התפקדות יולי!!

oracle

New member
../images/Emo221.gif התפקדות יולי!! ../images/Emo221.gif

שם:
פורומים אהובים בתפוז:
דרכי התקשרות: ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
איך מתמודדים עם החום הזה?
אם היית גלידה, איזה טעם היית?
ים או בריכה?
מזגן או מאוורר תקרה?
Jrock או Jpop?
אני או הוא?
מהו השיר הכי טוב בעולם?
אם אני עכבר, אז מה את/ה?
אה, ותמונה~

sonaku

New member
ראשונה? ם: שיואווווו!!!!!1111

שם: ים המפגרת. גיל: 17 עוד מעט X_X מיקום: איכסה,בבית. גבעת שמואל.. פורומים אהובים בתפוז: מוזיקה יפנית,א''א ופרוטס 3> דרכי התקשרות: מסן,תבקשו דרך מסר או משו. ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ איך מתמודדים עם החום הזה? לא יוצאים מהבית בבוקר ^^ אם היית גלידה, איזה טעם היית? וניל עוגיות 333333333333> ים או בריכה? ים XD מזגן או מאוורר תקרה? מזגן אבל אין לי ;;;;;;;;;;; Jrock או Jpop? ג'יי-אינדסטריאל ^^ אני או הוא? הוא >.> מהו השיר הכי טוב בעולם? ברגע זה..פרייייייז XD אם אני עכבר, אז מה את/ה? מלכודת ;; תפסנו אתמול עכבר חמוד שאכל לי את המנות החמות ם:< קראתי לו גרגורי ואבא שיחרר אותו בבוקר ;;;;;;;; אה, ותמונה~ של העכבר?

innocence

New member
ניה ניה:))

שם: גאיה גיל: 20 ;_; מיקום: כרגע? רמת גן פורומים אהובים בתפוז: יש הרבה... דרכי התקשרות: כתוב את כל הבכללים שלי בדף האישי. ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ איך מתמודדים עם החום הזה? על מדים זה אפילו גרוע יותר ;_; - לא מתמודדים אם היית גלידה, איזה טעם היית? טעים *_* ים או בריכה? לא ולא. מזגן או מאוורר תקרה? מאוורר, כמעט תמיד Jrock או Jpop? רוק, כמובן אני או הוא? אאאממממ.. איזו מן שאלה זו..? מהו השיר הכי טוב בעולם? ניה ._." אם אני עכבר, אז מה את/ה? לא עכבר.

oracle

New member
מזל טוב!!! ../images/Emo23.gif

איה כיף!! אני זוכרת שרק התגייסת וכבר חופש"ש~~ איך הזמן טס כשנהנים...

nadav1232

New member
עונה. D:

שם: Nadav גיל: 15 מיקום: הרצליה פורומים אהובים בתפוז: מוזיקה יפנית דרכי התקשרות: מסנג'ר: [email protected] ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ איך מתמודדים עם החום הזה? מזגן!!! ואם את/ה בחוץ אז.. ? ;0; אם היית גלידה, איזה טעם היית? מסטיק ים או בריכה? זה תלוי.. לפעמים עדיף ים ולפעמים בריכה מזגן או מאוורר תקרה? Jrock או Jpop? ג'יי-פופ! אני או הוא? >< הממ אני? או שהוא בעצם? @_@ מהו השיר הכי טוב בעולם? BoA - QUINCY !!! אם אני עכבר, אז מה את/ה? אני.. אני נדב~ =.='

last day

New member
WOHO

שם: דניאל המגניבה גיל: 17 מיקום: חולון סיטי אוף דום!!!!! פורומים אהובים בתפוז: תסמות טוראט דרכי התקשרות: מסן [email protected]

Nurmidor

New member
פוווו~

שם: שירלי גיל: 16 כמעט מיקום: ה-ק-ר-י-ו-ת פורומים אהובים בתפוז: אה, זה..? אני כבר לא כל כך פעילה בתפוז דרכי התקשרות: בדף האישי איך מתמודדים עם החום הזה? משתדלים לא לזוז =A= אם היית גלידה, איזה טעם היית? טעם קר ים או בריכה? מקלחת קרה מזגן או מאוורר תקרה? אין לי מאוורר תקרה, אז מזגן (למרות שגם זה אין לי בחדר) Jrock או Jpop? ג'יירוק+ אני או הוא? אני מהו השיר הכי טוב בעולם? שיר הגשם אם אני עכבר, אז מה את? אני לא גלידה?

