אלבום על הכוונת

The Macker Girl

New member
../images/Emo220.gifאלבום על הכוונת../images/Emo220.gif

חברים, הגענו לסיבוב האחרון של המשחק שלנו (עד הדיסק הבא,כמובן
) מה שאומר שהפעם אנחנו מדברים על... בום קרנבל! אז איך קניתם? מה אהבתם? מה אתם רוצים לשמוע בהופעה (מזכירה לכם שמתקרבת אחת...)? שתפו אותנו
האם את/ה מכיר/ה את כל השירים בדיסק: האם יש לך את הדיסק בבית? אם לא, למה לא? השיר האהוב עלייך בדיסק: שיר שאת/ה פחות אוהב/ת בדיסק: השיר שהכי תרצו לשמוע בהופעה חיה (בין אם שמעתם כבר ובין אם לא): למי שיש את הדיסק: השיר, שאם לא היה לי את הדיסק, לא הייתי מכיר אותו כנראה: האם היית ממליצ/ה על הדיסק לאחרים: למי שאין את הדיסק: האם אתה מתכוון לרכוש את הדיסק בקרוב או בכלל? ציון לדיסק (מאחד עד עשר) : מה לדעתכם האווירה שהדיסק משרה? מה הדיסק עשה לכם כששמעתם אותו לראשונה? ומה הדיסק עושה לכם היום? איך הגעתם למצב שאתם קונים את הדיסק? באיזה מצב הוא נמצא עכשיו? עוד משהו?

shaylev69

New member
איך קניתי ???? האמת

קיבלתי מפילוני אבל קניתי אחד מתנה לחבר אהבתי הכל רוצה לשמוע את זמ לבלגאן מכיר את הדיסק בוודאי שבבית זמן לבלגאן כסף זמן לבלגאן לא יודע בוודאי ואני עדיין ממליץ 100 התחלה חדשה הדיסק די שרוט וצריך חדש חומוס עושים ערבים או שלא עושים בכלל--------------ממש לא נכון אני רוסי ומכין חומוס מעולה

יאללה בראבק

האם את/ה מכיר/ה את כל השירים בדיסק: כן האם יש לך את הדיסק בבית? כן אם לא, למה לא? אמרתי כן!! השיר האהוב עלייך בדיסק: הקצב הוא המסר שיר שאת/ה פחות אוהב/ת בדיסק: ג'ונגל השיר שהכי תרצו לשמוע בהופעה חיה (בין אם שמעתם כבר ובין אם לא): ראפר למי שיש את הדיסק: השיר, שאם לא היה לי את הדיסק, לא הייתי מכיר אותו כנראה: זמן לבלאגן האם היית ממליצ/ה על הדיסק לאחרים: כן, וכל המרבה ברכישת דסקים, הרי זה משובח. ציון לדיסק (מאחד עד עשר) : 9 מה לדעתכם האווירה שהדיסק משרה? אווירת בום לפנים, וקרנבל למוזיקה. מה הדיסק עשה לכם כששמעתם אותו לראשונה? בפעם הראשונה קצת התבאסתי על ההפקה המוזיקלית, נשמעה לי די שמרנית. "הרצל אמר" ו"מלחמה שידור ישיר" נשמעו לי דומים כמו ש: "ימים טובים יותר" מזכיר לי את "אין כבוד". ומה הדיסק עושה לכם היום? אני מקווה שיהיו עוד 2 דיסקים לפחות של שב"ק ס', יש להם עוד הרבה מה לתת בראש. איך הגעתם למצב שאתם קונים את הדיסק? לאמא שלי נמאס שאני חורש על הדיסקים הקודמים, בעיקר על כנען, אז היא שמחה מאוד שיכנסו שירים חדשים לפלייליסט המשפחתי באיזה מצב הוא נמצא עכשיו? במצב האזנה מתמדת. עוד משהו? אני חושב שכנען 2000 הוא הדיסק הטוב ביותר של שב"ק, בום קרנבל מתחתיו, אחרי כן דיסק ההופעה, לאחר מכן עטיפה של ממתק, ובסוף הדיסק הראשון. שזה מוזר כי אני אוהב את שב"ק מההתחלה התחלה, אך כנראה שגדלתי עם השב"ק ואני רואה היום דברים בצורה שונה. כדיסק ראשון, אין ספק שהדיסק הכחול היה מצויין, אך כשאחריו יש את כנען, בום ועטיפה, אז הם מוצלחים יותר ממנו. ככה, מתקדמים. זאת געתי בכל אופן.

BaRbiK

New member
קופצת לביקור ../images/Emo6.gif

האם את/ה מכיר/ה את כל השירים בדיסק: כן האם יש לך את הדיסק בבית? כן אם לא, למה לא? X השיר האהוב עלייך בדיסק: מבט אחד וזמן לבלאגן שיר שאת/ה פחות אוהב/ת בדיסק: אני מי שאני השיר שהכי תרצו לשמוע בהופעה חיה (בין אם שמעתם כבר ובין אם לא): בום קרנבל! למי שיש את הדיסק: השיר, שאם לא היה לי את הדיסק, לא הייתי מכיר אותו כנראה: ראפר האם היית ממליצ/ה על הדיסק לאחרים: בהחלט למי שאין את הדיסק: האם אתה מתכוון לרכוש את הדיסק בקרוב או בכלל? ציון לדיסק (מאחד עד עשר) : 9 מה לדעתכם האווירה שהדיסק משרה? כיפית. D: מה הדיסק עשה לכם כששמעתם אותו לראשונה? כיף
גרם לי להיזכר בהופעת השקה D: ומה הדיסק עושה לכם היום? שמח
איך הגעתם למצב שאתם קונים את הדיסק? קיבלתי מתנה ליומולדת D: באיזה מצב הוא נמצא עכשיו? מסודר יפה עם שאר הדיסקים וממוקם יפה באייפוד
עוד משהו? תן לו בקרנבל!

למעלה