../images/Emo216.gif

שם: גיל: מיקום: ממי הודעה הראשונה בפלאפון שלך? מאמין באלוהים? מה הספר האחרון שקראת? קראת הארי פוטר? יש עלייך שרשרת? תוכנית טלוויזיה אחרונה שראית? הצבע-עיניים שלך? הצבע-שער שלך? איך קראו לדובי/בובה שהיה לך כשהיית קטן? מה אתה זוכר ממלחמת המפרץ? ביום כיפור האחרון- איפה היית? יש לך בלוג? [תן קישור] אתה סטרייט? מה אכלת לארוחת ערב האחרונה? מה המילה הראשונה שעולה לך בראש? באיזה צבע המקלדת שלך? באיזה צבע המצעים שלך? מה הפרי האחרון שאכלת? אתה מכיר מישהו שקוראים לו אלעד? מי הפייבוריטית שלך ב'הטופ מודל'? אתה נוסע בטרמפים? יש לך חיית מחמד? איזה? יש לך חולצה בצבע ירוק? נשבר לך פעם הלב? כמה דיסקים יש לך? וכמה מהם מקוריים? מה גורם לך לבכות? מה מצחיק אותך? מה מעצבן אותך? אתה זוכר חלומות? האם אתה: מתעצבן מהר? בוכה הרבה? מעשן? עושה סמים? כמה שעות ביום אתה מול המחשב? וכמה מול הטלויזיה? שומע הרבה מוסיקה? קורא הורוסקופ? קורא תשובות של אחרים בשאלונים? מקבל חשבון פלאפון גבוה מידי? ברוגז עם מישהו? מאוהב? חושב שאתה יפה? רב הרבה עם ההורים? ועם האחים? שיקרת בשאלון?

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gifיא../images/Emo2.gif

שם: מיסס רוזנשפליטצ. גיל: 47. מיקום: שמה, כזה. ממי הודעה הראשונה בפלאפון שלך? *בודקת* מישהי מהקיבוץ, אבל אני כל כמה זמן מוחקת, אז אי אפשר לדעת really.
מאמין באלוהים? תלוי מתי. אני לא סוגרה על זה. מה הספר האחרון שקראת? אני עכשיו קוראת את צופן דה וינצ'י [כןכן אני יודעת, אני בדיליי מטורף
] ואת ההוביט באנגלית לשיעור אנגלית. קראת הארי פוטר? יאפ יש עלייך שרשרת? יאפ, אפילו שתיים תוכנית טלוויזיה אחרונה שראית? ארמ... לא זוכרת, זה היה מזמן אפרנטלי הצבע-עיניים שלך? היי, לא אומרים הצבע-עיניים. :X כחול/ירוק. הצבע-שער שלך? חום כזה רגיל ומשעמם. איך קראו לדובי/בובה שהיה לך כשהיית קטן? ארמ, לא היה להם ממש שם. מה אתה זוכר ממלחמת המפרץ? כלום, נולדתי אז. בעצם, יכול להיות שאפילו זה לא. ^__^ *חשה קטנה* ביום כיפור האחרון- איפה היית? בבית, נראה לי. יש לך בלוג? [תן קישור] אע.... forget it אתה סטרייט? כן [אבל אני עקומה תחת. ><] מה אכלת לארוחת ערב האחרונה? ארמ..... ארמ.... ארמ..... קורנפלקס. מה המילה הראשונה שעולה לך בראש? night [כי זו המילה הבאה בשיר ^^] באיזה צבע המקלדת שלך? אפור? באיזה צבע המצעים שלך? ורוד [סתמו, הם עם פו הדב
] מה הפרי האחרון שאכלת? ארמ.... ארמ, אני מניחה שקלמנטינה. או תות. תות. אוה! וקיווי מיובש. >< זה טעים נו
אתה מכיר מישהו שקוראים לו אלעד? כן, אפילו מלא כאלו.
מי הפייבוריטית שלך ב'הטופ מודל'? קווה? אתה נוסע בטרמפים? נופ יש לך חיית מחמד? יאפ, אפילו שתיים. איזה? חתולה וכלבה יש לך חולצה בצבע ירוק? *בודקת* יא, לא. רק של פיג'מה. נשבר לך פעם הלב? אני מאמינה שכן, אבל ארמ איך נאמר, לא מהסיבות שבדרך כלל נשבר. אוף, לא משנה כבר. כמה דיסקים יש לך? *סופרת* 30, בערך. וכמה מהם מקוריים? 18
רצחוני, רצחוני!! מה גורם לך לבכות? הכל?
מה מצחיק אותך? ממ.... ציטוטים, כןכן. ועוד כלמיני שברים נו. כשאנשים טיפשים. ^^ מה מעצבן אותך? אנשים. הרבה דברים. אתה זוכר חלומות? לפעמים האם אתה: מתעצבן מהר? מאוד בוכה הרבה? מאוד מעשן? לא עושה סמים? לא |מגלגל| כמה שעות ביום אתה מול המחשב? יותר מדי וכמה מול הטלויזיה? ממ תלוי מתי שומע הרבה מוסיקה? יאפ, to say the least קורא הורוסקופ? בד"כ לא, זה משעמם. >< קורא תשובות של אחרים בשאלונים? יאפ, לפעמים- תלוי במצברוח שלי. מקבל חשבון פלאפון גבוה מידי? ממ לא ממש. ברוגז עם מישהו? לא מאוהב? ממ, לא ממש חושב שאתה יפה?
לא. רב הרבה עם ההורים? הרבה יותר מדי ועם האחים? ממ כן, עם הקטנה. [נו, היא בת 7, אני בת 14... it's bound to be] שיקרת בשאלון? למה שאני אשקר בשאלון?

