הכי העסיקה אותך? איזה באסה לקום לביצפר.. ומצד שני איזה באסה שאין יותר ביצפר אף פעם איזה כיתה את: סיימתי יב' הבנאדם הכי יפה שראית: אחד מהשכבה מעליי (משהו על טבעי שכזה) את חושבת שאת יפה? קצת את חושבת שאת צבועה? לא את חושבת שאת קנאית? כן את חושבת שאת קרצייה? קצת את חושבת שאת עקשנית? מאוד .. כולי אנטיגונה :) את אוהבת את עצמך? ככה ככה בזבזנית או חסכנית? בזבזנית על בנאדם ש: שונא/ת: מפלצת גוצית מהשכבה שלי אוהב/ת: ידיד טוב מתגעגע/ת אליו: אפחד חסר לך: אפחד .. עושה לך טוב להיות איתו: ידיד טוב! הכי מצחיק: הידיד המפורסם הכי דפוק: לא יודעת .. הכי מוזר: לא יודעת .. הכי כיף לדבר איתו: הידיד הסלב יש לך פלאפון? כן למי אתה מתקשר הכי הרבה? חברה איזה צלצול יש לך? משהו של הפלאפון הקול הכי יפה ששמעת? מה? שאלה מוזרה איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? לוח שעות של הביצפר
את רוצה להיות זמרת? חשבתי על זה .. לא יודעת את רוצה להיות שחקנית? לא אם הייתה סידרת ריאליטי והיו מזמינים אותך,היית משתתפת? כן אמרו לך פעם שאוהבים אותך? כן כשאת אומרת אני אוהבת אותך את מתכוונת לזה? כן איפה את רוצה פירסינג? שום מקוםם אם היית מוצאת מיליון שקל מה היית עושה בו? ממ .. הרבה דברים :) כמה ימים אתה לומד בשבוע? למדתי 5 ימים בשבוע כלי נגינה אהוב: אין פורום אהוב: מתגייסים
באיזה פורומים את כותבת: מתגייסים, אחת שיודעת וסדירים יש לך חברים בפורומים? לא כמו חברים מהשכבה .. מי האדם האחרון שדיברת איתו? חברה מה את עושה עכשיו? עונה על השאלון הארוך בחיי את/ה שומע/ת מוסיקה עכשיו? לא מה את/ה שומע/ת? לא שומעת :) מה הסרט האחרון שראית? סקס והעיר מה התוכנית האחרונה שראית? שנות ה-70
מה הדיסק האחרון ששמעת? כלום .. מה החלום שלך? להיות מאושרת
האם אי פעם... הרגשת שאתה עומד למות? כשהשתכרתי .. איכס פיכס רצית להתאבד אבל לא היה לך אומץ? לא שאבת אבק בלי שביקשו ממך? לא בנית טירה מחול? כיייןן היית במקום שהיית מוכן לשלם 1000 שקל כדי שאף אחד לא ידע שהיית בו? לא נהגת במכונית (ולא על הברכיים של אבא)? כן יש לי רישיון :) סיכנת את חייך עבור מישהו אחר? לא היית בחקירה משטרתית? לא הודגש באמצעות מדגישומטיק
לא מאמינה שעניתי על הכל

Just Freckles

New member
עונה

מי שיקרא את זה, כל הכבוד! שם: נויה תאריך לידה: 29.1 מקום מגורים: מרכז
שיר אהוב: אממ.. נלך על מה שאני שומעת כרגע מלא: Oh Mother- Christina Aguilera סרט אהוב: שודדי הקריביים, מכושפת, אליזבת' טאון, ועוד כ"כ הרבה... תוכנית טלוויזיה אהובה: אבודים, גוסיפ גירל. זמר אהוב: - זמרת אהובה:- יום אהוב בשבוע: שישי דיסק אהוב: - תאריך אהוב: 29.1
האם אי פעם עישנת? לא האם אי פעם שתית אלכוהול? שתיתי יין, זה נחשב?
האם אי פעם לקחת סמים? לא האם אי פעם עברת על החוק? לא האם אי פעם נשבר לך הלב? לא האם אי פעם עשית משהו שלא רצית לעשות? מן הסתם.. האם אי פעם הצטערת על משהו שעשית? כנ"ל..
