היום ב-
אנשים

../images/Emo221.gif היום ב-../images/Emo43.gif אנשים ../images/Emo223.gif

החל מהשעה 16:00 והלאה יתארח חגי אורן, יו"ר מועצת התלמידים והנוער הארצית, ויענה על שאלות בנושא השביתה המתוכננת מחר בכיתות ז'-י"ב, עקב החלטה מתוכננת להעביר בכנסת את תקציב החינוך ללא תוספת משמעותית. חגי יענה על שאלות בפורומי התלמידים הבאים: שישיסטים: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=1641&msgid=90475528 ותיכוניסטים: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=116&msgid=90502695 הכנסו כבר עכשיו לפורומים הנ"ל ושרשרו לו את כל שאלותיכם בנושא!
אהוד פריס, מאבחן דידקטי, יתארח בפורום הפרעות קשב ADHD בין השעות: 21.00-22.30 וישיב על שאלות בנושא אבחון לקויות למידה והפרעות קשב בילדים ומבוגרים ובאפשרויות הטיפול בהם. אתן מוזמנים לשרשר את שאלותיכם: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=201&msgid=90530393
תפוז אנשים ועיתון ישראלי, מזמינים אתכם להשתתף בתחרות תמונת השנה של תפוז
אלבומים ולזכות במצלמה משוכללת! לפרטים נוספים הקליקו כאן: http://www.tapuz.co.il/Albums/contests/contest.asp?c=88

python 4

New member
../images/Emo41.gifקולולולולו../images/Emo70.gif קבלו אותה..

קטגוריית תקצירי הפרקים לשנת 2007
עכשיו במאמרים - באדיבותה של שפי כמובן..

../images/Emo207.gifשאלה לי אליכם../images/Emo137.gif

קודם כל, תודה רבה לשפי וגם לירון על העבודה הנהדרת שהם עושים למעננו!
ועכשיו לשאלה: מי הכי מעצבן אתכם בימים אלה בצח"מ?
אמנדה- כי יש גבול גם לטיפשות וגם לצביעות. במקום להעמיד את ראלף על מקומו מהרגע שהוא הגיע לג'נואה, היא משחקת בדיוק לפי הכללים שלו הטיפשה. לא פלא שמאק עזבה את הבית ולא פלא שלקח לה יובלות לסלוח לה. אם השנה היא ממש לאאאא.
כריסטין- עידן הקרח מעולם לא נראה קודר כ"כ. אולי במקום להסתובב עם פרצוף כ"כ מיוסר תגידי כבר מה באמת את רוצה ותילחמי על זה? מעולם לא ריחמתי כ"כ על פול. ממש שברה לו את הלב לחתיכות הקרחונית.
ניל- יאללה , אין לנו זמן בשבילך. לך כבר לגמילה כדי שכולנו נוכל להמשיך בחיינו מבלי לראות אותך זרוק בדירה של איזו מלצרית שנראית ממש הגירסה של אלכס לו היתה גדלה בשכונת מצוקה בהארלם. (יפעתי
)
שרון- בגלל המעשים הפזיזים שלך אחד הגברים הכי שווים בצח"מ הולך לעזוב אותנו. לא נשכח ולא נסלח.
מה אתם אומרים?

The Abbott Girl

New member
מה נו זה ברור ../images/Emo72.gif

ד-י-א-ן-!!!! שתמות כבר!!! ככה לעצבן את פיליס שתי סטירות אני אתן לבהמה הזאת! ופיליס מלכה הורידה מים בשירותים שיהיה לה מים קרים, אין עליה אין! מלכה!

מתה על זה שדיאן משגעת את פיליס

ואני מתפללת ששחר לא יראה את ההודעה הזאת במקרה.
זה כזה משעשע לראות את שתי אלה בתוך בית אחד. מי היה מאמין... והכי הורס אותי איך שקולין נקשרת לקייל לעיני פיליס שלא מאמינה שזה קורה לה בכלל...

pumiki25

New member
אוף ../images/Emo10.gif

הטלוויזיה הלכה קאפוט, ופספסתי פרק. גרר. בכל אופן - ריקי, אני לא מאמינה שאני כותבת את זה, אבל (*נשימה עמוקה*) הצרצרית דווקא נועמת לי בפרקים האחרונים. זו אני, או שהאומללות שלה מצטיירת כמעט כיותר...אותנטית?
אוי!!! ובדיוק נזכרתי - את סוף הפרק דווקא יצא לי לראות (אחרי שהטכנאי הביא טלוויזיה מיניאטורית חלופית ללילה) - היא ומייקל ביחד - אווו. זה צריך להיות מעניין! ושוב - לא מאמינה שכותבת - אבל גם ניל נורא מוצא חן בעיני עכשיו, כשהוא שיכור 24/7. וברצינות - ח"ח על יכולת המשחק שלא ממש הבחנתי בה קודם לכן וגם על ההתייחסות (החוזרת) לנושא
מה שכן - אמנדה יכולה מצידי להצטרף לשרון ולחזור לאי המבודד ממנו שב הזוג המאושר-שלא-לזמן-רב, ולהישאר שם. איכס.

ואני בוחרת באמנדה

לא מסוגלת לצפות בסצנות איתה. על כריס אני סה"כ מרחמת כי רואים עליה שהיא לא מוותרת על פול בלב שלם. סה"כ היא מפסידה מזה.

junny

New member
איזה פרקים...

איזה כייף אה? כבר הרבה זמן לא היה כזה אקשן בגנואה השריף
שלהם חוזר לזוגתו הישנה והאהובה
והאמת ככה בדיוק אני אוהבת את ניקי, מתקתקה
. דור הזקונים שלהם החליט גם החליט לעשות קאמבק, סופסוף! כבר נמאס מהם! זה נמתח כמו גומי.
האם רק אצלי ההריון של איזבלה עבר כל כך מהר? זו דוגמא טובה לעלילה שזירזו מחוסר עניין של הצופים. כמו שצריך- הריון- צרות מאמא של פול (חטפתי בלאק-אאוט, מה שמה?) - אלטימטום- עוזבת- יאההה איזה פחד כריס חזרה לעיר- ילד (איפה משיגים הריון כזה קצר??)- כריס עוזבת- פול חוזר כמו כלבלב
פיליס - ג'ק - דיאן כזה משולש.. כמה חם שם, אולי פספסתי אבל עדיין לא היה שם
נכון?? חייבת לראות את זה כבר!! פיליס באמת על הקצה כבר הרבה זמן וג'ק.. ג'ק פשוט לא יודע מה לעשות! והאמת רק דיאן יודעת בדיוק מה היא עושה. זהו.. לא יוצא לי לראות הרבה כי אני עובדת עד מאוחר, אבל בגלל שבתחום האירועים מתחילים לעבוד מאוחר אז לפעמים אני מצליחה לראות בבוקר לפני שאני יוצאת מהבית

למעלה