../images/Emo194.gif

שם: אושר גיל: 16 מיקום: קרית ים ממי הודעה הראשונה בפלאפון שלך? אדוה מאמין באלוהים? לא יודעת מה הספר האחרון שקראת? "ג'יימס והאפרסק הענק" לבוק ריפורט XD קראת הארי פוטר? נו ודאי! יש עלייך שרשרת? לא תוכנית טלוויזיה אחרונה שראית? הכל זז עם דודו טופז :S הצבע-עיניים שלך? ירוק הצבע-שער שלך? שטני איך קראו לדובי/בובה שהיה לך כשהיית קטן? בובה רותי
מה אתה זוכר ממלחמת המפרץ? לא זוכרת כלום.. זה היה בדיוק יומולדת שנה שלי ביום כיפור האחרון- איפה היית? בחוץ יש לך בלוג? [תן קישור] לא אתה סטרייט? אהא מה אכלת לארוחת ערב האחרונה? לחם עם גבינה ועגבניה >< מה המילה הראשונה שעולה לך בראש? "מילה" באיזה צבע המקלדת שלך? לבן באיזה צבע המצעים שלך? סגול מה הפרי האחרון שאכלת? תפוז אתה מכיר מישהו שקוראים לו אלעד? כן מי הפייבוריטית שלך ב'הטופ מודל'? לא רואה אתה נוסע בטרמפים? לא יש לך חיית מחמד? כן איזה? 2 תוכים יש לך חולצה בצבע ירוק? כן נשבר לך פעם הלב? כן כמה דיסקים יש לך? הרבה >< וכמה מהם מקוריים? כולם אני חושבת מה גורם לך לבכות? הרבה דברים מה מצחיק אותך? ^^ מה מעצבן אותך? שקרים אתה זוכר חלומות? לא
האם אתה: מתעצבן מהר? לא בוכה הרבה? לא מעשן? טפו לא עושה סמים? ממתי עושים סמים? ולא. כמה שעות ביום אתה מול המחשב? הרבה וכמה מול הטלויזיה? כנ"ל שומע הרבה מוסיקה? בהחלט קורא הורוסקופ? לא קורא תשובות של אחרים בשאלונים? לפעמים..
מקבל חשבון פלאפון גבוה מידי? לא ברוגז עם מישהו? לא מאוהב? לא חושב שאתה יפה? לא רב הרבה עם ההורים? לא ועם האחים? לא שיקרת בשאלון? לא

ארז בשיער!! D:

