שאלון פלייליסט

../images/Emo220.gifשאלון פלייליסט../images/Emo220.gif

יאללה,מוזיקה באקראי ולענותD:
(נגנב בזדון מפורום סקרים ושאלונים
) 1. איך העולם רואה אותי? 2. איך החברים שלי רואים אותי? 3. איך אני רואה את עצמי? 4. איך אני רואה את החברים שלי? 5. האם יהיו לי חיים מאושרים? 6. מה אנשים באמת חושבים עליי? 7. האם אנשים חושקים בי בסתר? 8. איך אני עם בני\בנות המין השני? 9. איך אני יכול לעשות את עצמי מאושר? 10. מה אני צריך לעשות עם חיי? 11. עצה טובה בשבילי: 12. העצה שאני מממליץ לחברים? 13. מהו שיר הנושא שלי, לדעתי? 14. מהו שיר הנושא שלי לדעת אחרים? 15. איזה שיר יתנגן בחתונה שלי? 16. ובהלוויה שלי? 17. ובברית של הבן שלי? 18. איזה שיר אני אקדיש לאהבת חיי? 19. איזה סוג גבר/אישה אני אוהב/ת? 20. איך יהיה לי מחר? 21. למה אני כאן? 22. איך אנשים מבינים אותי? 23. מה שאני הכי מצטער\ת עליו? 24. בתור מה אנשים יזכרו אותי? 25. איזה שיר יתקע לי בראש מחר? 26 האם יש בחוץ אנשים שבאים לקחת אותי? 27. איך תהיה השנה הזו? 28. מתי אני אשמח? 29. איפה אני אחגוג את היום הולדת שלי? 30. מהי התקופה הכי טובה שהייתה לי? 31. לאיזו תקופה אני הכי מחכה? 32. מה אני הכי אוהב\ת לעשות בזמני החופשי? 33. על מה אני חושב\ת עכשיו? 34. איך החיים נכון לעכשיו? 35. מה חשבתי על החיים לפני 5 שנים? 36. ומה אני אחשוב עליהם עוד 5 שנים? 37. מה יהיה כתוב על המצבה שלי? 38. מה עשיתי אתמול? 39. מה אני אעשה מחר? 40. מה מרגיז אותי? 41. מה אני עושה כשאני מרוגז\ת? 42. מה אני הכי שונא\ת? רגע אני מורידה עוד כמה דמואים של מיקה כדי להשלים לארבעים ושתיים שירים,ואז עונהD:

עונהD:

1. איך העולם רואה אותי?lovers in japan-coldplay 2. איך החברים שלי רואים אותי? miracle-paramore 3. איך אני רואה את עצמי? emergency-paramore 4. איך אני רואה את החברים שלי?hit me up-gia farrel 5. האם יהיו לי חיים מאושרים? what have you done-within temptation 6. מה אנשים באמת חושבים עליי?over my shoulder-mika 7. האם אנשים חושקים בי בסתר?relax,take it easy-mika 8. איך אני עם בני\בנות המין השני?blue eyes-WT 9. איך אני יכול לעשות את עצמי מאושר?any other world-mika 10. מה אני צריך לעשות עם חיי?decode-paramore 11. עצה טובה בשבילי:ring ring-mika 12. העצה שאני מממליץ לחברים?lollipop-mika 13. מהו שיר הנושא שלי, לדעתי?the only lonely one-mika (אני הייתי בוחרת ללא ספק בגרייס קלי,אבל שיהיה:p) 14. מהו שיר הנושא שלי לדעת אחרים?stand my ground-WT 15. איזה שיר יתנגן בחתונה שלי?erase-mika 16. ובהלוויה שלי?my interpretation-mika 17. ובברית של הבן שלי?happy ending 18. איזה שיר אני אקדיש לאהבת חיי?satellite-איזה להקה של דייויד מתאוס משהוXD 19. איזה סוג גבר/אישה אני אוהב/ת?violet hill-coldplay 20. איך יהיה לי מחר?frozen-WT (בהתחשב במזג אוויר היום-אני נוטה להסכיםXD) 21. למה אני כאן?misery buinsness-paramore 22. איך אנשים מבינים אותי?hand of sorrow-WT 23. מה שאני הכי מצטער\ת עליו?love today-mika 24. בתור מה אנשים יזכרו אותי?mother earth-WT 25. איזה שיר יתקע לי בראש מחר?billy brown-mika 26 האם יש בחוץ אנשים שבאים לקחת אותי?grace kelly-mika 27. איך תהיה השנה הזו?loverboy-mika 28. מתי אני אשמח?angels-WT 29. איפה אני אחגוג את היום הולדת שלי?forgiven-WT 30. מהי התקופה הכי טובה שהייתה לי?viva la diva-coldplay 31. לאיזו תקופה אני הכי מחכה?sweet dreams-eurithmiks (אין לי מושג איך לכתוב את השם של הלהקה הזאת) 32. מה אני הכי אוהב\ת לעשות בזמני החופשי?stuck in the middle-mika 33. על מה אני חושב\ת עכשיו?that's what you get-paramore 34. איך החיים נכון לעכשיו?you made me-mika 35. מה חשבתי על החיים לפני 5 שנים?memories-WT 36. ומה אני אחשוב עליהם עוד 5 שנים? pressure-paramore 37. מה יהיה כתוב על המצבה שלי?for a pessimist,I'm pretty optimistic-paramore 38. מה עשיתי אתמול?our solemn hour-WT 39. מה אני אעשה מחר?crushcrushcrush-paramore 40. מה מרגיז אותי?big girl-mika 41. מה אני עושה כשאני מרוגז\ת?rain-mika 42. מה אני הכי שונא\ת?all we know-paramore יו,יצא דווקא מתאים (או לפחות קשור איכשהו לשאלה)
דכאוני קצת,אבל קשור

