הסאונד של האלבום הבא...
♫♪♫♪

t r e c o o l

New member
חחח../images/Emo6.gif

Q: Awwww, did you stop twatting so you could get in some kissy-kissy time?
A: exactly. איזה אנשים..

t r e c o o l

New member
יוו אדם מתכוון כאן לג'ימס!

Q: advice for the guys thinking about trying out for American Idol next year? A: don’t copy past contestants. Come up w your own

R o c k s e n

New member
תודה אדם!! טוב שהוא אמר את זה ../images/Emo13.gif

והבהיר את דעתו עליו. מהיום הראשון לא היה ספקק שהוא סתם מנסה להיות אדם ורוקסטאר הוא לא ייחודי ואותנטי. חקיין עלוב.

nini18

New member
לא הוא לא, הוא אמר רוק פופ אלקטרוני לא דאנס

אבל בראיונות האחרונים שהיו לו הוא אמר שיהיה יותר רוק.

t r e c o o l

New member
ככה../images/Emo68.gif

שאלבום הזה יהיה יותר בוגר..הייתי רוצה שילך יותר לכיוון סוקד הוא נשמע ממש טוב בשיר הזה (אבל שיפסיק עם האובר דראמטיות..) בעיקרון הייתי רוצה שיעשה הכל חוץ מדאנס..הכל, פופ, ארנ בי (יכול להיות אחלה) ראפ מצידי.. רק לא דאנס. יש לו קול יותר מדי טוב בשביל זה. ובכלל זה ג'אנר ששנוא עלי באופן אישי
לא הייתי רוצה שיהיה כמו fye מהסיבות שציינתי לעלן. כן הייתי רוצה: סוקד ומיוזיק אגן. אוף, רוב הסיכויים שמה שהוא יעשה זה בדיוק ההיפך, אבל אני אחכה בסבלנות :)

RacheLambert

New member
אני ממש מקווה שהאלבום הזה יהיה יותר בוגר

ועמוק. באלבום FYE זה היה הצד הכיפי שלו, עכשיו אני רוצה שירים שיביאו אותו יותר לידי ביטוי שהקול האלוהי שלו יישמע. בא לי איזה שיר שהוא קורע בו את הנשמה שלו שהוא מתאבד עליו!!! אוף אני לא יכולה לחכות כבר

MIDNIGHT SKY

New member
struutt,sfw !!

לא רוצה יותר מדי סטייל FYE (השיר) רוצה יותר רוק, כאילו...לא יפריע לי אם יהיו איזה 2 שירים שהם יותר פופ-דאנס אבל אני ארצה שיתמקד יותר ברוק,אני רוצה לשמוע גיטרות ! חח ואלקטרוני לא יזיק :)

אני הייתי רוצה

קודם כל שהאלבום והשירים והכל יהיו יותר הוא. ושהוא ילך יותר רחוק ויעיז יותר..ולא ינסה ללכת ממש מיינסטרים כמו האלבום הקודם..

nini18

New member
במילה אחת רוקקקקק ../images/Emo252.gif ואולי גם קצת סגנון

הצנג איז גונה קאם.

t r e c o o l

New member
כןןןן../images/Emo252.gif../images/Emo252.gif../images/Emo252.gif../images/Emo249.gif

הצ'נג יז גונה קום הוא משו בין ארנבי סול רוק..יהיה מעלףף אם הוא יעשה אלבום בסגנון.. ג'ניס ג'ופלון משו

HadarMahluf

New member
מה אלקטרוני

כמו שכתבו פה,אני מתה לשמוע אותו בשיר שהוא מתאבד עליו,ממש אבל סוחט את עצמו ובכלל,בא לי שירים שישמעו בהם את הקול שלו יותר אני מתה,מתה מתה לשירי רוק בסגנון של פעם,רוק אמיתי ולא מה שמחשיבים ל"רוק" היום שיעבוד עם סלאש מצדי הם שניהם אוהבים אחד את השני חח ואני חופרת לחברים שלי שאני רוצה שהוא יעשה דואט עם ג'סי ג'יי חח,יכול להיות שזה מוקדם מדי אבל זה פשוט חלום לשמוע אותם בדואט ששניהם קורעים את המיתרי קול שלהם.. עוד שירים סקסיים
(FEVER..),ויהיה נחמד לקבל עוד משהו בסגנון של MUSIC AGAIN,ישב עליו מעולה.. טוב חפרתי אבל אדם יכול לשיר מה שבא לו אז יש הרבה אופציות,אבל בשורה התחתונה- רוק אמיתי,צעקות קורעות של אדם,שיהיה סקסי נו..

R o c k s e n

New member
מסכימה עם כולכן, רק לא אלקטרוני ופופ

ואם כבר פופ אז שיהיה יותר לכיוון הרוק. אמרו פה שהאלבום יוצא בערך בסתיו, אם ככה מתי בערך הסינגל צריך לצאת? אני יודעת שהוא לא סיים את האלבום אבל כמה זמן לפני שאלבום יוצא מגיע סינגל?

למעלה