סיכום שבועי

Robin Sparkles

New member
../images/Emo221.gifסיכום שבועי../images/Emo221.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע:
משהו רע שקרה לך השבוע:
אכזבת השבוע:
שיר שלא הפסקת לשמוע:
התחדשות השבוע:
תוכנית השבוע:
סרט השבוע:
ספר השבוע:
מאכל השבוע:
יציאת השבוע:
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:
אדם שעשה לך את השבוע:
ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע:
תמונת השבוע:
התוכניות שלי לשבוע הבא:
משהו להוסיף:
ולסיכום איך עבר עלייך השבוע:

Robin Sparkles

New member
יאוו אני לא מצליחה להירדם!../images/Emo4.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע:אחותי התחתנה
היה כ"כ כיף.... והמתכונת באזרחות הלכה לי ממש טוב (לשם שינוי...). וגם המתכונת בהבעה.
משהו רע שקרה לך השבוע:עדיין לא התחלתי ללמוד לבגרות בתנ"ך!!!
אכזבת השבוע:
שיר שלא הפסקת לשמוע:AR Rahman Feat The Pussycat Dolls-Jai Ho_(You Are My Destiny) אני כ"כ אוהבת את השיר הזה
Flo Rida ft Wynter Gordon - Sugar Akon - Beautiful Feat. Kardinal Offishal Colby הגרסה הכי טובה של השיר Akon Feat. Play N Skillz - Angel Eyes Justin Timberlake Feat. Andy Sandberg - Mother Lover וגם שיר אירי ושיר סקוטי (רק מנגינה כאילו...) שהיו בחתונה של אחותי
התחדשות השבוע:הסתפרתי!! אחרי מלא זמן...ויצא יפה
תוכנית השבוע:
סרט השבוע:
ספר השבוע:
מאכל השבוע:סושי בחתונה של אחותי. אלוהיםםם כמה אכלתי
יציאת השבוע:החתונה של אחותי!
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:יום ראשון יומהולדת 18
וגם בגרות בתנ"ך.
אדם שעשה לך את השבוע:אחותי. ואח שלי ובן דוד שלי (בעיקר ממה שהיה היום...חחחחח) נסענו אחד ליד השני ואח שי ובן דוד שלי עשו שטויות וצחקו וכאלה...בקיצור היה קורע
ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע:לפני החתונה.... אח שלי:"רגע שכחתי את השעון..." אחרי כמה שהיות (אח שלי):"שעון מראה 3...." אני:"מתי מתי כבר 8?" אח שלי:"עוד 5 שעות יא מהבולה"
~~~~ חברה:"יום ראשון יומהולדת אהה..." תלמיד:"חכי נזרוק עלייך ביצים" (בצחוק..) אני:"לא ביצים ולא נעליים" תלמיד:"נעליים לא נזרוק"
~~~ הכלב שלי עיצבן אותי... אני:"בן...(ואז אבא נעץ בי מבט...רחב"
~~~~ אני (לדודה שלי):"אני לא יוצאת!קר בחוץ!" דודה שלי:"מה קר??את צעירה!!" אני:"אין קשר לגיל.........."
תמונת השבוע:
התוכניות שלי לשבוע הבא:יומהולדת!!
משהו להוסיף:
ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: מעולה

jasika siton

New member
עונה :)

משהו טוב שקרה לך השבוע: נפגשתי עם האקס שלי ודיברנו על הכל. עשה לי הרגשה טובה :) משהו רע שקרה לך השבוע: רבתי עם חברה שלי, אח.. נמאס כבר מחברות שחושבות שהן יודעות מה הכי טוב בשבילך, ומנסות להחליט לך על החיים רק כי הן חושבות שזו הדרך הנכונה. אכזבת השבוע: חברה שלי. שיר שלא הפסקת לשמוע: יש מלא. אבל נדבקתי לשיר - איפוטנת של היהודים. וחזרתי שוב לשמוע love story של טיילור סוייפט. התחדשות השבוע: עגיל לטבור. תוכנית השבוע: מסודרים. סרט השבוע: " פופ סטאר " קיטשי ונחמד להעביר איתו את הזמן.. ספר השבוע: לא קוראת .. מאכל השבוע: חזה עוף של אמא :) יציאת השבוע: מקווה שמחר. משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: להפגש עם ידיד שלי .. אדם שעשה לך את השבוע: האקס שלי. ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: חברה שלי אמרה לחברה אחרת : " יצאת טונה ! " חברה שלי שלא שמעה טובה כנראה ולא הבינה, אמרה לה : " מה ? איפה יש לי טונה ? לא אכלתי טונה בכלל " והיה עוד משהו, חברה שלי דלוקה על בחור כבר מלא מלא זמן, ולא היה לה אומץ להתחיל איתו.. אז עד שלפני כמה ימים הם התחילו לדבר בגלל שידיד שלי ואני קירבנו בניהם בכוונה וזה, והם היו מסטולים, אז היא ניסתה להתקרב אליו כל הערב , עד שהוא אומר לה " אני חייב להכיר לך את ליאור, הוא בחור מקסים ..אני בטוח שנוכל ללכת לקניון ביחד " אבל אני לא יודעת אם הוא עבד עלייה או לא, זה נראה שלא DDDD: תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: לעבור את המגן השני של לשון [ היום היה תרום מגן :) ] משהו להוסיף: אני לא מרגישה טוב ואוף |:, אה ושבת שלום :) ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: היו ימים טובים יותר .

