יאללה שאלון!

../images/Emo220.gifיאללה שאלון!../images/Emo220.gif

טוב תזרמו כזה
מהדיסקים שיש לכם- איזה שלושה אתם הכי אוהבים?
על איזה דיסק הייתם ממליצים במיוחד?
לפי מה אתם מסדרים את הדיסקים שלכם?
מה הדיסק האחרון שקניתם? מה הראשון?
מה הדיסק הבא שאתם רוצים לקנות?
עד כמה חשוב לכם שאנשים יקנו דיסקים ישראלים מקוריים? "אני חולם כשאני לבדי..."

דורן מ

New member
יאללה יאללה

מהדיסקים שיש לכם- איזה שלושה אתם הכי אוהבים? אביתר בנאי הראשון............ עברי לידר השני........ אביב גפן ממנטו מורי על איזה דיסק הייתם ממליצים במיוחד? אמממממממממממממממממ אביתר בנאי? מה הדיסק האחרון שקניתם? גלעד שגב השני מה הראשון? אין מצבבבבבב שאני זוכרת מה הדיסק הבא שאתם רוצים לקנות? נועם פנחסוב אני וכל המחשבות עד כמה חשוב לכם שאנשים יקנו דיסקים ישראלים מקוריים? חשוב מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד הילייייייי אני חושבת שזה "אני חולה כשאני לבדי" הייתי בהופעה והיה שם את המילים של השיר הזה כי בטח נועם לא זכר אותם אז לקחתי את זה אליי הבייתה (שנועם לא יראה)

moriboy666

New member
playground love

נמחק לי הכל . זה חופר שוב מהדיסקים שיש לכם- איזה שלושה אתם הכי אוהבים?זה משתנה על איזה דיסק הייתם ממליצים במיוחד? פסי הקול של אוגוסט ראש/ריקוד לאור ירח, משולש פראי וחמש ילדות יפות. לפי מה אתם מסדרים את הדיסקים שלכם?הם ארוזים וחלקם עדין עטופים בשקיות של הקנייה מה הדיסק האחרון שקניתם? מה הראשון?הזמנה מאילת לפני שבוע.. ראשון בטח משהו של זהר ארגוב מזמן מזמן מזמן מה הדיסק הבא שאתם רוצים לקנות? יש ככ הרבה אבל לא חופר שוב. עד כמה חשוב לכם שאנשים יקנו דיסקים ישראלים מקוריים? הכי טוב היה אם כולם יורידו דיסקים ב35 שקל מאתרים חוקיים. זה גם יותר משתלם. יותר חשוב זה מרידה בחנויות הגדולות ..והכי חשוב האומן מקבל את הרוב המוחלט של הכסף. שבת שלום

עונה

מהדיסקים שיש לכם- איזה שלושה אתם הכי אוהבים? [1] מים מתחת לגשר - איתי פרל [2] אפרת גוש - הסליחה ואני [3] אוהד חיטמן - הרגע הבא על איזה דיסק הייתם ממליצים במיוחד? מים מתחת לגשר - איתי פרל לפי מה אתם מסדרים את הדיסקים שלכם? לפי שלי ושל אחותי... לכל אחת יש חצי מגרה מה הדיסק האחרון שקניתם? מה הראשון? האחרון - מים מתחת לגשר - איתי פרל, הראשון אני כבר לא זוכרת מה הדיסק הבא שאתם רוצים לקנות? לא זוכרת... יש כמה שאני רוצה לקנות עד כמה חשוב לכם שאנשים יקנו דיסקים ישראלים מקוריים? בשנתיים האחרונות זה ממש חשוב לי...... אני באמת לקחתי את זה קשה... אני לא צורבת לאנשים דיסקים וגם לא מורידה שירים

אחח דיסקים../images/Emo99.gif

מהדיסקים שיש לכם- איזה שלושה אתם הכי אוהבים? טוב למרות שזה ממש קשה לבחור בין דיסקים של אביב... אני נאלצת
זה רק אור הירח, השלישי, ממנטו מורי. על איזה דיסק הייתם ממליצים במיוחד? זה רק אור הירח, פשוט גאונות לשמה.
לפי מה אתם מסדרים את הדיסקים שלכם? למטה את מי שאני הכי לא שומעת / אוהבת וכך הלאה.. עד שמגיעים לאביב
מה הדיסק האחרון שקניתם? מה הראשון? אביב גפן והתעויוט- LIVE מה הדיסק הבא שאתם רוצים לקנות? כפיר אפשטיין, דחוף! עד כמה חשוב לכם שאנשים יקנו דיסקים ישראלים מקוריים? הכי חשוב לי בעולם! אני משתדלת לקנות דיסקים מקוריים תמיד, ובעיקר ישראלים.. כבר לא מורידה.. הודגש באמצעות מדגישומטיק

Gal15il

New member
תחליפי מהר את

ממנטו מורי בעכשיו מעונן/חלולים. גם שומקום תופס. ממנטו מורי בא רק אחריהם.

