ספיישל Eek A Mouse!!!+חידון

../images/Emo218.gifספיישל Eek A Mouse!!!+חידון

היי חברים, ישמצב שנעלמתי קצת בזמן האחרון, כי אני בטירוף של עבודה בצבא. אבל הייתי חייב להתפנות מן העיסוקים ולעשות מיני ספיישל לכבוד הגעתו להופעה של אחד האומנים המדהימים בהיסטוריה של הרגאיי. מבחינתי(ואני בטוח לחלוטין שלא רק מבחינתי) מדובר באחת ההפתעות הגדולות בכל מה שקורה ברגאיי ואולי אפילו במוזיקה בארץ בשנים האחרונות. לא ציפיתי להגעתו של איק א מאוס ואני עדיין לא מאמין, אבל זה באמת הולך לקרות מחר בבארבי ת"א, וכולנו נרגשים ומצפים! שימו לב, כבדרך אגב אילו הופעות מדהימות כבר היו לנו השנה, איזה אומנים הגיעו לארץ שמי היה מאמין שזה יקרה בכלל: לי סקראץ' פרי, קינג קונג, סיסטר קרול, מתיסיהו, טדי אפרו(ממלכי המוסיקה האפריקאית), אבא שאנטי(פעמיים!!!)... ומחר איק וחודש הבא זיגי. טירוף אני אומר לכם...! והנה תמונה(תכף אפרסם עוד) מתוך אתרו הרשמי >>> והנה חידון קצר על איק: -כיצד נקרא לפני שהשתמש בכינויו הנוכחי? -באיזו שנה נולד? -מה שם הסינגל הראשון שהקליט? מי יענה ראשון???

מחר בערב בלונדון את קירשנבאום!!!

חובה לראות לפני שיוצאים לדרך... והנה
שהעלה בשביל כולם יגאל גאנג'ה וייבס-ספיישל איק ברדיו חוד המחט, יכול לעזור לכם לפתור את החידון יחד עם הלינק לאתר הרשמי. וסקר פתוח: מה הטיון האהוב עליכם של איק א מאוס? תשובתי מחר. לילה טוב, לא יכול לחכות למחר... גיל.

זה שיר של ג'ון הולט...

מי יגיד לנו מה היה הטיון הראשון שיצא לו? והתשובה ריפטון הילטון-נכונה!

MASHNEK69

New member
בגלל שאפחד לא עונה על התשובה השנייה

אני יענה no wicked can't reign

REL YESAYA

New member
איקה מאוס!!!!

הקול אותו דבר כמו שהוא רק התחיל אומן ענק אהוב עליי במיוחד.... eek e mouse in a isrealy we go na flot in a ded ded sea!!!! תשמעו את השורות האלה מחר בתוכנית!!! yesaya !!!!!!!

S t o l a

New member
הולך להיות חםםםם !!

תרתי משמע... ממליץ לבעלי הבארבי להדליק ת'מזגנים מעכשיו... אחרת כולנו נידבק אחד לשני מרוב זיעה....

מזל שקניתי כרטיס כי זה נראה

כאילו לא הולך להיות אחד כאן שלא יגיע מקווה שהולך להיות טוב

היה הזוי ומדהים!

גנגגנג גנגה גנג גנג גנג גנג איי.. we going to a Sensee party gang gega geng gon gon geng hi!

בבארבי

היה מדהים בדיוק כמו שחשבתי שיהיה... אחת ההופעות החזקות שהיו לנו עד היום! חבל למי שפיספס. כעת פנינו מועדות לאחד הקרנבלים הגדולים שהיו לנו בארץ-אכזיב. מזמן לא היה אירוע רגאיי שכזה, על החוף, מאז בוג'ו בפלמחים. ועם כל הריספקט לזיגי, כל המסביב מרגש אפילו יותר! שיהיה שבוע טוב, גיל.

REL YESAYA

New member
לגמרי ראסטה

הופעה מחשמלת... אני עוד צריך לעבור את הסאמר ג'אם עוד שבועיים...... יששששששששששששששששששששששששששששששש

eviaman

New member
אריאל ידידי...

אתה נוסע לSUMMERJAME בגרמניההההה?!!!!!!!!!!!!!? עם כן אני ממש ממש מקנא בך , הייתי בגרמניה בפברואר ולא היה שומדבר! חוץ ממסיבת רגאיי של איזה סאונד סיסטם בשם DUBBA DUBBA עשיתי איתם איזה TUNE FE TUNE והיה נורא נחדמ והם הביאו לי אפילו דיסק שלהם... אבל עזוב סחטיין עליכום עם פנייך מועדות לשם... כמה זמן תהיה שם? תצלם הרבה! באיחוד את ההופעה של TIKEN JAH FAKOLY עם יצא לך לראות... תן פרטים...

REL YESAYA

New member
יהייייייייייייי

אני נוסע לכל ימי הפסטיבל.... בין ההופעות שיהיו דמיאן מארלי זיגי מארלי tok elephant man junyor kelly morgan ועוד אני יצלם הרבה ומבטיח להביא לכם תמונות......

למעלה