A m 0 s

New member
או קיי...

1. איך העולם רואה אותי? - מיקה Any other world 2. איך החברים שלי רואים אותי? Dingo - קורין אלאל LIVE 3. איך אני רואה את עצמי? שלושה ימים - בלאגן 4. איך אני רואה את החברים שלי? דוגית - קורין אלאל 5. האם יהיו לי חיים מאושרים? פנסים - שרון חזיז 6. מה אנשים באמת חושבים עליי? היי את - אתי אנקרי 7. האם אנשים חושקים בי בסתר? מעיין - אתי אנקרי 8. איך אני עם בני\בנות המין השני? Avita - ריקי גל 9. איך אני יכול לעשות את עצמי מאושר? דנה ברגר - לומדת לעוף
10. מה אני צריך לעשות עם חיי? Making a Good Thing Better - Olivia Newton-John 11. עצה טובה בשבילי: אדית פיאף - סי היימן 12. העצה שאני מממליץ לחברים? כל דבר - מטרופולין 13. מהו שיר הנושא שלי, לדעתי? מלך - דנה ברגר|
14. מהו שיר הנושא שלי לדעת אחרים? Caramel - Suzanne Vega 15. איזה שיר יתנגן בחתונה שלי? Lovers - הבנות נחמה 16. ובהלוויה שלי? משהו אמיתי - עברי לידר 17. ובברית של הבן שלי? ברית עולם - מיכל אדלר (נגינת מפוחית) 18. איזה שיר אני אקדיש לאהבת חיי? 7 בבוקר - יעל נעים 19. איזה סוג גבר/אישה אני אוהב/ת? דלתות נפתחות + במרחק המשוגע - דנה ברגר וירמי קפלן LIVE 20. איך יהיה לי מחר? פירות אסורים - קורין אלאל 21. למה אני כאן? - ביורק Oceania 22. איך אנשים מבינים אותי? האיש ההוא - יהודית רביץ ואהובה עוזרי 23. מה שאני הכי מצטער\ת עליו? חמניות מול השמש - לאה שבת 24. בתור מה אנשים יזכרו אותי? נפגשים - סי היימן 25. איזה שיר יתקע לי בראש מחר? המזרח הפרוע - מיקה קרני 26 האם יש בחוץ אנשים שבאים לקחת אותי? התשמע - קורין אלאל 27. איך תהיה השנה הזו? אלוהים - מוקי 28. מתי אני אשמח? הכל כשורה - הבנות נחמה 29. איפה אני אחגוג את היום הולדת שלי? ישנן בנות - דנה אינטרנשיונל 30. מהי התקופה הכי טובה שהייתה לי? אלול בעין כרם - מיקה קרני 31. לאיזו תקופה אני הכי מחכה? הופעה של דנה ברגר LIVE 32. מה אני הכי אוהב\ת לעשות בזמני החופשי? שני אנשים נפרדים - רונית שחר 33. על מה אני חושב\ת עכשיו? לאן - גלי עטרי 34. איך החיים נכון לעכשיו? זמן חלל - קורין אלאל 35. מה חשבתי על החיים לפני 5 שנים? בא והולך - דנה ברגר 36. ומה אני אחשוב עליהם עוד 5 שנים? "IF I COULD...." - אוליביה ניוטון ג'ון.. 37. מה יהיה כתוב על המצבה שלי? בשווקים וברחובות - רביעיית מסנר 38. מה עשיתי אתמול? אהבה - דנה ברגר LIVE ( חחחחחחחחחחח) 39. מה אני אעשה מחר? את יפה - קורין אלאל LIVE 40. מה מרגיז אותי? I HONSTLY LOVE U - אוליביה ניוטון ג'ון 41. מה אני עושה כשאני מרוגז\ת? מגדלור - מיקה קרני LIVE 42. מה אני הכי שונא\ת? קולה וברה - ירמי קפלן ***אויש הפעם לא יצא משהו.. בדר"כ יוצא מצחיק!!