שם: איירי, רותם איירי.
גיל: 13 מיקום: רמלה ממי הודעה הראשונה בפלאפון שלך? הרגע מחקתי;[ מאמין באלוהים? אמ, תלוי של מי. מה הספר האחרון שקראת? הנסיך הקטן באנגלית. ספר מקסים. קראת הארי פוטר? כאילו נהנודה? יש עלייך שרשרת? אחת, בתור צמיד. תוכנית טלוויזיה אחרונה שראית? ראש גדול. הצבע-עיניים שלך? חוםX: הצבע-שער שלך? שחור, כמו של טאטסוהאD: איך קראו לדובי/בובה שהיה לך כשהיית קטן? היתה לי בובה של כלב דלמטי. גור קטן וקאוואי. קראתי לו לאקי, ועד היום אני לא מסוגלת להיפרד ממנו. מה אתה זוכר ממלחמת המפרץ? אדון ליאון? ביום כיפור האחרון- איפה היית? במיטה. יש לך בלוג? [תן קישור] היה. אתה סטרייט? האיי מה אכלת לארוחת ערב האחרונה? לא אכלתי. מה המילה הראשונה שעולה לך בראש? ארז! בשיער!!! באיזה צבע המקלדת שלך? אפור. היא אמורה להיות לבנה. באיזה צבע המצעים שלך? כתום. זרחני. אני רואה אותם בחושך. מה הפרי האחרון שאכלת? בננה?
אתה מכיר מישהו שקוראים לו אלעד? נופ. אבל הכרתי אחד בטיול מש"צים. מי הפייבוריטית שלך ב'הטופ מודל'? נאנדה? אתה נוסע בטרמפים? לא, אני נותנת טרמפים. יש לך חיית מחמד? האיי, ג'ונו איזה? אינו
יש לך חולצה בצבע ירוק? כן, די הרבה אפילו. נשבר לך פעם הלב? אמ, כן. כמה דיסקים יש לך? 17-20, נדמה לי
וכמה מהם מקוריים? 13 :X מה גורם לך לבכות? אנגסט של קיו/יוקי/אקיטו/פורובה בכלל. מה מצחיק אותך? פורובה, אלדר, ומיטלD: מה מעצבן אותך? אחותי. דאמנ, אני רוצה לראות אינויאשה;[ אתה זוכר חלומות? מדי פעם. האם אתה: מתעצבן מהר? כמובן. אני שורט-טמפרד, כמו קיו-קוןD: בוכה הרבה? מדי פעם, כשאני מאבדת שליטה. מעשן? לא עושה סמים? קטאנה קא ניי! כמה שעות ביום אתה מול המחשב? אמ, כל היום. תלוי מה יש לי בהמשך היום. וכמה מול הטלויזיה? אמ *מחשבת* חצי שעה של ראש גדול, ועוד בערך 40 דקות של אנימה. זה שעה ומשהו, לא? שומע הרבה מוסיקה? כמובן! קורא הורוסקופ? לא. קורא תשובות של אחרים בשאלונים? כשיש לי כוח, וגם תלוי מי אלה האחרים. מקבל חשבון פלאפון גבוה מידי? לא, אני בקושי משתמשת בו. ברוגז עם מישהו? כן. מאוהב? האייD: חושב שאתה יפה? פיכ, לא. רב הרבה עם ההורים? כן. ועם האחים? אכן שיקרת בשאלון? אמ, אוליP:

Primula

New member
אלוהה ><

עד שהאוכל יהיה מוכן..
שם: קמה
ממי הודעה הראשונה בפלאפון שלך? אין לי פלאפון
מאמין באלוהים? כן
מה הספר האחרון שקראת? אממ.. אם אני לא תוהה נרניה
קראת הארי פוטר? כן, את הראשון והשני (ואז הבנתי שאין לי רצון להמשיך לקרוא את הספר הזה)
יש עלייך שרשרת? כרגע? לא.
תוכנית טלוויזיה אחרונה שראית? אחרונה? אממ... אתמול בערב ראיתי מתוך שעמום דרייק וג'וש
הצבע-עיניים שלך? חום
הצבע-שער שלך? חום, גם כן
איך קראו לדובי/בובה שהיתה לך כשהיית קטן? היתה לי ארנבת- פאני.
מה אתה זוכר ממלחמת המפרץ? כלום.
ביום כיפור האחרון- איפה היית? בבית (צמתי!)
יש לך בלוג? [תן קישור] לא.
אתה סטרייט? עד כמה שידוע לי כן..
מה אכלת לארוחת ערב האחרונה? מרק עוף
מה המילה הראשונה שעולה לך בראש? שיר (
)
באיזה צבע המקלדת שלך? שחור
באיזה צבע המצעים שלך? *הולכת לבדוק* אדום
מה הפרי האחרון שאכלת? התקלתם אותי
נראה לי... אגס.
אתה מכיר מישהו שקוראים לו אלעד? כן!
מי הפייבוריטית שלך ב'הטופ מודל'? לא רואה
אתה נוסע בטרמפים? לא
יש לך חיית מחמד? לא
איזה? ><
יש לך חולצה בצבע ירוק? לא
נשבר לך פעם הלב? לא
כמה דיסקים יש לך? *חוזרת לחדר לספור* 9-10. יש לי יותר, אבל הם בעיקרון של אחי..
וכמה מהם מקוריים? אוי נו ספרתי רק את המקוריים
אין לי כוח לספור שוב!
מה גורם לך לבכות? כל מיני דברים..
מה מצחיק אותך? אממ בת דודה שלי וחברים שלי.. וגם ספונג'בוב.
מה מעצבן אותך? בעיקר חברים שלי.
אתה זוכר חלומות? כן האם אתה:
מתעצבן מהר? ממ.. פחות. כי בשנים עברו הייתי מתעצבנת בשניות. היום המצב טוב יותר
בוכה הרבה? לאחרונה דווקא כן, די. אבל זאת רק תקופה.
מעשן? לאאאא
עושה סמים? לאאאאאאאאאאאאא
כמה שעות ביום אתה מול המחשב? זה לא קבוע.
וכמה מול הטלויזיה? לאחרונה יותר, אבל ממש לא הרבה.
שומע הרבה מוסיקה? כן, אבל הרבה מאוד.
קורא הורוסקופ? לפעמים..
קורא תשובות של אחרים בשאלונים? אממ.. כשאני רוצה לדעת עוד על הבנאדם וכשיש לי כוח. אבל זה לא קורה הרבה
מקבל חשבון פלאפון גבוה מידי? אין לי פלאפון
ברוגז עם מישהו? חח לא בדיוק
מאוהב? לא
חושב שאתה יפה? :X זאת שאלה מכשילה!!
רב הרבה עם ההורים? לא
ועם האחים? ממש לא
שיקרת בשאלון? לא
|מרוצה מעצמי|

מיטל101

New member
אני...

שם:מיטל גיל:כמעט 16 מיקום:חיפה ממי הודעה הראשונה בפלאפון שלך?מישל מאמין באלוהים?כן מה הספר האחרון שקראת?הארי פוטר 6 קראת הארי פוטר?כן יש עלייך שרשרת?3..ולכל אחת יש משמעות תוכנית טלוויזיה אחרונה שראית?אתמול ראיתי דאבל פס הצבע-עיניים שלך?חום דבש הצבע-שער שלך?חום שטני איך קראו לדובי/בובה שהיה לך כשהיית קטן?לא זוכרת מה אתה זוכר ממלחמת המפרץ?כלום ביום כיפור האחרון- איפה היית?בבית יש לך בלוג? [תן קישור]לא אתה סטרייט?כן מה אכלת לארוחת ערב האחרונה?אממ...ירקות מה המילה הראשונה שעולה לך בראש?סבבה באיזה צבע המקלדת שלך?לבן מלוכלך באיזה צבע המצעים שלך?סגול מה הפרי האחרון שאכלת?תפוח אתה מכיר מישהו שקוראים לו אלעד?כן מי הפייבוריטית שלך ב'הטופ מודל'?אמממ...אני צריכה לחשוב על זה אתה נוסע בטרמפים?חס וסחה יש לך חיית מחמד?הלוואי איזה?אין יש לך חולצה בצבע ירוק?כן נשבר לך פעם הלב?כן...הוא עדיין שבור כמה דיסקים יש לך?הרבה וכמה מהם מקוריים?חלק מה גורם לך לבכות?הרבה מאוד דברים מה מצחיק אותך?הרבה מאוד דברים מה מעצבן אותך?אנשים צבועים ושקרנים אתה זוכר חלומות?כן האם אתה: מתעצבן מהר?כן בוכה הרבה?כן מעשן?לא עושה סמים?עושה סמים?חחח לא כמה שעות ביום אתה מול המחשב?הרבה וכמה מול הטלויזיה?הרבה שומע הרבה מוסיקה?כן קורא הורוסקופ?לפעמים קורא תשובות של אחרים בשאלונים?בדרך כלל מקבל חשבון פלאפון גבוה מידי?לא ממש ברוגז עם מישהו?כן מאוהב?כן חושב שאתה יפה?לא ממש רב הרבה עם ההורים?לפעמים ועם האחים?כן שיקרת בשאלון?לא

shaya23

New member
סתם כי יש לי זמן פנוי..