האם אי פעם בכית על מישהו? לא האם אי פעם בכית על מישהי? כן, על אחת החברות שלי. האם אי פעם שברת למישהו את הלב? לא נראה לי
האם אי פעם אמרת אני אוהב\ת אותך והתכוונת? לא אמרתי האם אי פעם שיקרת? כן
יש\אין חבר: אין גובה: 1.60 מידת נעלים: 37, 38 פריסינג: - קעקועים: - ב24 שעות האחרונות בכית? לא ב24 שעות האחרונות צחקת? כן, והרבה ב24 שעות האחרונות חיבקת מישהו? כן ב24 שעות האחרונות עשית שטויות? כן ב24 שעות האחרונות רבת עם מישהו? התווכחתי, לא רבתי. ב24 שעות האחרונות קנית משהו? לא בימים אלו אתה מאוהב? לא הדבר שהכי קשה לך איתו: שמזלזלים באדם מישהו אחד שהייתי רוצה להיות? אני שמחה שאני אני
האדם האחרון שהתקשר אלי- סבתא שלי
האדם האחרון שדיברתי איתו באיסיקיו: חברה שלי המקום האחרון שהייתי בו: מסעדה הסטיה שלי היא: שאני נוטה להתמכר לדברים (תוכניות, אייקונים וסרטים, לא סמים!
) הדבר שלא הייתי מוותר עליו בחיים- המשפחה שלי תכונה טובה שלי: עקשנות תכונה רעה שלי: עקשנות
האם פרצת לאייסיקיו של מישהו? לא האם אי פעם חשקת במישהו מהמין שלך?
(זה אומר לא) האם צחקת על מישהו בעל מום? לא האם התעצבנת על המורה שלך וצעקת עליה מול כל הכיתה? לא.. אבל רציתי עזרת פעם לזקנה או לעיוור לחצות את הכביש? לא תרמת פעם לקבצן? כן.. כל הזמן האם גנבת משהו במכולת? לא יש משהו שחשוב לך יותר מהחיים שלך? החיים של המשפחה אכלת משהו לא כשר? כן. כל הזמן. *שורקת בתמימות* אתה שומר כשרות? אני חושבת שהתשובה הקודמת אומרת הכול
שברת פעם כוס או צלחת או כל דבר שביר בכוונה? כן הפרת הבטחה שהבטחת? לצערי כן השתכרת עד אבדן חושים? לא מה צבע החדר שלך? ירוק בהיר בהיר באיזה בושם אתה משתמש? Abercrombie&Fitch 8 אתה אוהב לענוד תכשיטים? כן מהו הדבר הרשע ביותר שעשית? הבכתי מישהו ברבים באיזה גיל לדעתך צריך לקיים יחסי מין פעם ראשונה? תלוי בבן אדם, אבל לא יותר מוקדם מ-16. מתי הייתה הפעם האחרונה ש.. התנשקת? בפעם האחרונה ששיחקתי אמת או חובה
חיבקת מישהו/י? שלוש שעות מישהו/י חיבק/ה אותך? כנ"ל עישנת? - שתית משקה אלכוהולי? - השתכרת? - שכבת עם מישהו/י? - היית במועדון? לפני חודשיים לבשת חצאית? אתמול, בטקס סופשנה קנית בגד? לפני שבוע אמרת למישהו/י "אני אוהב/ת אותך"? לבן זוג- אף פעם. למשפחה- לא מזמן. הקדישו לך שיר? ביומולדת של חברה שלי.. שיפרו לך את המצברוח? היום היום: באיזו שעה התעוררת? 7:20. מה/מי העיר אותך? אחותי התינוקת
מה היה הדבר הראשון שאמרת? "אוף" מה היה הדבר הראשון ששמעת? את אחותי התינוקת צועקת מה היה השיר הראשון ששמעת? לא זוכרת, זה היה מוקדם מדי בבוקר
מה אכלת? טוסט עם גבינה איזו מחשבה הכי העסיקה אותך? למה אחותי צריכה להיות כ"כ רועשת. איזה כיתה את: ז' הבנאדם הכי יפה שראית: ילד מכיתה ט'. את חושבת שאת יפה? תלוי מתי את חושבת שאת צבועה? לא את חושבת שאת קנאית? כן את חושבת שאת קרצייה?
