המשימה השבועית - "להיות ונסה"

rinatt1

New member
אוי איזה משימה מצחיקה ../images/Emo6.gifחח אני קרוע מצחוק

יוסי הורס מצחוק
- מעניין אם הוא יצליח לזכור את המילים??? וצבר
- ממש שיחק אותה, יחסית לצנון הוא מצחיק. בקיצור אחלה משימה ו לאח הגדול שבכלל הרשה לנו לראות את המשימה. מה קרה שהם מראים את המשימה?? אולי השפענו קצת.. הגיע הזמן. חחחחחחח וונסיה.. לאס מה טמה...

rinatt1

New member
קרוע=קרועה ו..=../images/Emo51.gifלאח הגדול שנתן לנו לראות

את המשימה.

blur2

New member
OMG!! מגניב!!

עכשיו זאת באמת המשימה הכי טובה שהייתה

daughter L93

New member
ידעתי שזה מה שייעשו!!

זה הולך ליהיות ק-ו-ר-ע!!! מקווה שייראו לנו את זהXDD הם משתפרים במשימות ממש בזמן האחרון! גם עם החשמל היה מצחיק! והבאנג'י

droriko

New member
המשימות גרועות על מה את מדברת

במקום להתרכז במשימות אסטרטגיות(כמו המשימה הראשונה עם הכפסת) בהפקה הגיעו למסקנה שמה שמוכר יותר זה משימות לשם בידור בלבד "בשביל הצחוקים" (וגם זה לא שהמשימות כאלה מצחיקות כן?)

daughter L93

New member
כל הכיף זה הבידור מה הקטע?

סוף סוף הם מצחיקים קצת.. וגם זה גיבש אותם..

droriko

New member
בשביל בידור יש חברים(או לפחות קומדיה טובה)

אני מצפה מתוכנית כמו האח הגדול שתביא משהו שונה, משהו שאי אפשר להשיג ביום יום . חוץ מזה שצבר או יוסי עם פאה ומבטא צרפתי זה מצחיק בדקות הראשונות, אבל אחרי זה זה ניהיה מאוס.

בדיוק

סתם מחפשים להעביר להם ת'זמן עד יום ראשון ולמצוא סיבה להעלות להם את התקציב לפני שיוסי משתגע. כמו שכתבתי למעלה.. לו רצינו לראות תחפושות היינו עוברים לערוץ אחר. טיפשי לחלוטין..... ואפילו מביך...

Eil

New member
../images/Emo127.gifזו לא תחרות כשרונות!

בכלל לא מעניין לראות שוב אנשים לא מוכשרים שנדרשים לרקוד על הליכונים או לשים פיאה, או סתם לעשות באנג'י. אני רוצה משימות שיהפכו את הבית, שיגרמה לשיחות מעניינות אחר כך, שילמדו על האופי של האנשים. למה לא שידרו בזמנו את המשימה שהייתה עם הדירוג של הבנות והבנים בבריכה? פספסתי אותה והיא בכלל לא שודרה במשדר המרכזי, כאילו לא קרתה. ודווקא זו כן נשמעה כמו משימה מעניינת, לראות מה הם חושבים זה על זה ועל עצמם ואיך הם חושבים אסטרטגית. מה עם משימה, למשל, שבמשך יממה כולם חייבים לעשות מה שאחד מהדיירים אומר לעשות? זה גם יהיה מצחיק וגם יעורר מהומות, באותו יום ואחר כך! זו משימה מגניבה! לא תחרות תחפושות של כיתה ד'.

את המתקן ../images/Emo185.gif

קוראים לו "השור הזועם". עולים עליו, וזה כמו שור כזה שמסתובב וצריך להחזיק ולא ליפול אבל זה ממש קשה כי הוא זז מהר ובתנועות חדשות. בטח יגידו להם-כל מי שמחזיק מעמד 10-30 שניות על השור מזכה את הקבוצה בנקודה, ואולי בסיכום כללי יגידו אם זכו או לא.

חדשות = חדות* ../images/Emo185.gif

בנתיים ונסה מפנטזת שיביאו לה סוס, והיא חושבת שהיא תצטרך להדריך את הדיירים לעשות לו דברים..משהו כזה..היא לא בכיוון

יש לי הרגשה ../images/Emo185.gif

שאת המשימה הזאת לא נראה. אבל כמו רבים עוד לא הבנתי מה בדיוק בדיוק המשימה..יענו..איך קובעים אם הם הפסידו או לא? נחכה ונראה. מה קורה איתם..הרבה זמן לוקח להם לארגן את הדבר הזה....

למעלה