D N ANGEL GRIL

New member
אני D:

שם: עדי D: גיל: 16 וחצי מיקום: ~חור~ פורומים אהובים בתפוז: מוזיקה יפנית3>~ פרוטס... דרכי התקשרות: מסרים~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ איך מתמודדים עם החום הזה? מזגן~ אם היית גלידה, איזה טעם היית? שוקולד ים או בריכה? ים מזגן או מאוורר תקרה? מזגן *-* Jrock או Jpop? ג'יירוק~ אני או הוא?אני! D< מהו השיר הכי טוב בעולם? לא יודעת XDD;; אם אני עכבר, אז מה את/ה? אה, ותמונה~

oracle

New member
מה זה הקיץ הזה? =/

שם: סמדר גיל: 40+ מיקום: קריות~ פורומים אהובים בתפוז: זה, וגם מנגה ואנימה 3> דרכי התקשרות: מסרים אישיים וזה ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ איך מתמודדים עם החום הזה? מזגן ^^ אם היית גלידה, איזה טעם היית? שוקולד פיצפוצים כמובן... ים או בריכה? לא. מזגן או מאוורר תקרה? מזגן, אפילו שמאוור תקרה זה קלאסה P= Jrock או Jpop? מממ Jmetal ~_~ אני או הוא? ברור שאני... LOL מהו השיר הכי טוב בעולם? זה קל.. ~saikai~ story כמובן.. אם אני עכבר, אז מה את/ה? אני העכבר.. אז זהו. אה, ותמונה~

Keitarou

New member
HAI!

שם:אור גיל:22 מיקום:ב"ש\קריות.. אבל עוד חודשיים נגמרות הבחינות ואני אהייה ציפור דרור ואתפזר לי בחלל~ (לפחות עד שנת הלימודים הקרובה..) פורומים אהובים בתפוז:קומונת פרויטס~ 3> מוזיקה יפאנית ואופנה אלטרנטיבית.. ו.. זהו בערך.. ^^ דרכי התקשרות:בטלפון ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ איך מתמודדים עם החום הזה? מתפשטים אם היית גלידה, איזה טעם היית? לא נראה לי שהייתי גלידה טעימה במיוחד.. <_< ים או בריכה? ים ים ים! בוז לכלור! מזגן או מאוורר תקרה? תלוי מתי.. בצהריים מזגן.. אבל בלילה לא כיף לישון עם מזגן אז מאוורר רצפה כזה.. ושיהיה מכוון על הרגליים כדי שלא נקום עם התכווצות שרירים~! ^_^ Jrock או Jpop? I AM ROCK אני או הוא? אני מהו השיר הכי טוב בעולם? מטרייה בשניים אם אני עכבר, אז מה את/ה? אני אור, נעים להכיר~ ^_^ אה, ותמונה~ שיט.. עכשיו צריך לעבור לחלון ולעשות את הרווחים שוב.. ~_~ אה.. אני פשוט אוסיף תמונה בנפרד!=)

אני~

שם: גיל: מיקום: פורומים אהובים בתפוז: דרכי התקשרות: ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ איך מתמודדים עם החום הזה? שונאת את החוםX_X אם היית גלידה, איזה טעם היית? קרם עוגיות?XD ים או בריכה? שניהם, כנראה בריכה מזגן או מאוורר תקרה? מזגן Jrock או Jpop? ג'יי-פופ אני או הוא? אני אני אני מהו השיר הכי טוב בעולם? לא יודעת אם אני עכבר, אז מה את/ה? אני חתול, ניא~~~ עשו לי גשרX____X כואב לי;;

tenshichan

New member
מתפקדת P:

שם: לא מגלה את שמי בציבור O: גיל: 16 מיקום: כפ"ס פורומים אהובים בתפוז: מוזיקה יפנית כי זה הפורום היחיד שאני נמצאת בו (או לא נמצאת בו?Oo) דרכי התקשרות: מסן... ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ איך מתמודדים עם החום הזה? אוכלים דברים קרייייייים אם היית גלידה, איזה טעם היית?וניל P: ים או בריכה? תלוי במזג האוויר מזגן או מאוורר תקרה? מזגן! Jrock או Jpop? ג'יי פופ ^^ אני או הוא? הוא!*-* מהו השיר הכי טוב בעולם? יש הרבה... אם אני עכבר, אז מה את/ה? אז אני ג'רי!^.^

למעלה