לא רק עם שירים של מיקה..../images/Emo131.gif

1. איך העולם רואה אותי? יומן מסע- אביב גפן 2. איך החברים שלי רואים אותי? טוליק- ליבירן 3. איך אני רואה את עצמי? בדרך לגיהנום- יוני בלוך (
) 4. איך אני רואה את החברים שלי? שרה במקלחת-יוני בלוך (XDDD) 5. האם יהיו לי חיים מאושרים? the wind blows- the all american rejects 6. מה אנשים באמת חושבים עליי? יותר מדי- אביב גפן 7. האם אנשים חושקים בי בסתר? מבול- קרן פלס 8. איך אני עם בני\בנות המין השני? you've really fot a hold on me- the beatles 9. איך אני יכול לעשות את עצמי מאושר? שלום- אביב גפן 10. מה אני צריך לעשות עם חיי? אני פרפר- אביב גפן 11. עצה טובה בשבילי: me against the world- simple plan 12. העצה שאני מממליץ לחברים? שנה חד סטרית- קרן פלס 13. מהו שיר הנושא שלי, לדעתי? יש טבעת- יוני בלוך (אוקיי
) 14. מהו שיר הנושא שלי לדעת אחרים? חדר קטן- אביב גפן 15. איזה שיר יתנגן בחתונה שלי? ילדה שלי קטנה- יוני בלוך (שיט
) 16. ובהלוויה שלי? בדרכי שלי- ליבירן (מגניב
) 17. ובברית של הבן שלי? שיהיה לנו בית- קרן פלס 18. איזה שיר אני אקדיש לאהבת חיי? הרגל- יוני בלוך 19. איזה סוג גבר/אישה אני אוהב/ת? I don't care- fall out boy (
) 20. איך יהיה לי מחר? שיר עצוב- אביב גפן 21. למה אני כאן? המשמעות של קים- יוני בלוך (
) 22. איך אנשים מבינים אותי? רגל על רגל- קרן פלס (כן, הכינוי האהוב עליי!) 23. מה שאני הכי מצטער\ת עליו? זיגוטה- אביב גפן (XDDDDD) 24. בתור מה אנשים יזכרו אותי? אהבנו- אביב גפן 25. איזה שיר יתקע לי בראש מחר? stuck in the middle- mika 26 האם יש בחוץ אנשים שבאים לקחת אותי? revolution- the beatles 27. איך תהיה השנה הזו?רומאו ויוליה- אביב גפן 28. מתי אני אשמח? לרוץ לרוץ- קרן פלס 29. איפה אני אחגוג את היום הולדת שלי? shiver- coldplay 30. מהי התקופה הכי טובה שהייתה לי? הפסיכולוגית- יוני בלוך 31. לאיזו תקופה אני הכי מחכה? what if- simple plan 32. מה אני הכי אוהב\ת לעשות בזמני החופשי? 4 עונות- אביב גפן 33. על מה אני חושב\ת עכשיו? you can't do that- the beatles 34. איך החיים נכון לעכשיו? בוכה על הקבר- אביב גפן (כן, אופטימיים ומאושרים כאלה^^) 35. מה חשבתי על החיים לפני 5 שנים? holding on- simple plan (בגיל 9? לא.) 36. ומה אני אחשוב עליהם עוד 5 שנים? היא כל כך יפה- כוורת (בצבא? באמת?XD) 37. מה יהיה כתוב על המצבה שלי? השיר שלנו- אביב גפן 38. מה עשיתי אתמול? סימן שאתה צעיר- מתן קאופמן וליבירן (כן, זה מה שאני עושה כל יום) 39. מה אני אעשה מחר? shut up- simple plan (XDDDDDD) 40. מה מרגיז אותי? שיר המחירון- כוורת 41. מה אני עושה כשאני מרוגז\ת? let it be- the beatles 42. מה אני הכי שונא\ת? רוקנרול- אביב גפן (אעהאעהאעהאה!!! לאאא!!!)