שם: שי גיל: 14 פלוס מינוס [מינוס מינוס] מיקום: דרום.. ממי הודעה הראשונה בפלאפון שלך? הילה.. [אומר לכן משו?] מאמין באלוהים? כן מה הספר האחרון שקראת? הרי פוטר והנסיך חצוי הדם באנגלית קראת הארי פוטר? כה סתכלו שאלה קודמת.. חע יש עלייך שרשרת? לא תוכנית טלוויזיה אחרונה שראית? חדשות של הבוקר.. חחח הצבע-עיניים שלך? חום ירקרק הצבע-שער שלך? חום איך קראו לדובי/בובה שהיה לך כשהיית קטן? לא היה שם.. מה אתה זוכר ממלחמת המפרץ? לא נולדתי אז.. ביום כיפור האחרון- איפה היית? במושב שלי. .היה מזה כיף.. יש לך בלוג? [תן קישור] לא אתה סטרייט? כן מה אכלת לארוחת ערב האחרונה? פיתה וסלט מה המילה הראשונה שעולה לך בראש? מצלמה באיזה צבע המקלדת שלך? אפור-שחור באיזה צבע המצעים שלך? צבעונייים מה הפרי האחרון שאכלת? לא זוכרת.. אתה מכיר מישהו שקוראים לו אלעד? כן.. מי הפייבוריטית שלך ב'הטופ מודל'?בריטני! אתה נוסע בטרמפים? לא יש לך חיית מחמד?לא איזה?לא יש לך חולצה בצבע ירוק? כן נשבר לך פעם הלב? לא כמה דיסקים יש לך? הרבה.. וכמה מהם מקוריים? הרוב מה גורם לך לבכות? לא יודעת.. מה מצחיק אותך? כמעט כל דבר.. מה מעצבן אותך? חברה שלי זוהר.. אתה זוכר חלומות? כן.. חלומות מוזרים.. האם אתה: מתעצבן מהר? מאוד בוכה הרבה? לא מעשן? לא עושה סמים? לא כמה שעות ביום אתה מול המחשב? שעתיים וכמה מול הטלויזיה? שלוש שעות.. שומע הרבה מוסיקה? כן קורא הורוסקופ?כן קורא תשובות של אחרים בשאלונים? לא תמיד מקבל חשבון פלאפון גבוה מידי? לא ברוגז עם מישהו? לא מאוהב? אני לא סגורה על זה. חושב שאתה יפה? תלוי מתי.. רב הרבה עם ההורים? לא ועם האחים?כן שיקרת בשאלון? לא.. [אם הייתי משקרת אז גם זה היה שקר לא?]

Funky Fish1

New member
אאאני.../images/Emo203.gif

שם: אלה גיל: 15 וקצת מיקום: צפון ממי הודעה הראשונה בפלאפון שלך? הממ...נראה לי מחברה טובה שלי. מאמין באלוהים? יאפ. מה הספר האחרון שקראת? נראה לי שה"פ השישי קראת הארי פוטר? יאפ יש עלייך שרשרת? לא. אני לא לובשת תכשיטים חוץ מ-3 צמידים שתמיד על היד שלי. תוכנית טלוויזיה אחרונה שראית? הממ...להתחיל מחדש בערוץ 3 נראה לי...אני יודעת, אני פתטית. אבל שיין ווסט משחק שם...
הצבע-עיניים שלך? חום כהה הצבע-שער שלך? חום כהה (כמה מקורי חחח) איך קראו לדובי/בובה שהיה לך כשהיית קטן? לא היו להם שמות. מה אתה זוכר ממלחמת המפרץ? כלום. הייתי תינוקת. ביום כיפור האחרון- איפה היית? בבית. יש לך בלוג? [תן קישור] נופ. אתה סטרייט? כן. מה אכלת לארוחת ערב האחרונה? סלט. מה המילה הראשונה שעולה לך בראש? ראש. באיזה צבע המקלדת שלך? אפור/לבן/בז' באיזה צבע המצעים שלך? כתום. מה הפרי האחרון שאכלת? אממ...תפוח? אתה מכיר מישהו שקוראים לו אלעד? יאפ. והוא אפילו שכן שלי. מי הפייבוריטית שלך ב'הטופ מודל'? קיילן. אתה נוסע בטרמפים? נופ. אמא אמרה שאסור חחח יש לך חיית מחמד? לא, אבל אני מאוד רוצה כלב. איזה? --- יש לך חולצה בצבע ירוק? לא. רוב החולצות שלי בצבע שחור/אדום. כמה מקורית אני, הא? נשבר לך פעם הלב? אני לא חושבת. כמה דיסקים יש לך? מעט מדי. וכמה מהם מקוריים? מעט.
מה גורם לך לבכות? הרבה דברים. מה מצחיק אותך? הרבה דברים. מה מעצבן אותך? בזמן האחרון-אנשים. אתה זוכר חלומות? לפעמים. האם אתה: מתעצבן מהר? אפשר להגיד. בוכה הרבה? בערך. מעשן? לא. עושה סמים? לא. כמה שעות ביום אתה מול המחשב? מעט מידי
וכמה מול הטלויזיה? יותר מידי. שומע הרבה מוסיקה? יאפ. קורא הורוסקופ? לא ממש. רק כשמזדמן אבל אני מאמינה לו רק אם הוא טוב.
קורא תשובות של אחרים בשאלונים? לפעמים. מקבל חשבון פלאפון גבוה מידי? לא נראה לי (מקווה) ברוגז עם מישהו? לא. מאוהב? לא. חושב שאתה יפה? גאד, לא. רב הרבה עם ההורים? לא. ועם האחים? לא ממש. שיקרת בשאלון? לא