חח..הרסת אותי עם הציטוטים!../images/Emo6.gif

מזל טוב על החתונה!
הלוואי שמישהו מהאחים שלי יתחתן כבר,אנחנו יותר מידי אחים אבל אף אחד לא נשוי

מסכמת..

משהו טוב שקרה לך השבוע:הלך לי ממש טוב בבגרות בספרות ובמתכונת בתנ"ך!,כל השבוע אני וחברה שלא דיברתי אריתה הרבה היינו תקועות אחת לשנייה בתחת.לא זוכרת עוד..
משהו רע שקרה לך השבוע:נראה לי שאחת החברות שלי כועסת עליי,אין לי כוח לרדוף אחריה,היא ייודעת איפה אני!
,יש לי דלקת באוזניים.
אכזבת השבוע:המורה שלי בתנ"ך דפקה אותי עם המגן!
שיר שלא הפסקת לשמוע:מלא שירים של ג'ון מאייר!!
(הוא כל-כך טוב!!) התחדשות השבוע:דלקת אוזניים? תוכנית השבוע:האוס,עקרות בית נואשות,הטופ מודל הבאה,אי.אר 90210,לא יצא לי לראות גוסיפ
סרט השבוע: ספר השבוע: מאכל השבוע: יציאת השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:לסיים עם תנ"ך ואזרחות ויש מצב הולכים לים.. אדם שעשה לך את השבוע:חברות שלי... ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע:ישבתי עם שתי חברות בספרריה שבבצפר אחרי הבגרות בספרות, הודיה:"יואו רוני מאיפה העגילים?" נעמה:"הם מאתיופה,נכון?"
תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא:לחרוש לתנ"ך שישי שבת,בשער השבוע לחרוד לאזרחות! משהו להוסיף: ולסיכום איך עבר עלייך השבוע:סבבה רצח!

JAP Noa

New member
"יש לי רק דבר אחד לומר לך, הוא מכל הלב.."

משהו טוב שקרה לך השבוע: הכככככככככככככככל. Best week ever. אם תחליטו שכל מה שעובר עליכם עובר עם חיוך, יהיה כלכך הרבה יותר טוב. אימצתי את זה השבוע ובאמת שנהנתי למרות שגם טחנתי במטבח [תורנות מטבח זה כל הזין] וגם ברס"ר, פשוט נהנתי בטירוף.
משהו רע שקרה לך השבוע: כלום?
אכזבת השבוע: התקשרנו לגלגל"צ באיזה יום משעמם במיוחד, לקולות החיילים [חייילות או לא?
] וביקשנו שישימו שיר..אמרו שיחזרו אלינו ואנחנו עדיין מחכות
שיר שלא הפסקת לשמוע: בין החלומות - דור דניאל יסמין - הפיל הכחול וכל הפלייליסט של גלגל"צ, כל הנטחנים.
התחדשות השבוע: חיוך גדול ואמיתי?
סתם ממממממ ספר מעולה - משחק הראיות. וזהו בנתייים. מחר יהיה משהו יותר מעניין אני מקווה.
תוכנית השבוע: Ugly Betty טריליון וחצי פרקים. מזל שיש DBOX.
סרט השבוע: ווואי ממש לא ראיתי אף סרט. ודווקא יש ממש חמודים בDBOX. אולי היום בלילה נראה איזה אחד. או
&דה סיטי, לא ראיתי מלא זמן
ספר השבוע: משחק הראיות
קראתי אותו בחצי יום. ממש ממש נהנתי ממנו.
מאכל השבוע: עוגת שוקולד חמה עם רוטב שוקולד לבן ופטל
כלכך משמין וכלכך טעים.
יציאת השבוע: לא הייתה, נראה לאן נזרום היום, למרות שאני יותר בקטע של ערב שקט בבית.
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: ווואי הולך להיות שבוע אדיר לאלללה
כמעט באף יום אני לא בבסיס
וגם אני יוצאת למטווחים, שאני לא מצפה לזה כלכך אלא יותר מנסה למצוא דרך להתחמק.
אדם שעשה לך את השבוע: האהובות שלי
באמת שאין עליהן והן תמיד מעלות לי חיוך על הפנים.
ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: "תגידי..אני נראה לך כאילו..טיפוס של קצין? כאילו, לא יודע..מתאים לי? אני נראה סמכותי?" זה השאלה הכי מקורית ששאלו אותי בקשר לתפקיד שלי. ה"תאבחני אותי" כבר מיצה את עצמו
תמונת השבוע:
התוכניות שלי לשבוע הבא: לא להיות בבבבסיס בכלל.
סתם מממממ ראשון קרייה, שני חצי יום חופש
, שלישי מטווחים
, רביעי חר"פ..מטייילת
משהו להוסיף: אני מותשתתתתתתתתתתתתתתתתתתת.
ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: מ-ד-ה-י-ם. הלוואי שכל שבוע יהיה ככה.
הודגש באמצעות מדגישומטיק

MeItOsH

New member
באיחור קליל..

משהו טוב שקרה לך השבוע:הבגרות בספרות הייתה זורמת משהו רע שקרה לך השבוע:הגוף שלי מסרב להשתזף ולכן אני כולי מלאה בכתמים של לבן ושזוף.אני מרגישה כמו מצורעת. אכזבת השבוע:ים. שיר שלא הפסקת לשמוע:כל האלבום האחרון של טיילור סוויפט התחדשות השבוע:- תוכנית השבוע:גריק,האוס,בטי,דמג'ס סרט השבוע: ספר השבוע:הבנביסיטר-הולי פיטרסון מאכל השבוע:הרבה גבינה לבנה וירקות יציאת השבוע:- משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:בגרות בביולוגיה!!,צו ראשון אדם שעשה לך את השבוע: ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא:צו ראשון,לקנות מתנה לאמא משהו להוסיף:נופ ולסיכום איך עבר עלייך השבוע:היה נחמד.

למעלה