אני יכולה להיות את חושבת שאת עקשנית? כן, יותר ממה שצריך! את אוהבת את עצמך? כן בזבזנית או חסכנית? בזבזנית
בנאדם ש: שונא/ת: ילדה מהשכבה.. אוהב/ת: חברה שלי מתגעגע/ת אליו: בת דודה שלי חסר לך: בת דודה שלי עושה לך טוב להיות איתו: חברה שלי הכי מצחיק: חברה אחרת שלי
הכי דפוק: איזה ילד בשכבה מעליי הכי מוזר: ילדה בכיתה שלי הכי כיף לדבר איתו: חברה שלי והמדריכה שלי בצופים. יש לך פלאפון? כן למי אתה מתקשר הכי הרבה? חברה שלי איזה צלצול יש לך? Behind blue eyes- limp bizkit הקול הכי יפה ששמעת? לא זוכרת
איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? משו שאני עשיתי.. את רוצה להיות זמרת? לא את רוצה להיות שחקנית? לא אם הייתה סידרת ריאליטי והיו מזמינים אותך,היית משתתפת? כן אמרו לך פעם שאוהבים אותך? בן זוג- לא. חברות ומשפחה- מן הסתם כן.. כשאת אומרת אני אוהבת אותך את מתכוונת לזה? זה לא היה כבר? איפה את רוצה פירסינג? לא רוצה
אם היית מוצאת מיליון שקל מה היית עושה בו? חצי תורמת, חצי מוציאה על טיסות. כמה ימים אתה לומד בשבוע? 6 כלי נגינה אהוב: גיטרה
פורום אהוב: הארי פוטר- הספר, וכמובן אחת שיודעת
באיזה פורומים את כותבת: הארי פוטר- הספר, אחת שיודעת, אבודים. יש לך חברים בפורומים? זה לא חברים חברים, זה יותר חברים לאינטרנט (הבנתם?
) מי האדם האחרון שדיברת איתו? אמא שלי מה את עושה עכשיו? עונה על השאלון, אלא מה? את/ה שומע/ת מוסיקה עכשיו? כן מה את/ה שומע/ת? This Love- Maroon 5 מה הסרט האחרון שראית? מה שקורה בווגאס מה התוכנית האחרונה שראית? חדשות ערוץ הבידור מה הדיסק האחרון ששמעת? - מה החלום שלך? לטייל מסביב לעולם האם אי פעם... הרגשת שאתה עומד למות? לא רצית להתאבד אבל לא היה לך אומץ? לא שאבת אבק בלי שביקשו ממך? לא לצערה של אמא שלי
בנית טירה מחול? כן היית במקום שהיית מוכן לשלם 1000 שקל כדי שאף אחד לא ידע שהיית בו? כן נהגת במכונית (ולא על הברכיים של אבא)? לא סיכנת את חייך עבור מישהו אחר? לא היית בחקירה משטרתית? לא.. סוף חפירה

אני ../images/Emo178.gif

שם: רונקוש . ? תאריך לידה: 20.8 מקום מגורים: נ ' צ שיר אהוב: אין רק אחד .
סרט אהוב: החתונה היוונית שלי , תוכנית טלוויזיה אהובה: גריי'ס , גוסיפ גירל , האו איי מט יור מדר , הלוחשת לרוחות , בקיצור .. יש רשימה . זמר אהוב: - אין - זמרת אהובה: איימי דאימונד
יום אהוב בשבוע: ראשון . דיסק אהוב: - תאריך אהוב: 20.6
האם אי פעם עישנת? לא האם אי פעם שתית אלכוהול? קצת אבל עם המשפחה D : האם אי פעם לקחת סמים? לא S : האם אי פעם עברת על החוק? כן , לא חציתי במעבר חציה
האם אי פעם נשבר לך הלב? כן . האם אי פעם עשית משהו שלא רצית לעשות? כן האם אי פעם הצטערת על משהו שעשית? כן האם אי פעם בכית על מישהו? כן האם אי פעם בכית על מישהי? על לא , בגלל כן . האם אי פעם שברת למישהו את הלב? לא האם אי פעם אמרת אני אוהב\ת אותך והתכוונת? כן ץ האם אי פעם שיקרת? כמו כולם . יש\אין חבר: אין גובה: 1.60 פעם אחרונה שמדדתי , לפני חצי שנה
מידת נעלים: 38 >< פריסינג: - קעקועים: - ב24 שעות האחרונות בכית? נראה לי . ב24 שעות האחרונות צחקת? ברור
ב24 שעות האחרונות חיבקת מישהו? כן ב24 שעות האחרונות עשית שטויות? כן ב24 שעות האחרונות רבת עם מישהו? לא ממש ב24 שעות האחרונות קנית משהו? כן בימים אלו אתה מאוהב? לא בדיוק . הדבר שהכי קשה לך איתו: כל החשים למיניהם מישהו אחד שהייתי רוצה להיות? אני אני וזה הכל
האדם האחרון שהתקשר אלי- הBF האדם האחרון שדיברתי איתו באיסיקיו: חברה .. המקום האחרון שהייתי בו: במטבח D : הסטיה שלי היא: יש לי הרבה יותר מאחת ,
הדבר שלא הייתי מוותר עליו בחיים- על כלום . תכונה טובה שלי: שאפנית . תכונה רעה שלי: פרפקציוניסטית . האם פרצת לאייסיקיו של מישהו? לא האם אי פעם חשקת במישהו מהמין שלך? לא האם צחקת על מישהו בעל מום? לא האם התעצבנת על המורה שלך וצעקת עליה מול כל הכיתה? כן עזרת פעם לזקנה או לעיוור לחצות את הכביש? לא תרמת פעם לקבצן? כן האם גנבת משהו במכולת? לא יש משהו שחשוב לך יותר מהחיים שלך? כן אכלת משהו לא כשר? לא אתה שומר כשרות? כן . בעצם .. קנטקי זה כשר ?
