אפשר לשחרר קיטור?

../images/Emo22.gifאפשר לשחרר קיטור?../images/Emo46.gif

אוקי. דיברנו על תיכונים בכפ"ס. סידרתי לעצמי עכשיו את הלו"ז עד לבגרות האחרונה. אין לי יום אחד שבו אני יכול לנוח. זה פשוט פאק של המערכת. איך אצלכם עכשיו? לחוץ מבחינת מבחנים? חג שמח.

PixieMan

New member
הסיבה ללחץ המוגבר->אתה לומד בגלילי.

כשכל הבגרויות ביב' (חוץ מלשון והיסטוריה א') אתה לא יכול לצפות למערכת מבחנים טובה.

t i m i 8 8

New member
תגובה

לעומרי ולכולם שלום רב, רציתי להציג בפניך אירגון ששמו מועצת הנוער הארצית שהוא זה שמייצג את הנוער בישראל באופן פורמלי , הגוף דואג לזכויות בני הנוער בישראל ועושה עוד המון דברים.. רציתי לספר לך על משהו שקורא כל שנה אותו גוף- המועצה הארצית נפגשת עם הממונה על בחינות הבגרות והם מזיזים את הבחינות האפשריות בשביל טובת הנוער.. השנה הפגישה הזאת קראתה כבר לצערך אבל תמיד יש שנה הבאה.. כמובן אם את גר/לומד בכפר סבא אז אתה פונה למועצת הנוער הערונית של כפר סבא (ואם לא אז בעירך) ומבקש את הטלפון של הנציג המחוזי והוא/היא תפנה/יפנה את הבקשך לארצית או למי שצריך -או הדרך היותר קלה כותב בפורום הארצית אני ממליצה כמה שיותר מוקדם (אחרי שאתה מקבל את לוח הבחינות)וכמובן לעקוב אחרי הנושא. כמובן שהאחל לך המון בהצלחה עם לוח הבחינות הקיים השנה ושתצליח להשיג את מטרותיך לגבי הציונים ובכלל!. מקווה שעזרתי! תימור מקמל נ.ב. *אם אתה רוצה אני מצרפת לינק לפורום של מועצת הנוער והתלמידים הארצית לנוחיותך. ובנוסף אני שמה את הטלפון של המועצת הנוער העירונית בכפר-סבא :097419649 *וכולכם מוזמנים לפנות אל מועצת הנוער העירונית בכפר סבא בכל בעיותכם בעיר ובבית הספר. *סורי על ההודעה הכ"כ ארוכה!

t i m i 8 8

New member
הכתובת

הנה הכתובת : http://noar.education.gov.il/htbin/bbsnunit/noar/bbs.cgi?forum=moaza&task=list

אם אני הייתי בוכה

על כל פעם שיש לי לחץ.. הייתי ממלא את הכינרת 15 פעם. תאמין לי.. אין לך מה לבכות המצב שלך מעולה.

זה עובר מהר

ואין לזלזל, זו לא תקופה קלה, אבל אין לי ספק שתצליח ובגדול. והכי חשוב שיהיה בהצלחה!

qtgirl

New member
חבל שהביצפר שלכם לא סידר את זה...

אני כבר סיימת אנגלית, ספרות, חיבור, היסטוריה, מתמטיקה, לשון... נישאר לי רק את המגמה ותנ"ך, ואני גם משפרת מתמטיקה ולשון... אבל זה כלום לעומת אלו שצריכים לעשות את כל השאר מחדש... כמה נישאר אצלך?

למעלה