סיכום שבועי

roey406

New member
../images/Emo220.gifסיכום שבועי

מה נשמע?
שיר/י השבוע:
אלבום השבוע:
תוכנית/סרט השבוע:
3 מקומות שהייתם בהם השבוע:
בילוי השבוע:
משהו שקניתם או קיבלתם השבוע:
מאכל השבוע:
משהו טוב שקרה השבוע:
משהו רע שקרה השבוע:
איך היה מזג האוויר השבוע לדעתכם?
איך עבר השבוע מ1-10:
שבוע טוב! *מי שרוצה יכול לצרף תמונה

roey406

New member
עונה

מה נשמע?בסדר שיר/י השבוע:nelly furtado-do it britney spears-lonely pussycat dolls-when i grow up rihanna-disturbia אלבום השבוע:britney spears-britney תוכנית/סרט השבוע:זומזום,הבאזז,טיסה 29,רוקדים עם כוכבים 3 מקומות שהייתם בהם השבוע:בית,רופא,בריכה בילוי השבוע:בריכה משהו שקניתם או קיבלתם השבוע:חולצה מאכל השבוע:פיצה,בורקס כזה טעים משהו טוב שקרה השבוע:הואדמתי פה =] משהו רע שקרה השבוע:כאבה לי הבטן נורא במשך 5 ימים =[ איך היה מזג האוויר השבוע לדעתכם?חםםםםםםםםםםםם אוף איך עבר השבוע מ1-10: 4

../images/Emo26.gif

מה נשמע?בסדר,מה איתך? שיר/י השבוע:סיוון-ביננו אלבום השבוע:Taylor Swift תוכנית/סרט השבוע:פרדייז הוטל והרווק 3 מקומות שהייתם בהם השבוע:מממ קייטנה ולא זוכרת עוד מהXD בילוי השבוע:חברה שלי באה אליי..לא כזה בילוי אבל שיהיה חחח משהו שקניתם או קיבלתם השבוע:סינגל של דנה לפידות "משוגעת" מאכל השבוע:ממממ חציל מטוגן?
משהו טוב שקרה השבוע:שחברה אליי באה אליי:) משהו רע שקרה השבוע:לא אפרט
איך היה מזג האוויר השבוע לדעתכם?חםםםםםםםםם
איך עבר השבוע מ1-10: 7

dxe בן

New member
עונה

מה נשמע? בסדר שיר/י השבוע: I Kissed a Girl - Katy Perry אלבום השבוע: ____________ תוכנית/סרט השבוע: בטי 3 מקומות שהייתם בהם השבוע: _______ בילוי השבוע: ________ משהו שקניתם או קיבלתם השבוע: ___ מאכל השבוע: אורז משהו טוב שקרה השבוע: אמרו לי שאני קורא טוב ומוכן לעלייה לתורה משהו רע שקרה השבוע: הרבה איך היה מזג האוויר השבוע לדעתכם? בסדר איך עבר השבוע מ1-10: 3 שבוע טוב! *מי שרוצה יכול לצרף תמונה

למעלה