אני מלאה בstyle!

../images/Emo221.gifאני מלאה בstyle!../images/Emo221.gif

קיבלתי מחברה לרגל חופשת מחלה ערכה של style - סבון גוף בריח פצ'ולי ווניל וקרם גוף תואם. מה אגיד לכם? רכות כזו כבר הרבה הרבה זמן לא הרגשתי. הריח מקסים, מתקתק אבל עם "בנות ריח" (כמו בת טעם). הסבון משאיר את הגוף משיי ולא יבש ומתחשק לך לאכול את עצמך תוך כדי לסתבנות. קרם הגוף מחזיק די הרבה זמן על הגוף וזה לא מעט באקלים המזעזע של הקיץ. לא הכרתי את המותג בעבר, ומבטיחה לחזור ולקנות אותו אם ישמרו על אותה איכות. ממליצה בחום.

שכחתי מחירים...

ג'ל רחצה ארומתרפי מחיר מומלץ 20.00 ₪. תחליב גוף מחיר מומלץ 25.00 ₪. שווה!

תודה רבה על הדיווח../images/Emo20.gif

נשמע כמו תמורה לא רעה לכסף. בפעם הבאה שאעבור לידו בסופר פארם ארחרח.

וואו, עשית לי חשק!

אני לא מכירה את המוצר הספציפי הזה, אבל התיאור שלך נשמע מבטיח ושמעתי על החברה הזו בינתיים רק דברים טובים! ייקנה וינוסה!

מיטללל

New member
נשמע תענוג

עשית לי חשק גדול. אני בדרך כלל לא אוהבת את הדברים הללו, אבל נראה לי שהגיע הזמן להתנסות שוב. מבטיחה לעדכן!

גם אני ממליצה!

סבון ידיים של style עם תמצית תה ירוק. איזה ריח מופלא ואיזו תחושה נהדרת בידיים אח"כ.

ואם כבר המלצות לסבון גוף, אני ממליצה על..

סבון על בסיס שמן (השמן לא מורגש רק הלחות) של סבון של פעם בריח מאסק. הריח ממכר אותי, יעולה להריחו כל היום. הסבון אומנם יקר (58 ש"ח) אבל ההנאה מהשימוש בעיני שווה כל שקל. משאיר את העור רך וריחני.

אז אם מדברים על סבון גוף

אני ממליצה בחום על נקה 7. אני משתמשת לסירוגין בירוק ובלבן. הם פשוט נפלאים.

דורי56

New member
סבון גוף

אני גם אמליץ על סבון נוזלי הוואי החדשים בריח קוקוס או חלב דבש. משאיר את העור נעים וריח מעולה.

אם כבר Style...

יצא לי לנסות את השמפו מסדרת הארומתרפיה החדשה שלהם - The ethnic series. השמפו, בתוספת תמציות צמח האובליפיחה ושמן זרעי בוראז', מוגדר כמוצר מקצועי, טבעי, וגם, הפלא ופלא - נטורל אנטי אייג'ינג, עם טכנולוגיה חדשנית לחיזוק השיער. הסדרה כולה מכילה גם קרם לשיער ומוצרים נוספים (בתמונה) שטרם יצא לי לנסות, אבל אולי אנסה בקרוב באמת. ובכן, לא יודעת לגבי כל אלו, אני יכולה לספר רק שמהתנסות של כמה פעמים מדובר במוצר חביב ונעים בהחלט שמשאיר את השיער נעים ונקי. הדבר היחיד שהפריע לי בו היה ריח האובליפיחה שהוא מאוד מאוד דומינטי ומבושם, ברמה של אפטרשייב בריח הדרים לגבר. אישית לא הריח החביב עליי, אבל יש כאלו שיאהבו. לגבי חיזוק השיער והטכנולוגיה החדשנית שהבטיחו - ימים ושימוש קבוע יגידו
בינתיים - ממליצה.

אני ניסיתי את הקרם לחות לשיער!

אהבת את הריח של האובלפיחה? אני עדיין מנסה להתרגל.... כשיצאתי מהמקלחת שאלו אותי אם שמתי בושם טומי. נשבעתי שלא שמתי בושם ואחרי זה הבנתי שהריח הוא מהקרם לחות. הקרם ממש נעים למגע כששמתי על היד, והוא לא נדבק לשיער (כמו נטורל פורמולה |חבול) לגבי הרך נעים ומלא ברק- תכלס זה לא הופך את השיער למשהו שהוא לא, רק מוסיף לו לחות ועוזר נגד השוונצים שקופצים. אם הוא מגן על השיער מהשמש, מגמיש אותו, מכיל נוגדי חימצון וכו'? אני לא יודעת להגיד.... זה כבר ערך מוסף. אבל הוא בהחלט חביב! שווה לנסות. סה"כ ה-style סדרה נחמדה

למעלה