עונה..

מהדיסקים שיש לכם- איזה שלושה אתם הכי אוהבים? מה שיש לי של אביב
על איזה דיסק הייתם ממליצים במיוחד? שומקום-אביב גפן לפי מה אתם מסדרים את הדיסקים שלכם? אני לא. מה הדיסק האחרון שקניתם? מה הראשון? שומקום חח מה הדיסק הבא שאתם רוצים לקנות? של נועם!!! שיצא כבררר עד כמה חשוב לכם שאנשים יקנו דיסקים ישראלים מקוריים? פףף לא יודעת..

../images/Emo23.gif

מהדיסקים שיש לכם- איזה שלושה אתם הכי אוהבים? נכון לעכשיו- "לב"-עמיר רוסיאנו, "fight"-עברי לידר, "האהבה נשארת"-גלעד שגב על איזה דיסק הייתם ממליצים במיוחד? "לב"-עמיר רוסיאנו, הוא פשוט כ"כ אמיתי, כ"כ מרגש, כזה שאפשר לשבת ולהקשיב לו שעות בלי שיימאס! לפי מה אתם מסדרים את הדיסקים שלכם? אקראי לחלוטין.. שמעתי דיסק, אני סתם מחזירה אותו לערימה
מה הדיסק האחרון שקניתם? מה הראשון?ממ.. הראשון שקניתי לבד היה "מלטף ומשקר"-עברי לידר.. האחרון "מבול"-קרן פלס.. מה הדיסק הבא שאתם רוצים לקנות?כשיצאו הדיסקים באנגלית ובעברית של עברי אני ארוץ לקנות אותם
עד כמה חשוב לכם שאנשים יקנו דיסקים ישראלים מקוריים? מאד חשוב לי! ולא רק ישראלית.. אני הרבה יותר נהנית לשמוע מוזיקה מדיסק מאשר ממחשב!

שיווו בא לי ../images/Emo13.gif

מהדיסקים שיש לכם- איזה שלושה אתם הכי אוהבים? קניתי שלשום את מוקי האקוסטי
, הממ כפיר אני חושבת ואולי עמית ארז.. או עבודה עברית
לא יודעת.. יש המון, בחירה קשה.. חוצמזה שאני לא בחדר מול הדיסקים.. הא!!1 והאחים והחיות כמובן!! על איזה דיסק הייתם ממליצים במיוחד? מוקי האקוסטי!!!! עברי לידר למיניהם, כפיר ועבודה עברית!! אוי אוי!! והאחים והחיות
לפי מה אתם מסדרים את הדיסקים שלכם? המממ לועזי קודם, עברי אח"כ ולפי אומנים וסדר הקנייה
מה הדיסק האחרון שקניתם? מה הראשון? ווואו, הראשון היה עברי יותר טוב כלום והאנשים החדשים [קניתי ביחד נו] והאחרון.. חחח קניתי שניים שלשום.. הממ מוקי האקוסטי והדרכים הידועות.. וקיבלתי ליומולדת גם שלשום את האחים והחיות
מה הדיסק הבא שאתם רוצים לקנות? וואו. או פאולו נוטיני או קולומביה עד כמה חשוב לכם שאנשים יקנו דיסקים ישראלים מקוריים?אוי, אני יכולה לחפור על זה שעווווווווות.. זה הכי חשוב לי בארץ!!

גמני ככה בקטנה../images/Emo3.gif

מהדיסקים שיש לכם- איזה שלושה אתם הכי אוהבים?
פורטה, צועקים על אהבה, מציאות נפרדת על איזה דיסק הייתם ממליצים במיוחד?
פורטה לפי מה אתם מסדרים את הדיסקים שלכם?
לא מסדרת
העיקר שהדיסק שכרגע בדיסקמן יהיה הראשון מה הדיסק האחרון שקניתם? מה הראשון?
הממ האחרון שקנו לי נראה לי זה הרגלים רעים... הראשון אני כבר לא זוכרת מה הדיסק הבא שאתם רוצים לקנות?
פוביה של ברייקינג בנג'מין עד כמה חשוב לכם שאנשים יקנו דיסקים ישראלים מקוריים?
מאוד תלוי במצב של הבנאדם

למעלה