../images/Emo3.gif

שם: שקד גיל: 14 ו... כמה ימים נו
אה, מטיפקום האלה...
מאמין באלוהים?: לא מה הספר האחרון שקראת?: הבית בקרן פו קראת הארי פוטר?: אהא
יש עלייך שרשרת?: לא תוכנית טלוויזיה אחרונה שראית?: ארץ נהדרת הצבע-עיניים שלך?: חום הצבע-שער שלך?: שחום איך קראו לדובי/בובה שהיה לך כשהיית קטן?: לא זוכרת
מה אתה זוכר ממלחמת המפרץ?: כלום, אני פאילו לא בטוחה שנודלתי בה... רגע... היא הייתה לפני או אחרי 92? ביום כיפור האחרון- איפה היית?: אמממ... בבית יש לך בלוג? [תן קישור]: יש לי, אבל מזמן לא עידכנתי אותו... ואין לי כוח לתת קישור
אם נורא בא לכן לראות אותו תיכנסו לשם המשתמש שלי ומשם אל הבלוג>< אתה סטרייט?: כן מה אכלת לארוחת ערב האחרונה?: אתמול... נראה לי פיתה עם שוקולד או משהו
מה המילה הראשונה שעולה לך בראש?: ALL
באיזה צבע המקלדת שלך?: לבן כזה
באיזה צבע המצעים שלך?: כרגע לבנים עם קישוטים
מה הפרי האחרון שאכלת?: תפוח אתה מכיר מישהו שקוראים לו אלעד?: אמממ.... כן נראה לי שככה קוראים לו
מי הפייבוריטית שלך ב'הטופ מודל'?: לא רואה את זה>< אתה נוסע בטרמפים?: לא יש לך חיית מחמד?: כן
איזה?: 2 כלבים ו-4 חתולים יש לך חולצה בצבע ירוק?: כן, נראה לי
נשבר לך פעם הלב?: כן... כמה דיסקים יש לך?: אוף לא הרבה במיוחד אבל אין לי מושג
וכמה מהם מקוריים?: לא יודעת מה גורם לך לבכות?: ציונים גרועים ושאנשים פוגעים בי מה מצחיק אותך?: הו זה לא משהו ברור במיוחד
מה מעצבן אותך?: אמא
חברות לפעמים... וממש ממש לפעמים אבא אתה זוכר חלומות??: לעיתים האם אתה: מתעצבן מהר?: כן, דיי מהר בוכה הרבה?: ככה ככה מעשן?: לא עושה סמים?: לא כמה שעות ביום אתה מול המחשב?: יותר מדי וכמה מול הטלויזיה?: אמממ תלוי מה יש בה... ואם בא לי לראות סרט שומע הרבה מוסיקה?: כן קורא הורוסקופ?: לא קורא תשובות של אחרים בשאלונים?: לפעמים מקבל חשבון פלאפון גבוה מידי?: לא במיוחד ברוגז עם מישהו?: לא מאוהב?: כן
חושב שאתה יפה?: לא במיוחד רב הרבה עם ההורים?: עם אמא כן... עם אבא לא ועם האחים?: ככה ככה... שיקרת בשאלון?: לא

למעלה