ואחרי שסופסוף קראתי את זה שוב..../images/Emo131.gif

כל הטעויות שיש שם (משהו כמו 2-3) זה טעויות הקלדה. אני יודעת לביטלס אין שיר שקוראים לו you've really fot a hold on me XD

lollipop161

New member
יאללה D:

1. איך העולם רואה אותי? love today- live- mika 2. איך החברים שלי רואים אותי? beautiful liar- beyonce 3. איך אני רואה את עצמי? sweet dreams (cover)- mika 4. איך אני רואה את החברים שלי? aqua barbie girl 5. האם יהיו לי חיים מאושרים? shut up and let me go- the ting tings 6. מה אנשים באמת חושבים עליי? הלילה יעבור- יפתי 7. האם אנשים חושקים בי בסתר? warwick avenue- duffy 8. איך אני עם בני\בנות המין השני? mika- happy ending 9. איך אני יכול לעשות את עצמי מאושר? when you're gone -avril lavigne חחח 10. מה אני צריך לעשות עם חיי? billy brown- mika 11. עצה טובה בשבילי: beautiful- christina aguilera 12. העצה שאני מממליץ לחברים? big girl (U R beautiful)- mika (חח לחברה אחת אם כבר) 13. מהו שיר הנושא שלי, לדעתי? 4 דקות- מדונה וג'סטין טימברלייק 14. מהו שיר הנושא שלי לדעת אחרים? 4 in the morning- גוון סטפני 15. איזה שיר יתנגן בחתונה שלי? grace kelly- mika כןןןן חחחח 16. ובהלוויה שלי? complicated- avril lavigne פחח 17. ובברית של הבן שלי? love is in the air- cat stevens 18. איזה שיר אני אקדיש לאהבת חיי? chasing pavements- adele 19. איזה סוג גבר/אישה אני אוהב/ת? erase- mika בקשר לזמר זה נכון חח 20. איך יהיה לי מחר? american boy 21. למה אני כאן? violet hill- coldplay 22. איך אנשים מבינים אותי? love today- mika 23. מה שאני הכי מצטער\\ת עליו? monsoon- tokio hotel 24. בתור מה אנשים יזכרו אותי? relax take it easy- mika 25. איזה שיר יתקע לי בראש מחר? me love- sean kingston לא נראה לי..... 26 האם יש בחוץ אנשים שבאים לקחת אותי? clumsy- fergie 27. איך תהיה השנה הזו? obssesion- aventura הופהה 28. מתי אני אשמח? shadow of the day - linkin park חחח יפהה 29. איפה אני אחגוג את היום הולדת שלי? new soul- yael maim 30. מהי התקופה הכי טובה שהייתה לי? U'r so gay- katy perry חחחח 31. לאיזו תקופה אני הכי מחכה? girlfriend- avril lavigne :0 32. מה אני הכי אוהב\ת לעשות בזמני החופשי? wanna love you - snoop dog 33. על מה אני חושב\ת עכשיו? hot and cold- katy perry 34. איך החיים נכון לעכשיו? valerie איימי וינהאוס 35. מה חשבתי על החיים לפני 5 שנים? mika- happy ending (DVD) 36. ומה אני אחשוב עליהם עוד 5 שנים? hey there delilah 37. מה יהיה כתוב על המצבה שלי? how to save a life- the fray חחחחח טוווווווובבבבבב!!!! 38. מה עשיתי אתמול? what goes around... comes around ג'סטין 39. מה אני אעשה מחר? my interpretation 40. מה מרגיז אותי? מונו- שלומי סרנגה :באמת מעצבן!! סתם חברה שלחה ואף פעם לא שמעתי חח לא סובלת 41. מה אני עושה כשאני מרוגז\ת? beatles- hey jude 42. מה אני הכי שונא\ת? stranger- hilary duff חחח חלק יצאו מתאימים... 40, 30, 28, 9 ו-37 הכי!! חח

למעלה