שברת פעם כוס או צלחת או כל דבר שביר בכוונה? כן הפרת הבטחה שהבטחת? אולי .. השתכרת עד אבדן חושים? לא מה צבע החדר שלך? ירוק וסגול ^^ באיזה בושם אתה משתמש? מסק אויל
אתה אוהב לענוד תכשיטים? כן מהו הדבר הרשע ביותר שעשית? אמרתי למישי מה אני חושבת עליה בפרצוף , אבל הגיע לה :-S באיזה גיל לדעתך צריך לקיים יחסי מין פעם ראשונה? לא לפני 16 מתי הייתה הפעם האחרונה ש.. התנשקת? - חיבקת מישהו/י? היום ? מישהו/י חיבק/ה אותך? ^ עישנת? - שתית משקה אלכוהולי? - השתכרת? - שכבת עם מישהו/י? - היית במועדון? - לבשת חצאית? שבת קנית בגד? אתמול
אמרת למישהו/י "אני אוהב/ת אותך"? לחברות . P : הקדישו לך שיר? כן ^^ שיפרו לך את המצברוח? כל הזמן ( : היום: באיזו שעה התעוררת? 7 ועשרים מה/מי העיר אותך? אני את עצמי מה היה הדבר הראשון שאמרת? אממ .. תנעלו את הבית
מה היה הדבר הראשון ששמעת? מווווווווזיקה מה היה השיר הראשון ששמעת? לא יודעת את השם . מה אכלת? שניצלים ותפ"א בגריל
איזו מחשבה הכי העסיקה אותך? מעסיקה עכשיו וזה מתי אני אגמור את זה > < " איזה כיתה את: - הבנאדם הכי יפה שראית: נמ .. את חושבת שאת יפה? אני בסדר את חושבת שאת צבועה? לא את חושבת שאת קנאית? הכי לא את חושבת שאת קרצייה? כשבא לי את חושבת שאת עקשנית? כן את אוהבת את עצמך? לא תמיד אבל אני כן מרוצה . בזבזנית או חסכנית? שניהם . בנאדם ש: שונא/ת: - אוהב/ת: החברות . מתגעגע/ת אליו: - חסר לך: - עושה לך טוב להיות איתו: כווולם הכי מצחיק: הBF הכי דפוק: ילד מהכיתה הכי מוזר: ילדה מהכיתה הכי כיף לדבר איתו: הBF יש לך פלאפון? כן למי אתה מתקשר הכי הרבה? לחברות איזה צלצול יש לך? gallery הקול הכי יפה ששמעת? איימי . איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? מלא כפתורים את רוצה להיות זמרת? אולי את רוצה להיות שחקנית? אולי אם הייתה סידרת ריאליטי והיו מזמינים אותך,היית משתתפת? לא אמרו לך פעם שאוהבים אותך? כן
כשאת אומרת אני אוהבת אותך את מתכוונת לזה? כן איפה את רוצה פירסינג? טבור אם היית מוצאת מיליון שקל מה היית עושה בו? תורמת הרוב . כמה ימים אתה לומד בשבוע? 6 >< " כלי נגינה אהוב: גיטרה פורום אהוב: באיזה פורומים את כותבת: פה , אופנה , ה"פ , .. יש לך חברים בפורומים? בערך . מי האדם האחרון שדיברת איתו? הBF , די לשאול D : מה את עושה עכשיו? עונה לזה >< את/ה שומע/ת מוסיקה עכשיו? כן ^^ מה את/ה שומע/ת? שיר ללא שם D = מה הסרט האחרון שראית? משו של שרה ג'סיקה פרקר . מה התוכנית האחרונה שראית? קונאן או ' בריין מה הדיסק האחרון ששמעת? - מה החלום שלך? לא יודעת .. האם אי פעם... הרגשת שאתה עומד למות? לא רצית להתאבד אבל לא היה לך אומץ? כן , מזמן . שאבת אבק בלי שביקשו ממך? לא
בנית טירה מחול? ניסיתי היית במקום שהיית מוכן לשלם 1000 שקל כדי שאף אחד לא ידע שהיית בו? לא נהגת במכונית (ולא על הברכיים של אבא)? לא : D סיכנת את חייך עבור מישהו אחר? לא נראה לי היית בחקירה משטרתית? עדיין לא

למעלה